«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: sezon 2013/14
Odpowiedź (Odznacz)
03.07.13 12:06 jako odpowiedź na jarl.
Widzisz, jarl , jak to jest! Otworzyłeś nowy wątek, napisałeś w nim ciekawy tekst podparty własną statystyką (drobne w niej nieścisłości) - mija 6 dni i pies z kulawą nogą nie dał znaku życia.
Gdyby nie sprawozdania agi z udziału naszych reprezentantek w sukcesie w turnieju o kubek Jelcyna, określenia: posucha i marazm na tej stronie byłyby słabym opisem rzeczywistości.
Przypominasz artykuł o "podwójnych transferach". Mnie w głowie ciągle siedzi inny artykuł - ten, w którym Pan Prezes zapowiada na najbliższy sezon zatrudnienie "topowych" siatkarek.
Na początku myślałem, że rzeczywiście chodzi o zawodniczki jeśli nie z górnej, to przynajmniej z półek wyższych. Całkiem niedawno rozszyfrowałem ten "TOP" trochę inaczej . Jest to po prostu skrót od wyrazów: Tania, Ofiarna, Pokorna. A takich jak wiadomo można szukać ewentualnie tylko w krajach, które celnie wymieniasz.
P.S.
Sprawozdania agi z w/w turnieju obfitowały w fotki Oli Sikorskiej w różnych pozach i nastrojach. Równolegle przewróciłem kalendarz Budowlanych na lipiec/sierpień i tam zamieszczona fotka Aleksandry w towarzystwie SNP (Sorai Niewykorzystanego Potencjału) zdecydowanie odpowiada mi najbardziej.