«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: sezon 2013/14
Odpowiedź (Odznacz)
10.07.13 23:34 jako odpowiedź na faan.
faan:
Ja też nie mówię o zatrzymywaniu na siłę.Chodzi o stworzenie takich warunków żeby dziewczyny same chciały zostać a zespół tworzyły nie tylko na boisku.

faanie żeby stworzyć odpowiednie warunki to trzeba dysponować odpowiednimi środkami. Dlaczego dzisiaj w Łodzi nie grają Kosa, Smoku, Helene i kilka innych dziewczyn? Bo pokazały się z dobrej strony i znalazły zatrudnienie w innych klubach, które walczą o wyższe cele lub lepiej płacą. Mnie to akurat nie dziwi i doskonale to rozumiem, choć jako kibic wolałbym oglądać je w barwach Budowlanych.

jarl jedna z faworytek emoticon Mianowicie Channon Thompson. wika odniósł się do wypowiedzi Grabowskiego, który w pewnym stopniu powiedział prawdę, dlatego od początku optowałem za Trynidadkami, które można było oglądać na parkietach Orlen Lig, nie były anonimowymi zawodniczkami i pokazały swoje możliwości w naszej lidze. Każda z nich miała dobre parametry, każda nie bała się ryzyka i potrafiły skutecznie kończyć ataki.

Sopot zakontraktował amerykańską przyjmującą. Naprawdę w lidze portorykańskiej czy nawet w Europie można znaleźć dobre zawodniczki z tego kraju. Czas ucieka, a potencjalnych zawodniczek coraz mniej. Mogą być młodsze, mogą być starsze. Niech tylko potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki, mają odpowiednie warunki i nie boją się mocno atakować widząc ręce rywalek nad siatką. Nasz zespół potrzebuje właśnie takich liderek.