Terminarz PlusLigi Kobiet

1. Pierwsza kolejka
04.12.2010, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3 (17:25, 25:21, 11:25, 19:25)
04.12.2010, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:15, 25:21, 25:21)
04.12.2010, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław
3:1 (25:17, 25:27, 25:23, 25:20)
04.12.2010, sobota
Atom Trefl Sopot
KS Pałac Bydgoszcz
3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
06.12.2010, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
AZS Białystok
3:0 (25:17, 25:14, 25:18)
2. Druga kolejka
11.12.2010, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
Atom Trefl Sopot
0:3 (17:25, 23:25, 13:25)
11.12.2010, sobota
AZS Białystok
KS Pałac Bydgoszcz
1:3 (25:16, 12:25, 18:25, 14:25)
11.12.2010, sobota
KPSK Stal Mielec
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0 (25:21, 25:22, 25:15)
11.12.2010, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (14:25, 16:25, 20:25)
11.12.2010, sobota 18:00
Impel Wrocław
Grot Budowlani Łódź
1:3 (31:33, 25:10, 23:25, 23:25)
3. Trzecia kolejka
18.12.2010, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:18, 25:22, 25:13)
18.12.2010, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 21:25)
18.12.2010, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław
3:1 (25:20, 19:25, 25:17, 25:21)
18.12.2010, sobota
Atom Trefl Sopot
AZS Białystok
3:0 (25:20, 25:22, 27:25)
18.12.2010, sobota 17:00
Grot Budowlani Łódź
KPSK Stal Mielec
1:3 (22:25, 19:25, 25:22, 23:25)
4. Czwarta kolejka
22.12.2010, środa
EC Wybrzeże TPS Rumia
AZS Białystok
0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
22.12.2010, środa
Impel Wrocław
Atom Trefl Sopot
2:3 (16:25, 25:23, 26:24, 20:25, 12:15)
22.12.2010, środa
KPSK Stal Mielec
KS Pałac Bydgoszcz
1:3 (23:25, 25:16, 17:25, 23:25)
22.12.2010, środa
Polski Cukier Muszynianka Enea
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:18)
22.12.2010, środa 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
5. Piąta kolejka
29.12.2010, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:21, 25:18, 25:12)
29.12.2010, środa
KS Pałac Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3 (23:25, 19:25, 25:17, 22:25)
29.12.2010, środa 20:30
Grot Budowlani Łódź
Polski Cukier Muszynianka Enea
2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 6:15)
19.01.2011, środa
Atom Trefl Sopot
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:16, 25:17, 25:11)
19.01.2011, środa
AZS Białystok
Impel Wrocław
3:2 (25:23, 8:25, 22:25, 25:17, 15:8)
6. Szósta kolejka
08.01.2011, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
Impel Wrocław
0:3 (21:25, 21:25, 22:25)
08.01.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
AZS Białystok
2:3 (33:35, 25:13, 25:13, 21:25, 9:15)
08.01.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Atom Trefl Sopot
3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
08.01.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
KS Pałac Bydgoszcz
3:0 (25:16, 25:22, 25:19)
08.01.2011, sobota 19:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
7. Siódma kolejka
15.01.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:2 (17:25, 25:21, 25:17, 15:25, 19:17)
15.01.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:1 (23:25, 25:13, 25:22, 25:16)
15.01.2011, sobota
AZS Białystok
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:17)
15.01.2011, sobota
Impel Wrocław
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
17.01.2011, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:19, 25:16, 25:13)
8. Ósma kolejka
22.01.2011, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
KPSK Stal Mielec
1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 21:25)
22.01.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Impel Wrocław
0:3 (19:25, 12:25, 17:25)
22.01.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
AZS Białystok
2:3 (25:16, 15:25, 21:25, 25:16, 13:15)
22.01.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Atom Trefl Sopot
1:3 (25:21, 20:25, 13:25, 10:25)
22.01.2011, sobota 18:00
KS Pałac Bydgoszcz
Grot Budowlani Łódź
3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:20)
9. Dziewiąta kolejka
26.01.2011, środa
KS Pałac Bydgoszcz
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:2 (25:17, 20:25, 25:10, 20:25, 15:12)
26.01.2011, środa
AZS Białystok
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3 (25:17, 16:25, 21:25, 10:25)
26.01.2011, środa
Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (26:24, 21:25, 20:25, 10:25)
26.01.2011, środa
KPSK Stal Mielec
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3 (18:25, 14:25, 19:25)
31.01.2011, poniedziałek 18:00
Atom Trefl Sopot
Grot Budowlani Łódź
2:3 (18:25, 25:15, 29:27, 19:25, 14:16)
10. Dziesiąta kolejka
05.02.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:16, 25:16, 25:18)
05.02.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (25:21, 13:25, 15:25, 21:25)
05.02.2011, sobota
Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:2 (18:25, 25:22, 25:15, 17:25, 15:11)
05.02.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot
0:3 (22:25, 21:25, 22:25)
06.02.2011, niedziela 14:45
AZS Białystok
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:16, 25:20, 25:17)
11. Jedenasta kolejka
12.02.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:15, 25:17, 25:14)
12.02.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
AZS Białystok
3:1 (25:16, 21:25, 25:18, 25:22)
12.02.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:16, 25:21, 25:9)
12.02.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1 (25:23, 25:17, 12:25, 25:10)
12.02.2011, sobota 18:00
Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław
3:2 (19:25, 25:23, 25:20, 21:25, 15:9)
12. Dwunasta kolejka
19.02.2011, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (15:25, 23:25, 16:25)
19.02.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
19.02.2011, sobota
Impel Wrocław
KS Pałac Bydgoszcz
3:2 (23:25, 24:26, 25:21, 25:19, 15:10)
19.02.2011, sobota
AZS Białystok
Atom Trefl Sopot
1:3 (25:23, 16:25, 16:25, 17:25)
21.02.2011, poniedziałek 18:00
KPSK Stal Mielec
Grot Budowlani Łódź
3:1 (22:25, 25:23, 25:12, 25:19)
13. Trzynasta kolejka
26.02.2011, sobota
AZS Białystok
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:14, 25:17, 25:19)
26.02.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław
3:0 (25:19, 25:6, 25:13)
26.02.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
KPSK Stal Mielec
3:2 (25:20, 14:25, 25:23, 13:25, 16:14)
26.02.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka Enea
2:3 (25:20, 12:25, 17:25, 29:27, 13:15)
28.02.2011, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:2 (19:25, 23:25, 25:23, 25:21, 15:12)
14. Czternasta kolejka
05.03.2011, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3 (15:25, 18:25, 25:21, 13:25)
05.03.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KS Pałac Bydgoszcz
0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
05.03.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
Atom Trefl Sopot
3:2 (19:25, 25:22, 25:18, 13:25, 15:7)
05.03.2011, sobota
Impel Wrocław
AZS Białystok
3:0 (25:17, 28:26, 25:18)
07.03.2011, poniedziałek 18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea
Grot Budowlani Łódź
3:1 (25:27, 25:14, 25:19, 25:23)
15. Piętnasta kolejka
11.03.2011, piątek 18:00
Grot Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
12.03.2011, sobota
Impel Wrocław
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:11, 25:19, 25:24)
12.03.2011, sobota
AZS Białystok
KPSK Stal Mielec
2:3 (25:16, 14:25, 25:18,18:25, 8:15)
12.03.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:20)
12.03.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (23:25, 16:25, 25:21, 17:25)
16. Szesnasta kolejka
19.03.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KS Pałac Bydgoszcz
3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
19.03.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Atom Trefl Sopot
3:2 (27:25, 25:19, 22:25, 23:25, 21:19)
19.03.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
AZS Białystok
3:0 (25:22, 25:21, 25:17)
19.03.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
Impel Wrocław
1:3 (25:11, 19:25, 15:25, 23:25)
19.03.2011, sobota 18:00
EC Wybrzeże TPS Rumia
Grot Budowlani Łódź
2:3 (25:23, 14:25, 25:23, 22:25, 11:15)
17. Siedemnasta kolejka
26.03.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
EC Wybrzeże TPS Rumia
3:0 (25:14, 25:21, 25:22)
26.03.2011, sobota
Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3 (23:25, 18:25, 23:25)
26.03.2011, sobota
AZS Białystok
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
26.03.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:1 (25:23, 23:25, 25:13, 27:25)
26.03.2011, sobota 18:00
Grot Budowlani Łódź
KS Pałac Bydgoszcz
3:1 (25:17, 25:27, 25:20, 25:16)
18. Osiemnasta kolejka
31.03.2011, czwartek 19:00
Grot Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot
2:3 (25:20, 25:18, 19:25, 20:25, 11:15)
02.04.2011, sobota
EC Wybrzeże TPS Rumia
KS Pałac Bydgoszcz
0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
02.04.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Białystok
3:1 (25:11, 25:18, 20:25, 25:21)
02.04.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Impel Wrocław
3:1 (25:18, 21:25, 25:13, 25:14)
02.04.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KPSK Stal Mielec
2:3 (25:17, 20:25, 20:25, 25:18, 15:17)