Artykuł

Helene Rousseaux opuszcza Łódź
Helene Rousseaux opuszcza Łódź
Z przykrością informujemy, że siatkarka Budowlanych Łódź, Helene Rousseaux zwróciła się do władz klubu z prośbą o zwolnienie z kontraktu z przyczyn osobistych. Z uwagi na fakt, że zaangażowanie w treningi i mecze jest kluczowe w decydującej fazie sezonu Zarząd klubu przystał na prośbę zawodniczki. Tym samym kontrakt z Helene Rousseaux został rozwiązany za porozumieniem stron.

Młoda zawodniczka była w tym sezonie najlepiej punktującą zawodniczką drużyny i pod tym względem jedną z najlepszych zawodniczek w lidze. Niestety w meczach decydujących o zajęciu miejsca 5. w lidze Belgijka nie pomoże już swojej drużynie. 

Przyczyny takiego zachowania popularnej 'Eli' nie są do końca jasne. Zarząd klubiu pragnie podkreślić, że klub nie ma wobec zawodniczki zaległości finansowych. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, za osobistymi przyczynami odejścia, kryje się oferta z bogatego klubu z ligi w której nie obowiązują okresy transferowe. 

Oświadczenie wystosowane przez zawodniczkę można zobaczyć tutaj: 

http://budowlanilodz.pl/documents/10136/ca7ad288-ab57-4c50-8620-5d3d21dd043a

Article Comments

sebol1970
Eli♥ Thanks for everything !!!

Posted on 2/21/12 4:56 PM.

rems
I'm devastated. Our biggest player and transfer(Kosek&Eli) are gone. U are an amazing player, it is nothing suprising that someone offers u much more money, u deserve it. Thanks and good luck.

Posted on 2/21/12 7:08 PM.

zorro
Mmm, we're very sad. Such a nice, beautiful and full of a positive enegry girl. And the best player of our team! But, that's the life.
Eli, thanx a lot!!! And good luck for you!

Posted on 2/21/12 7:22 PM.

matofor
Ja może po polsku.Dziękuję Eli za te 250 pkt zdobytych dla Budowlanych,ponad 40% skuteczność w ataku,za serce do gry i wdzięk z jakim to robiła.Właściwie należało się spodziewać że taka gwiazda nie utrzyma się w Łodzi długo.Szkoda.Ale walczyć o 5 miejsce trzeba także bez Eli.Z Sopotem już nie grała.Została psychologicznie wyeliminowana już w 1 secie.W 3 secie 2 meczu dziewczyny zaczęły sobie radzić bez Belgijki.Teraz muszą już grać na 100% Kwiatkowska i Bryda.

Posted on 2/21/12 10:00 PM.

ozone
Thanks Helene for all. It was a pleasure for me to watch your game in Budowlani. Goodbye and good luck emoticon

Posted on 2/21/12 10:28 PM in reply to matofor.

father
Sad news. Helen, your play and smile a lot of meaning. Thank you.
Tristes nouvelles. Helen, votre jeu et sourire beaucoup de sens. Merci.

Posted on 2/22/12 9:29 AM.

kowalek
what???is it a joke.o my god.now we lose all the matches.thank you helen.i hope that yo wil come back!!!

Posted on 2/22/12 3:39 PM.