aktualności

04 lut 2020 | 02:03

Wygrywamy w Pile za trzy punkty

W meczu wyjazdowym z Enea PTPS Piła zespół prowadzony przez Błażeja Krzyształowicza rozprawił się z gospodyniami w trzech partiach. Cenne trzy punkty zabieramy do Łodzi!
04 lut 2020 | 01:55

Chińska przyjmująca nową zawodniczką Grot Budowlanych Łódź!

Chińska przyjmująca, urodzona 14 grudnia 1991 roku, mierząca 183 centymetry wzrostu, Ren Kaiyi dołączy do zespołu Grot Budowlanych Łódź.
04 lut 2020 | 01:52

Małgorzata Śmieszek nowym kapitanem Grot Budowlanych Łódź

Od meczu w Radomiu funkcję kapitana w zespole Grot Budowlanych Łódź pełni grająca na pozycji środkowej, Małgorzata Śmieszek.
04 lut 2020 | 01:47

KS DevelopRes Rzeszów silniejszy

Zespół Grot Budowlanych Łódź nie zdołał zrewanżować się rzeszowiankom za pierwszą porażkę. Mecz w Łodzi zakończył się w trzech setach.
27 sty 2020 | 04:29

W środę pojedynek z Developres SkyRes Rzeszów

29 stycznia, w środę, o godzinie 17:30 podejmiemy w Sport Arenie zespół Developres SkyRes Rzeszów. Pierwszy mecz zakończył się w trzech setach porażką Grot Budowlanych Łódź. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza oraz Klub Kibica Budowlanych liczą na rewanż.
27 sty 2020 | 04:22

Rewanż Radomki i uraz Julii Nowickiej

25 stycznia Grot Budowlani Łódź zmierzyli się na wyjeździe z drużyną E.Leclerc Radomka Radom. Było to czwarte spotkanie, od kiedy zespół z Radomia występuje w Lidze Siatkówki Kobiet. Czwarty mecz i czwarty tie-break, który tym razem zakończył się zwycięstwem gospodarzy.