«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: sezon 2013/14
Odpowiedź (Odznacz)
12.07.13 13:25 jako odpowiedź na faan.
Chciałbym tylko wtrącić, że niesprawiedliwe jest oczekiwanie od zawodniczek przywiązania do klubu, ponieważ to nie działa w drugą stronę.
Zawodniczka daje z siebie wszystko podczas sezonu,a następnie doznaje kontuzji - jeżeli jest poważna po sezonie rozwiązywany jest z nią kontrakt.
Za przykład podałbym Kasie Jaszewska wspomnianą wyżej, która w rozgrywkach 2011/2012 ciągnęła wyniki Impelu jak koń wóz. W 2012/2013 okazało się, że nie potrafi się pozbierać po urazach - skutkach intensywności poprzedniego sezonu. Osobiście sam nic nie słyszałem, co się z nią dzieje i czy pozostawią ja na kolejny sezon. Może ktokolwiek coś wie?
Musze jednak przyznać racje, że ten zespół z Pluta, Szeluchina, Kosą, Smokiem, Teixeira, Mirek, Luana i Ciesielską(nie bd ukrywał, że Durajczyk jest 10x lepsza) miał w sobie to coś; chemie,która było czuć i nawet widać - 4. i 6. miejsce w lidze.
Mam tylko nadzieję, że zarząd zachowa zdrowy rozsądek, nie spanikuje i nie sprowadzi ligowych ochłapów - jakieś Maciejczykowe, Gierak, Frąckowiak, Lilomy, Pykosze, boi to wszystko ani młode, ani obiecujące, ani utalentowane/bez formy od dawna (przepraszam za chamstwo).