«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: Nowa świecka tradycja?
Odpowiedź (Odznacz)
19.12.11 22:24 jako odpowiedź na kayi.
Strona jako całość jest fajna, choć przyznaję, że mam problemy z czytelnością i znalezieniem poszczególnych elementów, ale to być może sprawa mojej percepcji. Filmiki video, wywiady - tak, to może się podobać, ale dzień, dwa PO meczu, gdy jest spokojny czas na odświeżanie pomeczowych wrażeń.
Natomiast bardzo brakuje mi regularnego serwisu przed- i meczowego. Zapowiedzi, relacji, szybkiego podsumowania. Czasem jest, czasem nie ma (w przypadku meczu u nas to chyba naprawdę zła wola, przecież nigdzie nie trzeba jechać...). Mam wrażenie, że w ubiegłym sezonie było to bardzo regularne, stąd uwaga o schodzeniu na psy.

I jeszcze jedna uwaga, do odpowiadających. Zarówno ja, jak i, mam nadzieję, pozostali krytycy, nie robimy tego z czystej złośliwości, ot tak, żeby wylać sobie trochę żółci. Naprawdę, za stary na to jestem i nie jestem tzw. dziecięciem internetu, które uważa dzień za stracony jeśli w sieci komuś nie przy... no wiecie o czym mówię. Pełno tego, nie trzeba specjalnie szukać. Jeśli krytykuję, to tylko po to, aby było lepiej.
Pozdrawiam emoticon