Terminarz Tauron Ligi
SEZON 2023/2024
Kolejka 1
niedziela,
08 października
15:00
Kolejka 1
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 17:25 | 18:25
niedziela,
08 października
17:30
Kolejka 1
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
20:25 | 15:25 | 16:25
niedziela,
08 października
20:00
Kolejka 1
Energa MKS Kalisz
3:1
MOYA Radomka Radom
23:25 | 25:14 | 25:18 | 27:25
niedziela,
08 października
20:30
Kolejka 1
Grupa Azoty Akademia Tarnów
2:3
#VolleyWrocław
25:20 | 18:25 | 25:21 | 22:25 | 6:15
poniedziałek,
09 października
17:30
Kolejka 1
Grot Budowlani Łódź
3:0
ŁKS Commercecon Łódź
25:17 | 25:20 | 25:16
wtorek,
10 października
17:30
Kolejka 1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
UNI Opole
25:17 | 25:18 | 25:15
Kolejka 2
piątek,
13 października
17:30
Kolejka 2
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
KS PAŁAC Bydgoszcz
25:19 | 25:22 | 21:25 | 25:19
sobota,
14 października
15:00
Kolejka 2
UNI Opole
0:3
Grot Budowlani Łódź
17:25 | 21:25 | 16:25
sobota,
14 października
19:00
Kolejka 2
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:12 | 25:20 | 25:21
niedziela,
15 października
14:45
Kolejka 2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
#VolleyWrocław
25:19 | 25:15 | 25:8
niedziela,
15 października
17:30
Kolejka 2
MOYA Radomka Radom
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
15:25 | 25:11 | 25:13 | 32:30
poniedziałek,
16 października
17:30
Kolejka 2
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
Energa MKS Kalisz
25:15 | 25:18 | 25:17
Kolejka 3
czwartek,
19 października
17:30
Kolejka 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
1:3
Grot Budowlani Łódź
16:25 | 25:20 | 17:25 | 14:25
piątek,
20 października
19:00
Kolejka 3
ITA TOOLS STAL Mielec
3:2
UNI Opole
26:28 | 25:18 | 25:23 | 24:26 | 15:8
sobota,
21 października
19:00
Kolejka 3
Energa MKS Kalisz
2:3
#VolleyWrocław
22:25 | 25:15 | 25:16 | 23:25 | 11:15
niedziela,
22 października
17:30
Kolejka 3
ŁKS Commercecon Łódź
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
31:33 | 23:25 | 19:25
niedziela,
22 października
19:00
Kolejka 3
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
23:25 | 17:25 | 22:25
poniedziałek,
23 października
20:30
Kolejka 3
PGE RYSICE Rzeszów
2:3
MOYA Radomka Radom
16:25 | 25:16 | 25:20 | 24:26 | 12:15
Kolejka 4
czwartek,
26 października
19:00
Kolejka 4
Grot Budowlani Łódź
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:15 | 25:20 | 25:15
czwartek,
26 października
21:00
Kolejka 4
UNI Opole
3:1
Energa MKS Kalisz
25:16 | 16:25 | 26:24 | 25:22
piątek,
27 października
17:30
Kolejka 4
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:20 | 26:24 | 25:22
niedziela,
29 października
19:00
Kolejka 4
MOYA Radomka Radom
1:3
ŁKS Commercecon Łódź
17:25 | 25:19 | 15:25 | 19:25
poniedziałek,
30 października
20:30
Kolejka 4
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
PGE RYSICE Rzeszów
25:21 | 25:22 | 25:20
Kolejka 5
piątek,
03 listopada
19:00
Kolejka 5
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
#VolleyWrocław
25:21 | 25:17 | 26:24
piątek,
03 listopada
20:30
Kolejka 5
MOYA Radomka Radom
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
21:25 | 22:25 | 18:25
sobota,
04 listopada
19:00
Kolejka 5
Energa MKS Kalisz
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:21 | 25:22 | 25:19
niedziela,
05 listopada
19:00
Kolejka 5
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:15 | 25:27 | 25:20 | 25:20
niedziela,
05 listopada
20:30
Kolejka 5
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
15:25 | 15:25 | 19:25
poniedziałek,
06 listopada
17:30
Kolejka 5
KS PAŁAC Bydgoszcz
1:3
UNI Opole
25:27 | 15:25 | 25:22 | 22:25
Kolejka 6
środa,
08 listopada
19:00
Kolejka 6
Grupa Azoty Akademia Tarnów
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:16 | 25:14 | 27:25
piątek,
10 listopada
17:30
Kolejka 6
UNI Opole
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
20:25 | 19:25 | 19:25
sobota,
11 listopada
16:00
Kolejka 6
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:1
Energa MKS Kalisz
23:25 | 25:22 | 25:15 | 25:13
sobota,
11 listopada
20:30
Kolejka 6
Grot Budowlani Łódź
3:0
KS PAŁAC Bydgoszcz
25:14 | 25:23 | 25:20
niedziela,
12 listopada
17:30
Kolejka 6
Grupa Azoty Chemik Police
2:3
ŁKS Commercecon Łódź
25:13 | 19:25 | 23:25 | 25:15 | 15:17
Kolejka 7
piątek,
17 listopada
17:30
Kolejka 7
Energa MKS Kalisz
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:21 | 25:23
piątek,
17 listopada
20:30
Kolejka 7
MOYA Radomka Radom
1:3
UNI Opole
20:25 | 19:25 | 25:17 | 19:25
sobota,
18 listopada
19:00
Kolejka 7
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:13 | 25:21 | 25:21
niedziela,
19 listopada
13:00
Kolejka 7
Grupa Azoty Chemik Police
3:1
#VolleyWrocław
20:25 | 25:16 | 25:21 | 25:13
niedziela,
19 listopada
16:00
Kolejka 7
KS PAŁAC Bydgoszcz
1:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
20:25 | 16:25 | 25:17 | 12:25
niedziela,
19 listopada
19:00
Kolejka 7
PGE RYSICE Rzeszów
3:1
Grot Budowlani Łódź
25:15 | 25:15 | 21:25 | 25:14
Kolejka 8
czwartek,
23 listopada
20:30
Kolejka 8
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
26:28 | 16:25 | 18:25
piątek,
24 listopada
20:30
Kolejka 8
Grot Budowlani Łódź
3:0
MOYA Radomka Radom
25:18 | 25:23 | 25:21
niedziela,
26 listopada
19:00
Kolejka 8
UNI Opole
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
12:25 | 11:25 | 16:25
poniedziałek,
27 listopada
20:30
Kolejka 8
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
Energa MKS Kalisz
25:22 | 25:17 | 21:25 | 24:26 | 9:15
środa,
29 listopada
19:00
Kolejka 8
Grupa Azoty Akademia Tarnów
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Tarnów
ul. Okręzna 8, Tarnów
Kolejka 9
sobota,
02 grudnia
19:00
Kolejka 9
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:22 | 25:17 | 25:15
niedziela,
03 grudnia
16:00
Kolejka 9
PGE RYSICE Rzeszów
3:2
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:18 | 21:25 | 21:25 | 25:19 | 15:13
niedziela,
03 grudnia
19:00
Kolejka 9
Energa MKS Kalisz
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
18:25 | 20:25 | 20:25
poniedziałek,
04 grudnia
17:30
Kolejka 9
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
MOYA Radomka Radom
19:25 | 21:25 | 27:25 | 25:17 | 17:15
poniedziałek,
04 grudnia
20:30
Kolejka 9
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
ITA TOOLS STAL Mielec
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
Kolejka 10
czwartek,
07 grudnia
18:20
Kolejka 10
Grupa Azoty Akademia Tarnów
2:3
MOYA Radomka Radom
25:19 | 18:25 | 17:25 | 27:25 | 7:15
piątek,
08 grudnia
17:30
Kolejka 10
UNI Opole
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
25:27 | 30:32 | 22:25
piątek,
08 grudnia
20:30
Kolejka 10
Energa MKS Kalisz
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Arena Kalisz
Wyszyńskiego 22-24, Kalisz
sobota,
09 grudnia
19:00
Kolejka 10
Grot Budowlani Łódź
3:1
#VolleyWrocław
22:25 | 25:12 | 25:15 | 25:14
niedziela,
10 grudnia
13:00
Kolejka 10
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
23:25 | 17:25 | 19:25
niedziela,
10 grudnia
16:00
Kolejka 10
ITA TOOLS STAL Mielec
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 21:25 | 14:25
Kolejka 11
wtorek,
12 grudnia
19:00
Kolejka 11
UNI Opole
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:18 | 25:16
środa,
13 grudnia
00:00
Kolejka 11
MOYA Radomka Radom
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
HWS RCS
Struga 63, Radom
środa,
13 grudnia
19:00
Kolejka 11
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Energa MKS Kalisz
25:17 | 25:18 | 25:14
czwartek,
14 grudnia
19:00
Kolejka 11
Grot Budowlani Łódź
2:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:21 | 17:25 | 18:25 | 25:22 | 3:15
sobota,
23 grudnia
14:45
Kolejka 11
PGE RYSICE Rzeszów
3:2
ŁKS Commercecon Łódź
25:20 | 22:25 | 27:29 | 25:21 | 15:13
Kolejka 12
sobota,
16 grudnia
00:00
Kolejka 12
PGE RYSICE Rzeszów
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Podpromie
ul. Podpromie 10, Rzeszów
sobota,
16 grudnia
19:00
Kolejka 12
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:21 | 25:18 | 25:17
poniedziałek,
18 grudnia
16:00
Kolejka 12
UNI Opole
3:1
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
28:26 | 19:25 | 25:23 | 25:15
poniedziałek,
18 grudnia
17:30
Kolejka 12
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
Grot Budowlani Łódź
30:28 | 25:17 | 25:20
wtorek,
19 grudnia
19:00
Kolejka 12
MOYA Radomka Radom
3:1
Energa MKS Kalisz
25:16 | 25:27 | 25:15 | 25:19
Kolejka 13
piątek,
29 grudnia
16:00
Kolejka 13
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
MOYA Radomka Radom
25:19 | 24:26 | 21:25 | 26:24 | 10:15
sobota,
30 grudnia
00:00
Kolejka 13
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
30 grudnia
13:00
Kolejka 13
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
18:25 | 16:25 | 20:25
sobota,
30 grudnia
16:00
Kolejka 13
Grot Budowlani Łódź
3:0
UNI Opole
25:18 | 26:24 | 25:20
niedziela,
31 grudnia
14:45
Kolejka 13
Energa MKS Kalisz
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
20:25 | 12:25 | 18:25
Kolejka 14
czwartek,
04 stycznia
21:00
Kolejka 14
MOYA Radomka Radom
1:3
PGE RYSICE Rzeszów
21:25 | 19:25 | 25:23 | 17:25
piątek,
05 stycznia
19:00
Kolejka 14
Grot Budowlani Łódź
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:21 | 25:11 | 25:10
sobota,
06 stycznia
00:00
Kolejka 14
Grupa Azoty Chemik Police
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
HS w Policach
ul. Siedlecka 6e, Police
sobota,
06 stycznia
17:30
Kolejka 14
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
ŁKS Commercecon Łódź
25:21 | 25:19 | 25:15
niedziela,
07 stycznia
19:00
Kolejka 14
UNI Opole
2:3
ITA TOOLS STAL Mielec
18:25 | 22:25 | 25:16 | 25:20 | 13:15
Kolejka 15
sobota,
13 stycznia
00:00
Kolejka 15
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
13 stycznia
16:00
Kolejka 15
ITA TOOLS STAL Mielec
3:2
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 22:25 | 24:26 | 25:21 | 16:14
sobota,
13 stycznia
20:30
Kolejka 15
PGE RYSICE Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police
32:34 | 25:23 | 25:18 | 18:25 | 10:15
poniedziałek,
15 stycznia
17:30
Kolejka 15
Energa MKS Kalisz
1:3
UNI Opole
20:25 | 26:28 | 25:20 | 19:25
poniedziałek,
15 stycznia
20:30
Kolejka 15
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
10:25 | 15:25 | 20:25
środa,
07 lutego
19:00
Kolejka 15
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
MOYA Radomka Radom
25:14 | 25:22 | 25:15
Kolejka 16
sobota,
20 stycznia
00:00
Kolejka 16
UNI Opole
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
niedziela,
21 stycznia
16:00
Kolejka 16
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
ŁKS Commercecon Łódź
13:25 | 22:25 | 20:25
niedziela,
21 stycznia
19:00
Kolejka 16
Grot Budowlani Łódź
3:0
Energa MKS Kalisz
25:7 | 25:19 | 25:16
niedziela,
21 stycznia
20:30
Kolejka 16
Grupa Azoty Chemik Police
2:3
MOYA Radomka Radom
21:25 | 25:20 | 25:20 | 23:25 | 11:15
poniedziałek,
22 stycznia
20:30
Kolejka 16
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
25:17 | 25:18 | 24:26 | 25:11
Kolejka 17
piątek,
26 stycznia
17:30
Kolejka 17
ŁKS Commercecon Łódź
1:3
Grupa Azoty Chemik Police
25:23 | 22:25 | 15:25 | 19:25
piątek,
26 stycznia
20:30
Kolejka 17
ITA TOOLS STAL Mielec
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:16 | 25:18 | 26:24
sobota,
27 stycznia
00:00
Kolejka 17
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 23:25 | 21:25
sobota,
27 stycznia
16:00
Kolejka 17
MOYA Radomka Radom
VS
#VolleyWrocław
HWS RCS
Struga 63, Radom
sobota,
27 stycznia
19:15
Kolejka 17
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
UNI Opole
25:18 | 25:23 | 25:21
poniedziałek,
29 stycznia
19:00
Kolejka 17
Energa MKS Kalisz
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
20:25 | 20:25 | 22:25
Kolejka 18
sobota,
03 lutego
00:00
Kolejka 18
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
Hala Pod Dębowcem
ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
sobota,
03 lutego
17:30
Kolejka 18
Grot Budowlani Łódź
1:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 25:20 | 22:25 | 20:25
sobota,
03 lutego
19:00
Kolejka 18
UNI Opole
3:1
MOYA Radomka Radom
26:24 | 25:23 | 25:27 | 25:23
niedziela,
04 lutego
16:00
Kolejka 18
ITA TOOLS STAL Mielec
2:3
ŁKS Commercecon Łódź
16:25 | 25:19 | 23:25 | 25:20 | 8:15
poniedziałek,
05 lutego
20:30
Kolejka 18
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
Energa MKS Kalisz
20:25 | 20:25 | 20:25
Kolejka 19
piątek,
09 lutego
20:30
Kolejka 19
Energa MKS Kalisz
3:1
ITA TOOLS STAL Mielec
25:19 | 25:19 | 21:25 | 25:22
sobota,
10 lutego
00:00
Kolejka 19
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
10 lutego
00:00
Kolejka 19
ŁKS Commercecon Łódź
VS
#VolleyWrocław
Sport Arena
Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
niedziela,
11 lutego
13:00
Kolejka 19
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
UNI Opole
25:16 | 25:13 | 25:16
niedziela,
11 lutego
16:00
Kolejka 19
MOYA Radomka Radom
2:3
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 25:23 | 12:25 | 13:25 | 12:15
poniedziałek,
12 lutego
17:30
Kolejka 19
PGE RYSICE Rzeszów
1:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
21:25 | 15:25 | 25:14 | 16:25
Ćwierćfinał
piątek,
22 marca
19:00
Ćwierćfinał
Energa MKS Kalisz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
18:25 | 17:25 | 19:25
środa,
27 marca
20:30
Ćwierćfinał
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Energa MKS Kalisz
HS w Policach
ul. Siedlecka 6e, Police
sobota,
30 marca
19:00
Ćwierćfinał
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Energa MKS Kalisz
HS w Policach
ul. Siedlecka 6e, Police
Ćwierćfinał
sobota,
23 marca
14:45
Ćwierćfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
UNI Opole
25:19 | 25:17 | 24:26 | 18:25 | 15:12
wtorek,
26 marca
20:30
Ćwierćfinał
UNI Opole
VS
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
piątek,
29 marca
19:00
Ćwierćfinał
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
VS
UNI Opole
Hala Pod Dębowcem
ul. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała
Kolejka 20
piątek,
23 lutego
17:30
Kolejka 20
MOYA Radomka Radom
0:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
22:25 | 19:25 | 22:25
sobota,
24 lutego
00:00
Kolejka 20
ITA TOOLS STAL Mielec
VS
KS PAŁAC Bydgoszcz
MOSiR Mielec
39-300 Mielec ul. Solskiego 1
sobota,
24 lutego
00:00
Kolejka 20
UNI Opole
VS
#VolleyWrocław
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
24 lutego
19:00
Kolejka 20
Grot Budowlani Łódź
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 24:26 | 23:25
niedziela,
25 lutego
16:00
Kolejka 20
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
Energa MKS Kalisz
23:25 | 25:27 | 25:12 | 25:12 | 15:12
niedziela,
25 lutego
19:00
Kolejka 20
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
PGE RYSICE Rzeszów
11:25 | 19:25 | 21:25
Kolejka 21
sobota,
02 marca
00:00
Kolejka 21
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
Energa MKS Kalisz
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
02 marca
16:00
Kolejka 21
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:16 | 25:21 | 25:15
niedziela,
03 marca
18:00
Kolejka 21
Grupa Azoty Chemik Police
3:2
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
23:25 | 25:17 | 25:22 | 23:25 | 15:13
niedziela,
03 marca
20:30
Kolejka 21
MOYA Radomka Radom
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:19 | 25:21 | 25:17
poniedziałek,
04 marca
17:30
Kolejka 21
ŁKS Commercecon Łódź
3:1
UNI Opole
24:26 | 25:21 | 25:22 | 25:18
Kolejka 22
czwartek,
07 marca
21:00
Kolejka 22
Energa MKS Kalisz
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
20:25 | 22:25 | 22:25
piątek,
08 marca
16:00
Kolejka 22
Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
UNI Opole
17:25 | 18:25 | 17:25
piątek,
08 marca
17:30
Kolejka 22
ŁKS Commercecon Łódź
3:2
PGE RYSICE Rzeszów
25:21 | 25:13 | 20:25 | 21:25 | 15:10
piątek,
08 marca
20:30
Kolejka 22
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 25:18 | 19:25 | 25:21 | 15:13
sobota,
09 marca
00:00
Kolejka 22
KS PAŁAC Bydgoszcz
VS
MOYA Radomka Radom
Hala Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
sobota,
09 marca
00:00
Kolejka 22
ITA TOOLS STAL Mielec
VS
#VolleyWrocław
MOSiR Mielec
39-300 Mielec ul. Solskiego 1
Ćwierćfinał
czwartek,
21 marca
17:30
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
2:3
Grot Budowlani Łódź
23:25 | 26:24 | 21:25 | 25:22 | 10:15
wtorek,
26 marca
17:30
Ćwierćfinał
Grot Budowlani Łódź
VS
ŁKS Commercecon Łódź
Sport Arena
Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
sobota,
30 marca
16:00
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
VS
Grot Budowlani Łódź
Sport Arena
Al. Unii Lubelskiej 2, Łódź
Ćwierćfinał
sobota,
23 marca
20:30
Ćwierćfinał
PGE RYSICE Rzeszów
3:0
MOYA Radomka Radom
25:22 | 25:19 | 25:22
środa,
27 marca
17:30
Ćwierćfinał
MOYA Radomka Radom
VS
PGE RYSICE Rzeszów
HWS RCS
Struga 63, Radom
sobota,
30 marca
13:00
Ćwierćfinał
PGE RYSICE Rzeszów
VS
MOYA Radomka Radom
Hala Podpromie
ul. Podpromie 10, Rzeszów