Terminarz PlusLigi Kobiet

1. 1. kolejka
11.10.2011, wtorek 18:00
Impel Wrocław
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:20, 25:11, 25:15)
12.10.2011, środa
AZS Białystok
Atom Trefl Sopot
0:3 (15:25, 24:26, 25:27)
12.10.2011, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KPSK Stal Mielec
3:1 (25:18, 25:27, 28:26, 25:21)
12.10.2011, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KS Pałac Bydgoszcz
3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 12:25, 15:9)
12.10.2011, środa
PTPS Piła
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:20)
2. 2. kolejka
15.10.2011, sobota
AZS Białystok
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18)
15.10.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Atom Trefl Sopot
3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
15.10.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław
3:0 (25:15, 25:18, 25:15)
15.10.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3 (13:25, 24:26, 25:22, 23:25)
15.10.2011, sobota 18:00
PTPS Piła
Grot Budowlani Łódź
2:3 (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15)
3. 3. kolejka
19.10.2011, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (15:25, 25:20, 16:25, 19:25)
19.10.2011, środa
Impel Wrocław
KPSK Stal Mielec
3:2 (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16)
19.10.2011, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Białystok
3:0 (25:17, 26:24, 25:23)
19.10.2011, środa
Atom Trefl Sopot
PTPS Piła
3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
19.10.2011, środa 19:00
Grot Budowlani Łódź
KS Pałac Bydgoszcz
2:3 (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16)
4. 4. kolejka
22.10.2011, sobota
AZS Białystok
Impel Wrocław
3:2 (23:25, 22:25, 25:17, 25:13, 19:17)
22.10.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15)
22.10.2011, sobota
PTPS Piła
KS Pałac Bydgoszcz
3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13)
22.10.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1 (16:25, 25:20, 25:19, 25:16)
24.10.2011, poniedziałek 18:00
KPSK Stal Mielec
Grot Budowlani Łódź
2:3 (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15)
5. 5. kolejka
26.10.2011, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
PTPS Piła
3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12)
26.10.2011, środa
Polski Cukier Muszynianka Enea
Impel Wrocław
3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
26.10.2011, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Atom Trefl Sopot
1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25)
26.10.2011, środa
KS Pałac Bydgoszcz
KPSK Stal Mielec
0:3 (22:25, 15:25, 21:25)
27.10.2011, czwartek 19:00
Grot Budowlani Łódź
AZS Białystok
3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:15)
6. 6. kolejka
19.11.2011, sobota
AZS Białystok
KS Pałac Bydgoszcz
0:3 (21:25, 13:25, 20:25)
19.11.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:1 (25:23, 16:25, 25:22, 25:18)
19.11.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:21, 25:13, 25:20)
19.11.2011, sobota
PTPS Piła
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
19.11.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław
3:0 (25:19, 25:13, 25:20)
7. 7. kolejka
23.11.2011, środa
Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2:3 (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15)
23.11.2011, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS Piła
3:0 (25:16, 25:13, 25:10)
23.11.2011, środa
KS Pałac Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka Enea
2:3 (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15)
23.11.2011, środa
KPSK Stal Mielec
AZS Białystok
3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8)
23.11.2011, środa 18:00
Grot Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot
1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 17:25)
8. 8. kolejka
27.11.2011, niedziela
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław
3:1 (21:25, 25:14, 25:10, 25:17)
27.11.2011, niedziela
Polski Cukier Muszynianka Enea
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
27.11.2011, niedziela
PTPS Piła
AZS Białystok
2:3 (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15)
27.11.2011, niedziela
KS Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot
0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
27.11.2011, niedziela 17:30
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Grot Budowlani Łódź
3:1 (25:18, 28:30, 26:24, 25:17)
9. 9. kolejka
03.12.2011, sobota
AZS Białystok
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
03.12.2011, sobota
Impel Wrocław
PTPS Piła
3:1 (19:25, 25:23, 25:9, 26:24)
03.12.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KS Pałac Bydgoszcz
3:1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:20)
03.12.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
KPSK Stal Mielec
3:1 (15:25, 25:14, 25:15, 25:15)
05.12.2011, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3 (25:20, 18:25, 11:25, 22:25)
10. 10. kolejka
10.12.2011, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
PTPS Piła
3:0 (25:22, 25:18, 25:14)
10.12.2011, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 18:25)
10.12.2011, sobota
KPSK Stal Mielec
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3 (16:25, 25:22, 18:25, 21:25)
10.12.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
AZS Białystok
3:2 (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13)
12.12.2011, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław
3:0 (26:24, 25:18, 25:23)
11. 11. kolejka
17.12.2011, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
AZS Białystok
3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 25:15)
17.12.2011, sobota
Impel Wrocław
KS Pałac Bydgoszcz
1:3 (25:16, 21:25, 21:25, 23:25)
17.12.2011, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KPSK Stal Mielec
1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25)
17.12.2011, sobota
Atom Trefl Sopot
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25)
17.12.2011, sobota 18:00
Grot Budowlani Łódź
PTPS Piła
3:0 (25:13, 25:17, 26:24)
12. 12. kolejka
29.12.2011, czwartek
AZS Białystok
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
29.12.2011, czwartek
Polski Cukier Muszynianka Enea
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0 (27:25, 25:21, 26:24)
29.12.2011, czwartek
PTPS Piła
Atom Trefl Sopot
0:3 (23:25, 15:25, 14:25)
29.12.2011, czwartek
KPSK Stal Mielec
Impel Wrocław
0:3 (22:25, 22:25, 13:25)
30.12.2011, piątek
KS Pałac Bydgoszcz
Grot Budowlani Łódź
3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11)
13. 13. kolejka
04.01.2012, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Atom Trefl Sopot
3:0 (26:24, 25:20, 25:22)
04.01.2012, środa
Impel Wrocław
AZS Białystok
3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
04.01.2012, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
04.01.2012, środa
KS Pałac Bydgoszcz
PTPS Piła
3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
04.01.2012, środa 18:00
Grot Budowlani Łódź
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:18, 25:15, 25:16)
14. 14. kolejka
07.01.2012, sobota
Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (13:25, 25:27, 21:25)
07.01.2012, sobota
PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2:3 (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15)
07.01.2012, sobota
KPSK Stal Mielec
KS Pałac Bydgoszcz
0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
07.01.2012, sobota
Atom Trefl Sopot
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
07.01.2012, sobota 18:00
AZS Białystok
Grot Budowlani Łódź
3:0 (25:13, 25:16, 25:20)
15. 15. kolejka
14.01.2012, sobota
Grot Budowlani Łódź
Polski Cukier Muszynianka Enea
1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25)
14.01.2012, sobota
Impel Wrocław
Atom Trefl Sopot
1:3 (27:25, 24:26, 23:25, 22:25)
14.01.2012, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0 (28:26, 25:23, 25:19)
14.01.2012, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
AZS Białystok
3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
14.01.2012, sobota
KPSK Stal Mielec
PTPS Piła
2:3 (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15)
16. 16. kolejka
21.01.2012, sobota
AZS Białystok
KPSK Stal Mielec
3:0 (25:23, 25:14, 25:20)
21.01.2012, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Impel Wrocław
3:2 (16:25, 25:18, 25:21, 17:25, 15:11)
21.01.2012, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
KS Pałac Bydgoszcz
3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
21.01.2012, sobota
PTPS Piła
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0 (25:23, 25:22, 25:23)
21.01.2012, sobota
Atom Trefl Sopot
Grot Budowlani Łódź
3:1 (24:26, 25:20, 25:14, 25:18)
17. 17. kolejka
04.02.2012, sobota
AZS Białystok
PTPS Piła
0:3 (17:25, 17:25, 21:25)
04.02.2012, sobota
Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0 (25:20, 22:25, 25:15, 25:23)
04.02.2012, sobota
Atom Trefl Sopot
KS Pałac Bydgoszcz
3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:10)
04.02.2012, sobota
KPSK Stal Mielec
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3 (13:25, 20:25, 19:25)
05.02.2012, niedziela 14:30
Grot Budowlani Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0 (25:20, 25:18, 25:22)
18. 18. kolejka
11.02.2012, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3 (25:21, 21:25, 26:28, 18:25)
11.02.2012, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
3:1 (25:17,25:20,20:25,25:22)
11.02.2012, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
AZS Białystok
3:0 (25:18, 25:24, 25:18)
11.02.2012, sobota
PTPS Piła
Impel Wrocław
3:2 (25:14, 25:16, 16:25, 21:25, 15:9)
11.02.2012, sobota
KPSK Stal Mielec
Atom Trefl Sopot
1:3 (15:25, 25:21, 12:25, 19:25)