«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: sezon 2013/14
Odpowiedź (Odznacz)
12.07.13 21:16 jako odpowiedź na faan.
Ja tam wolę bawić się w "wirtualne poszukiwanie zawodniczek" niż całkiem poważnie odpowiadać na pytania , na które prawdopodobnie nikt z forumowiczów odpowiedzieć nie potrafi. Na dodatek wkładasz Faanie pod stukający w klawiaturę palec Ozone zdania , których nie napisał. Albowiem nie napisał , że niski budżet tłumaczy nieudolność sztabu czy brak koncepcji budowania zespołu. Napisał tylko, że zawodniczki odchodzą tam gdzie lepiej płacą, a płacą lepiej tam gdzie jest wyższy budżet. Trzy lata temu Paweł opublikował na tym forum zestawienie , z którego wynikało jasno , że miejsce zajmowane w tabeli jest tym wyższe, im wyższy jest budżet drużyny. Natomiast koncepcję budowania zespołu miał każdy trener zatrudniony w KSB. Tyle ,że koncepcje mogła być lepsza lub gorsza. Lepszy trener - lepsza koncepcja. Lepszy budżet - lepszy trener.
Teraz spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytania.
1. Nie wiem, ponieważ nie znam stawek za jakie pracują siatkarki prezentujące niższy lub wyższy poziom. Jeżeli wiesz, to napisz.
2. Wydawałoby się ,że można, aczkolwiek przykład pierwszego sezony Atomu wskazuje, że można, a Chemik, Dąbrowa, Legionovia w tym sezonie też to potwierdzą. Ale cóż.... budżet !!
3. Nowa jakością jest nowy trener, nowa juniorka, dwie aż nazbyt doświadczone rozgrywające. Przyznaje to , choć nie jest to skład z mojej bajki, bo jednak , jak to zgrabnie ujął Myself, "Pykosze" mamy w zespole już od poprzedniego sezonu.
4. Odpowiedź jak na pytanie nr 1 . Jeżeli wiesz to napisz.
Na koniec - weź pod uwagę , że budżet to nie tylko pobory zawodniczek.
Dla rozluźnienia atmosfery - trochę " poszukałem wirtualnie" i znalazłem zawodniczkę , która bezwzględnie powinna znaleźć się w zespole. To będzie naprawdę NOWA JAKOŚĆ. Ivana Kujundzić emoticon