26 maj 2011 | 08:44

We Wrocławiu o powrót do Europy!

23 maj 2011 | 10:25

Wyjazd do Wrocławia

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00, a planowany wyjazd z Łodzi około godziny 12:00. Koszt wyjazdu to 30 zł.
21 maj 2011 | 08:31

Porażka po dobrym meczu

Nasze siatkarki stozczyły zażarty pojedynek z wrocławiankami nie odpuszczając walki o ani jedną piłkę. To był dobry emocjonujący mecz, w którym nasze siatkarki musiały jednak uznać wyższość rywalek. Był to ostatni mecz naszej drużyny w Łodzi w tym sezonie. Teraz rywalizacja przeniesie się do Wrocławia i mamy nadzieję, że będą to dwa emocjonujące widowiska.
20 maj 2011 | 07:59

Przed sobotnim meczem

Oczywiście zachęcamy do pojawienia się na trybunach w niebieskich koszulkach. W przyszłym sezonie pewnie będziemy mocniej do tego dążyć, jednak już teraz możecie wyrabiać sobie dobry nawyk :)
18 maj 2011 | 10:28

Na drodze do europejskich pucharów

Nasze siatkarki w ostatnim czasie dokonują rzeczy wręcz niezwykłych. Z uwagi na kontuzje w zespole, do 2. rundy fazy Play Off drużyna składała się jedynie z 7 zdrowych zawodniczek, a pomimo tego potrzebowała jedynie dwóch meczów aby wyeliminować GCB Centrostal Bydgoszcz. Obecnie sytuacja kadrowa drużyny jest już znacznie lepsza i wszyscy liczymy na to, że drużyna niesiona dopingiem swoich wiernych fanów wywalczy europejskie puchary dla Łodzi.
14 maj 2011 | 08:22

Fantastyczne zwycięstwo w Bydgoszczy!

Mecz rozpoczął się od wyrównanego seta, w którym te ważne piłki wygrywały jednak siatkarki z Bydgoszczy. W naszej drużynie na rozegraniu rozpoczęła Karla Echenique, ale po kilku nie najlepiej rozegranych piłkach zastąpiła ją Marta Szymańska. W pierwszym secie brakowało nam skuteczności i trudno było przewidywać, że to spotkanie już za chwilę tak pięknie się dla nas ułoży.
13 maj 2011 | 11:42

Zdobyć Łuczniczkę!

09 maj 2011 | 12:56

Pojedźmy do Bydgoszczy!

Klub organizuje dla swoich kibiców autokarowy wyjazd na mecz. Planowany wyjazd spod Hali Sportowej w sobotę około godziny 12:00.
09 maj 2011 | 12:37

Kontuzja Kasi Brydy

Na szczęście lekarzom udało się wykluczyć poważniejszy uraz kręgosłupa, co za tym idzie istnieje nawet szansa, że sympatyczna zawodniczka będzie mogła pomóc swoim koleżankom w ostatnich meczach sezonu.
08 maj 2011 | 10:57

Katarzyna Ciesielska: Zrobiłyśmy to też dla Kasi

Wielkie gratulacje. Ciężkie spotkanie i wreszcie wygrana.
07 maj 2011 | 08:53

Ważne zwycięstwo i pech Kasi Brydy

Kapitalny serwis Karoliny Kosek otwiera dzisiejsze spotkanie, jednak chwilę później popularna „Kosa” posyła piłkę w aut. Błędów nie wystrzegają się także rywalki, co pozwala objąć niewielkie prowadzenie. Bydgoszczanki starały się pokrzyżować szyki gospodyniom jednak, zbyt duża liczba błędów skutecznie uniemożliwiała zrealizowanie tego celu. Problemy z przyjęciem zagrywki miała Patrycja Polak, co przekładało się na grę zespołu w innych elementach siatkarskiego rzemiosła, pozwalając podopiecznym Małgorzaty Niemczyk na prowadzenie znacznie bardziej swobodnej gry. Po pierwszej przerwie technicznej przy zagrywkach Mary Spicer, przyjezdne nieco zniwelowały dystans, ale i tak pierwsze skrzypce grała łódzka drużyna. Stan ten utrzymywał się przez cały set, jednak w końcówce wydarzyło się coś niespodziewanego i Organika stanęła. Rywalki z łatwością zdobywały kolejne punkty i ostatecznie wygrały 26:24.
06 maj 2011 | 12:17

Pomóżcie nam w sobotę

Na podsumowania przyjdzie czas po zakończeniu sezonu, teraz przed ostatnimi meczami chcielibyśmy jeszcze raz poprosić Was, Kibiców o wsparcie w walce o 5. miejsce w lidze. Tak jak w większej częsci sezonu, tak i teraz drużyna jest w trudnej sytuacji kadrowej. Na dzień przed meczem gotowych do walki jest tylko 7 zawodniczek. Pomimo tego nie składamy broni i z pełną determinacją powalczymy o zwycięstwo z Bydgoszczą. W związku z sytuacją kadrową prosimy Was o to, abyście zostali w sobotę ósmym zawodnikiem naszego zespołu. Liczymy na Wasze wsparcie w tym trudnym meczu.