«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi
Odpowiedź (Odznacz)
16.04.11 12:20 jako odpowiedź na sportbase.
Jeżeli zależy nam, żeby trybuny były "niebieskie" już w najbliższym meczu w Łodzi to wystarczy podać informację, żeby każdy założył niebieską koszulkę - taką jaką ma. Oczywiście fajnie, gdyby na hali było ciepło, skoro mamy siedzieć w koszulkach, bo z tym bywało różnie, a i pogody obecnie są zmienne.
Co do rozmiaru koszulki to myślę, że istnieje spora różnorodność kibiców, dlatego należałoby wziąć pod uwagę pełną rozmiarówkę. Chyba każdy widział na trybunach dzieci, a z drugiej strony osoby duużo starsze. Więc jak możemy ograniczyć się do 1-2 rozmiarów?

Pośpiech faktycznie jest niewskazany, może lepiej na spokojnie przygotować się z tymi koszulkami do nowego sezonu. A teraz poprzestać na zwykłych ubraniach, jakie mamy w szafie, w kolorze niebieskim.

Odniosę się jeszcze do tyłu koszulki - jestem przeciwnikiem umieszczania tam składu. jeżeli koszulka ma kosztować 30 zł i ma być na niej skład, który w trakcie sezonu może się już zmienić, to ja na pewno takiej koszulki nie kupie.

sportbase, napisałeś: "Poza tym sponsorzy i tak już dają pieniądze na zespół i ciężko jest przekonać ich aby dołożyli kolejne, tym bardziej, że to kwestie budżetów itd." Nie wiem czy tylko ja uważam, że ta cena spowoduje, że cała akcja spotka się z minimalnym odzewem wśród kibiców? Dlatego jeszcze raz zasugeruję, żeby porozmawiać z przedstawicielami sponsorów. Każda większa firma ma przewidziane środki na reklamę, W obecnych projektach koszulek nie widzę ani jednego loga firmy - sponsora. A może akurat sponsorzy chcieliby, żeby one tam były? I może mieliby ochotę wyłożyć kilka dodatkowych złotówek, w zamian dostając dodatkową reklamę i powierzchnię reklamową ;)