aktualności

10 wrz 2010 | 09:26

Rozmowa z Martą Szymańską i Sylwią Wojcieską

09 wrz 2010 | 04:57

Na wesoło i na poważnie

Podczas zgrupowania w Spale udało nam się również przeprowadzić wywiad z trzema Katarzynami - Brydą, Ciesielską i Zaroślińską. Pomimo tego, że zgodnie z obietnicą część materiału musieliśmy wyciąć :), zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z niezwykle sympatycznymi siatkarkami Organiki Budowlanych.
09 wrz 2010 | 02:35

Wywiad z trenerem Wiesławem Popikiem

08 wrz 2010 | 10:55

Z wizytą w Spale

Spotkanie odbyło się po kolejnym dniu zgrupowania, na którym drużyna ciężko pracuje, trenując po dwa razy dziennie. Jak podkreślała jednak Michela Teixeira, to właśnie solidnej pracy i ciężkich treningów potrzeba na tym etapie przygotowań do sezonu.
07 wrz 2010 | 10:06

Nasze siatkarki w kadrze na Mistrzostwa Świata

Dla Katarzyny Zaroślińskiej oznacza to, że po pracowitym tygodniu na zgrupowaniu Organiki Budowlanych w Spale, siatkarka przeniesie się na zgrupowanie reprezentacji Polski do Szczyrku.
24 sie 2010 | 01:24

Nowy sezon w Hali Sportowej

Hala Sportowa przy ul. Skorupki, choć nie najnowocześniejsza, to spełnia wszystkie wymogi europejskiej federacji - mówi Marcin Chudzik, Prezes Zarządu Organiki Budowlanych. Dodatkowo we wrześniu zostanie przeprowadzony remont szatni w obiekcie. Zgodnie z deklaracjami Wydziału Sportu UMŁ po zakończeniu sezonu można spodziewać się większej modernizacji - w tym m.in. wymiany krzesełek na trybunach.

SPONSORZY TYTULARNI

SPONSORZY GŁÓWNI

PARTNERZY TECHNICZNI