bilety

Karnety na sezon 2021/2022 są dostępne w cenach:

150 zł - karnet normalny

100 zł – karnet ulgowy (zniżka przysługuje emerytom, rencistom, uczniom oraz studentom.)/

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking.)

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze TAURONLigi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski. 

Dzieci do szóstego roku życia wchodzą za darmo.

Ceny biletów:

25 zł - normalny

   15 zł - ulgowy

 

Jak kupić?

Karnety oraz bilety można zakupić stacjonarnie, w biurze naszego klubu, w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od poniedziałku do piątku, w  godzinach od 10:00 do godz. 14:00.

Telefon kontaktowy: 782 997 053

Karnety oraz bilety będzie można również zakupić przed każdym domowym meczem Grot Budowlanych Łódź (przy głównym wejściu).

 

Ważna informacja dla osób, które zakupiły karnety na sezon 2020/2021.

Z uwagi na to, że w minionym sezonie rozegraliśmy zaledwie dwa mecze z udziałem publiczności (pozostałe spotkania musiały być rozgrywane bez obecności kibiców z uwagi na minimalizowanie zagrożenia zarażeniem koronawirusem) zarząd klubu Grot Budowlani Łódź postanowił, że osoby posiadające karnet na sezon 2020/2021 będą mogły brać udział w tegorocznych spotkaniach okazując zeszłoroczny karnet. Nie mają obowiązku zakupienia nowego. 

 

W związku z minimalizowaniem zagrożenia zarażeniem koronawirusem kibice proszeni są o dostosowanie się do zasad panujących podczas wydarzeń sportowych:

- dezynfekcja rąk,

- prawidłowo założona maseczka (zakrywająca usta oraz nos) podczas przemieszczania się po hali. W momencie zajęcia wyznaczonego miejsca będzie można ją zdjąć,

- miejsca na hali będą tworzyły szachownice. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Kibice powinni pozostawić pomiędzy sobą jedno krzesełko wolne, tak by zachować dystans społeczny,

- publiczność zobowiązana jest do poruszania się wyłącznie w strefach dla niej przeznaczonych,

- przy wejściu będzie mierzona temperatura ciała. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone do hali.

Osoby decydujące się na udział w meczu oświadczają, że w  ostatnich 14 dniach nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID -19 oraz, że ich stan zdrowia nie wskazuje na zachorowanie. W razie jakichkolwiek symptomów poinformuje o tym organizatora wydarzenia sportowego.

SPONSORZY TYTULARNI

SPONSORZY GŁÓWNI

PARTNERZY TECHNICZNI