Terminarz

1. 1. kolejka
15.10.2016, sobota 17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea
KS Pałac Bydgoszcz
3:1(26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
15.10.2016, sobota 17:00
Chemik Police
PTPS Piła
3:0(25:12, 25:19, 25:21)
15.10.2016, sobota 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Atom Trefl Sopot
3:1(19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
16.10.2016, niedziela 17:00
Impel Wrocław
KSZO Ostrowiec
3:0(25:14, 25:22, 25:17)
16.10.2016, niedziela 20:00
Giacomini Budowlani Toruń
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(25:18, 25:21, 25:15)
17.10.2016, poniedziałek 18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Developres SkyRes Rzeszów
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
18.10.2016, wtorek 18:00
Grot Budowlani Łódź
Legionovia Legionowo
3:1(21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
2. 2. kolejka
22.10.2016, sobota 15:00
ŁKS Commercecon Łódź
Impel Wrocław
3:2(25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)
22.10.2016, sobota 17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea
Legionovia Legionowo
3:2(25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)
22.10.2016, sobota 17:00
KSZO Ostrowiec
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
22.10.2016, sobota 18:00
KS Pałac Bydgoszcz
Chemik Police
1:3(25:23, 19:25, 14:25, 17:25)
23.10.2016, niedziela 14:45
Developres SkyRes Rzeszów
Grot Budowlani Łódź
1:3(17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
23.10.2016, niedziela 17:00
Atom Trefl Sopot
PTPS Piła
3:0(25:18, 25:22, 25:19)
24.10.2016, poniedziałek 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Giacomini Budowlani Toruń
1:3(25:19, 23:25, 23:25, 24:26)
3. 3. kolejka
28.10.2016, piątek 20:15
Polski Cukier Muszynianka Enea
Developres SkyRes Rzeszów
0:3(15:25, 23:25, 10:25)
29.10.2016, sobota 17:00
Giacomini Budowlani Toruń
Atom Trefl Sopot
0:3(20:25, 15:25, 20:25)
29.10.2016, sobota 17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
ŁKS Commercecon Łódź
1:3(25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
29.10.2016, sobota 17:00
Chemik Police
Legionovia Legionowo
3:0(25:15, 25:23, 25:19)
29.10.2016, sobota 18:00
PTPS Piła
KS Pałac Bydgoszcz
1:3(22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
31.10.2016, poniedziałek 18:00
Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1(20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
31.10.2016, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
KSZO Ostrowiec
3:0(26:24, 25:18, 25:16)
4. 4. kolejka
05.11.2016, sobota 17:00
KSZO Ostrowiec
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:1(25:14, 23:25, 25:23, 26:24)
05.11.2016, sobota 18:00
Legionovia Legionowo
PTPS Piła
3:0(25:22, 25:23, 25:19)
06.11.2016, niedziela 14:45
Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police
2:3(24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)
06.11.2016, niedziela 16:00
Giacomini Budowlani Toruń
Impel Wrocław
0:3(23:25, 17:25, 18:25)
06.11.2016, niedziela 17:00
Atom Trefl Sopot
KS Pałac Bydgoszcz
1:3(25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
07.11.2016, poniedziałek 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
Grot Budowlani Łódź
0:3(17:25, 19:25, 16:25)
08.11.2016, wtorek 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(15:25, 21:25, 23:25)
5. 5. kolejka
12.11.2016, sobota 17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea
ŁKS Commercecon Łódź
3:2(23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
12.11.2016, sobota 17:00
PTPS Piła
Developres SkyRes Rzeszów
3:2(25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
13.11.2016, niedziela 14:45
Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław
1:3(13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
13.11.2016, niedziela 17:00
Chemik Police
KSZO Ostrowiec
3:1(25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
13.11.2016, niedziela 17:00
KS Pałac Bydgoszcz
Legionovia Legionowo
3:0(25:23, 25:16, 25:15)
14.11.2016, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:2(25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
23.11.2016, środa 18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Giacomini Budowlani Toruń
3:0(25:9, 25:22, 25:14)
6. 6. kolejka
17.11.2016, czwartek 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
Chemik Police
1:3(18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
19.11.2016, sobota 17:00
KSZO Ostrowiec
PTPS Piła
1:3(20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
19.11.2016, sobota 17:00
Giacomini Budowlani Toruń
Grot Budowlani Łódź
0:3(16:25, 18:25, 17:25)
19.11.2016, sobota 18:00
Developres SkyRes Rzeszów
KS Pałac Bydgoszcz
3:2(21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
20.11.2016, niedziela 14:45
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(25:13, 25:19, 25:15)
20.11.2016, niedziela 17:00
Atom Trefl Sopot
Legionovia Legionowo
3:2(21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
21.11.2016, poniedziałek 18:00
Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)
7. 7. kolejka
25.11.2016, piątek 18:00
KS Pałac Bydgoszcz
KSZO Ostrowiec
3:0(25:17, 25:12, 25:19)
26.11.2016, sobota
PTPS Piła
ŁKS Commercecon Łódź
3:1(22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
26.11.2016, sobota 17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea
Giacomini Budowlani Toruń
3:1(15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
26.11.2016, sobota 18:00
Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław
3:0(25:20, 25:19, 25:23)
27.11.2016, niedziela 14:45
Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1(25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
27.11.2016, niedziela 17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Atom Trefl Sopot
3:0(25:15, 25:13, 25:16)
28.11.2016, poniedziałek 18:00
Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów
0:3(23:25, 25:27, 16:25)
8. 8. kolejka
30.11.2016, środa
Atom Trefl Sopot
Developres SkyRes Rzeszów
3:1(26:24, 15:25, 25:23, 25:19)
30.11.2016, środa
KSZO Ostrowiec
Legionovia Legionowo
3:2(25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)
30.11.2016, środa
ŁKS Commercecon Łódź
KS Pałac Bydgoszcz
1:3(15:25, 25:20, 22:25, 23:25)
30.11.2016, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
PTPS Piła
1:3(25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
30.11.2016, środa
Giacomini Budowlani Toruń
Chemik Police
0:3(17:25, 19:25, 17:25)
30.11.2016, środa
Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:1(25:19, 20:25, 25:22, 25:11)
30.11.2016, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
3:2(25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)
9. 9. kolejka
03.12.2016, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:2(25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
03.12.2016, sobota
Chemik Police
Impel Wrocław
3:2(25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)
03.12.2016, sobota
PTPS Piła
Giacomini Budowlani Toruń
3:0(25:18, 25:18, 25:19)
03.12.2016, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1(25:19,19:25, 25:22, 25:11)
03.12.2016, sobota
Legionovia Legionowo
ŁKS Commercecon Łódź
0:3(16:25, 21:25, 22:25)
03.12.2016, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
KSZO Ostrowiec
3:0(25:21, 25:9, 25:21)
03.12.2016, sobota 19:00
Grot Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot
3:0(25:14, 25:14, 25:17)
10. 10. kolejka
07.12.2016, środa
Atom Trefl Sopot
KSZO Ostrowiec
0:3(23:25, 25:27, 15:25)
07.12.2016, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Legionovia Legionowo
3:2(20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
07.12.2016, środa
Giacomini Budowlani Toruń
KS Pałac Bydgoszcz
3:1(22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
07.12.2016, środa
Impel Wrocław
PTPS Piła
3:0(25:22, 25:20, 25:18)
07.12.2016, środa
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Chemik Police
0:3(13:25, 13:25, 17:25)
07.12.2016, środa
Grot Budowlani Łódź
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(25:20, 25:14, 25:22)
15.12.2016, czwartek 18:00
ŁKS Commercecon Łódź
Developres SkyRes Rzeszów
0:3(21:25, 19:25, 18:25)
11. 11. kolejka
10.12.2016, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Atom Trefl Sopot
3:1(25:19, 12:25, 25:18, 26:24)
10.12.2016, sobota
Chemik Police
Grot Budowlani Łódź
3:0(25:18, 25:17, 25:21)
10.12.2016, sobota
PTPS Piła
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
2:3(19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)
10.12.2016, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław
0:3(19:25, 17:25, 14:25)
10.12.2016, sobota
Legionovia Legionowo
Giacomini Budowlani Toruń
3:1(25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
10.12.2016, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0(25:17, 25:15, 25:19)
12.12.2016, poniedziałek 18:00
KSZO Ostrowiec
ŁKS Commercecon Łódź
1:3(21:25, 26:24, 22:25, 23:25)
12. 12. kolejka
17.12.2016, sobota
Atom Trefl Sopot
ŁKS Commercecon Łódź
3:2(25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
17.12.2016, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KSZO Ostrowiec
3:2(11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
17.12.2016, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
Giacomini Budowlani Toruń
3:1(25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
17.12.2016, sobota
Impel Wrocław
Legionovia Legionowo
3:0(25:13, 25:18, 25:22)
17.12.2016, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KS Pałac Bydgoszcz
3:0(25:16, 25:16, 25:22)
17.12.2016, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Chemik Police
0:3(9:25, 16:25, 20:25)
19.12.2016, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
PTPS Piła
3:2(25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)
13. 13. kolejka
30.12.2016, piątek
Chemik Police
Atom Trefl Sopot
3:0(25:13, 25:23, 25:15)
30.12.2016, piątek
PTPS Piła
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(25:15, 25:22, 25:16)
30.12.2016, piątek
KS Pałac Bydgoszcz
Grot Budowlani Łódź
0:3(23:25, 22:25, 16:25)
30.12.2016, piątek
Legionovia Legionowo
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:21, 15:25, 25:16, 25:22)
30.12.2016, piątek
Impel Wrocław
Developres SkyRes Rzeszów
3:0(25:17, 25:23, 25:21)
30.12.2016, piątek
KSZO Ostrowiec
Giacomini Budowlani Toruń
3:0(25:18, 25:15, 25:21)
30.12.2016, piątek
ŁKS Commercecon Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1(25:20, 25:21, 22:25, 25:22)
14. 14. kolejka
04.01.2017, środa
Atom Trefl Sopot
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2:3(18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)
04.01.2017, środa
ŁKS Commercecon Łódź
Giacomini Budowlani Toruń
3:2(21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)
04.01.2017, środa
KSZO Ostrowiec
Impel Wrocław
1:3(23:25, 29:27, 15:25, 16:25)
04.01.2017, środa
Developres SkyRes Rzeszów
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(18:25, 18:25, 18:25)
04.01.2017, środa
KS Pałac Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka Enea
2:3(9:25, 25:19, 25:12, 20:25, 11:15)
04.01.2017, środa
PTPS Piła
Chemik Police
0:3(17:25, 20:25, 20:25)
01.03.2017, środa
Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź
2:3(16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)
15. 15. kolejka
07.01.2017, sobota
PTPS Piła
Atom Trefl Sopot
3:0(30:28, 27:25, 25:15)
07.01.2017, sobota
Chemik Police
KS Pałac Bydgoszcz
3:1(25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
07.01.2017, sobota
Legionovia Legionowo
Polski Cukier Muszynianka Enea
0:3(18:25, 22:25, 10:25)
07.01.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
KSZO Ostrowiec
3:1(20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
07.01.2017, sobota
Impel Wrocław
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(25:21, 28:26, 25:18)
07.01.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:2(20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
07.01.2017, sobota 18:00
Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów
1:3(19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
16. 16. kolejka
14.01.2017, sobota
Atom Trefl Sopot
Giacomini Budowlani Toruń
0:3(21:25, 20:25, 18:25)
14.01.2017, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Impel Wrocław
1:3(25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
14.01.2017, sobota
ŁKS Commercecon Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:1(25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
14.01.2017, sobota
KSZO Ostrowiec
Grot Budowlani Łódź
2:3(25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
14.01.2017, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:2(23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:09)
14.01.2017, sobota
Legionovia Legionowo
Chemik Police
0:3(20:25, 19:25, 2:25)
14.01.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
PTPS Piła
3:0(25:17, 25:19, 25:18)
17. 17. kolejka
21.01.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot
1:3(16:25, 25:23, 26:28, 21:25)
21.01.2017, sobota
PTPS Piła
Legionovia Legionowo
3:0(25:20, 25:21, 25:18)
21.01.2017, sobota
Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów
3:0(25:19, 25:16, 25:16)
21.01.2017, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
KSZO Ostrowiec
3:2(25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)
21.01.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:0(25:15, 25:18, 25:21)
21.01.2017, sobota
Impel Wrocław
Giacomini Budowlani Toruń
3:0(25:11, 25:13, 25:14)
22.01.2017, niedziela 17:00
Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(25:18, 25:15, 25:17)
18. 18. kolejka
28.01.2017, sobota
Impel Wrocław
Atom Trefl Sopot
3:1(26:24, 22:25, 25:16, 25:19)
28.01.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(19:25, 25:20, 23:25, 20:25)
28.01.2017, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Grot Budowlani Łódź
0:3(22:25, 23:25, 13:25)
28.01.2017, sobota
ŁKS Commercecon Łódź
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:1(25:23, 25:15, 18:25, 25:14)
28.01.2017, sobota
KSZO Ostrowiec
Chemik Police
0:3(22:25, 20:25, 18:25)
28.01.2017, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
PTPS Piła
3:0(25:21, 25:17, 25:10)
28.01.2017, sobota
Legionovia Legionowo
KS Pałac Bydgoszcz
3:2(28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)
19. 19. kolejka
10.02.2017, piątek 18:00
Grot Budowlani Łódź
Giacomini Budowlani Toruń
3:1(19:25, 25:21, 25:12, 25:20)
11.02.2017, sobota
Legionovia Legionowo
Atom Trefl Sopot
2:3(25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15)
11.02.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Developres SkyRes Rzeszów
1:3(17:25, 18:25, 25:21, 18:25)
11.02.2017, sobota
PTPS Piła
KSZO Ostrowiec
2:3(25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)
11.02.2017, sobota
Chemik Police
ŁKS Commercecon Łódź
3:2(22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)
11.02.2017, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:2(25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
11.02.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław
2:3(25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)
20. 20. kolejka
15.02.2017, środa
Atom Trefl Sopot
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
1:3(22:25, 16:25, 25:16, 17:25)
15.02.2017, środa
Impel Wrocław
Grot Budowlani Łódź
3:1(25:19, 25:23, 23:25, 25:21)
15.02.2017, środa
Giacomini Budowlani Toruń
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(25:20, 25:19, 25:21)
15.02.2017, środa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Chemik Police
1:3(18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
15.02.2017, środa
ŁKS Commercecon Łódź
PTPS Piła
3:1(25:17, 25:18, 21:25, 25:17)
15.02.2017, środa
KSZO Ostrowiec
KS Pałac Bydgoszcz
3:2(12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)
15.02.2017, środa
Developres SkyRes Rzeszów
Legionovia Legionowo
3:0(25:20, 25:19, 25:16)
21. 21. kolejka
18.02.2017, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
Atom Trefl Sopot
3:0(25:12, 25:17, 25:17)
18.02.2017, sobota
Legionovia Legionowo
KSZO Ostrowiec
3:2(25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)
18.02.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
ŁKS Commercecon Łódź
0:3(17:25, 13:25, 17:25)
18.02.2017, sobota
PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1:3(15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
18.02.2017, sobota
Chemik Police
Giacomini Budowlani Toruń
3:1(23:25, 26:24, 25:23, 25:17)
18.02.2017, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
Impel Wrocław
0:3(21:25, 23:25, 22:25)
19.02.2017, niedziela 20:30
Grot Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:15, 25:23, 25:8)
22. 22. kolejka
25.02.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(25:15, 25:18, 25:21)
25.02.2017, sobota
Impel Wrocław
Chemik Police
3:1(25:21, 22:25, 25:21, 25:19)
25.02.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
PTPS Piła
3:1(19:25, 25:17, 25:22, 25:8)
25.02.2017, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KS Pałac Bydgoszcz
3:1(25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
25.02.2017, sobota
ŁKS Commercecon Łódź
Legionovia Legionowo
3:0(25:15, 27:25, 25:23)
25.02.2017, sobota
KSZO Ostrowiec
Developres SkyRes Rzeszów
1:3(25:22, 18:25, 20:25, 14:25)
26.02.2017, niedziela 18:30
Atom Trefl Sopot
Grot Budowlani Łódź
2:3(7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)
23. 23. kolejka
04.03.2017, sobota
KSZO Ostrowiec
Atom Trefl Sopot
3:2(17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)
04.03.2017, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(25:18, 25:15, 25:18)
04.03.2017, sobota
Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2:3(25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
04.03.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Giacomini Budowlani Toruń
1:3(19:25, 25:16, 20:25, 23:25)
04.03.2017, sobota
PTPS Piła
Impel Wrocław
0:3(7:25, 27:29, 16:25)
04.03.2017, sobota
Chemik Police
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3:0(25:18, 25:18, 26:24)
06.03.2017, poniedziałek
Polski Cukier Muszynianka Enea
Grot Budowlani Łódź
1:3(25:27, 24:26, 25:21, 18:25)
24. 24. kolejka
11.03.2017, sobota
Atom Trefl Sopot
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:2(25:19, 26:24, 25:27, 25:27, 5:9)
11.03.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS Piła
3:0(25:17, 25:11, 25:23)
11.03.2017, sobota
Impel Wrocław
KS Pałac Bydgoszcz
3:2(23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
11.03.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
Legionovia Legionowo
3:1(25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
11.03.2017, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów
3:2(25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
11.03.2017, sobota
ŁKS Commercecon Łódź
KSZO Ostrowiec
3:0(25:23, 25:18, 25:20)
12.03.2017, niedziela 14:45
Grot Budowlani Łódź
Chemik Police
3:1(25:23, 25:18, 19:25, 25:23)
25. 25. kolejka
18.03.2017, sobota
ŁKS Commercecon Łódź
Atom Trefl Sopot
3:2(20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)
18.03.2017, sobota
KSZO Ostrowiec
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0:3(21:25, 16:25, 17:25)
18.03.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
Developres SkyRes Rzeszów
3:2(18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)
18.03.2017, sobota
Legionovia Legionowo
Impel Wrocław
1:3(25:20, 9:25, 12:25, 17:25)
18.03.2017, sobota
KS Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0:3(18:25, 13:25, 18:25)
18.03.2017, sobota
Chemik Police
Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0(29:27, 25:17, 25:20)
20.03.2017, poniedziałek 18:00
PTPS Piła
Grot Budowlani Łódź
0:3(21:25, 18:25, 17:25)
26. 26. kolejka
25.03.2017, sobota
Atom Trefl Sopot
Chemik Police
3:2(25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)
25.03.2017, sobota
Polski Cukier Muszynianka Enea
PTPS Piła
3:1(25:12, 25:17, 21:25, 25:16)
25.03.2017, sobota
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Legionovia Legionowo
3:1(19:25, 25:21, 25:20, 25:17)
25.03.2017, sobota
Developres SkyRes Rzeszów
Impel Wrocław
3:0(25:22, 25:23, 25:22)
25.03.2017, sobota
Giacomini Budowlani Toruń
KSZO Ostrowiec
3:2(20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)
25.03.2017, sobota
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź
3:0(25:16, 25:15, 25:18)
27.03.2017, poniedziałek 18:00
Grot Budowlani Łódź
KS Pałac Bydgoszcz
3:0(25:12, 25:20, 25:17)