«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi
Odpowiedź (Odznacz)
16.04.11 12:05 jako odpowiedź na sportbase.
Rozumiem, że można było się załamać czytając nasze wypowiedzi, ale sam poprosiłeś nas o wypowiadanie się. Wiadomo, im więcej osób się wypowie, tym trudniej będzie o konsensus, a można nawet pokusić się o uwagę, iż będzie on niemożliwy… Dobrze, że wraz z drobną korektą zrobicie koszulki zgodne z waszym pierwotnym zamiarem – ale sformułowanie "wy sobie rozmawiajcie" jest w moim odczuciu lekceważące... Być może nie taka była intencja, ale według mnie nie zabrzmiało to dobrze. A co do pozostałych propozycji to przecież dobrze świadczy o chłopakach, że pokusili się o wrzucenie własnych projektów - nie zostały podane ramy czasowe, do kiedy mieliby kibice uzgodnić swój punkt widzenia, więc może dlatego dyskusja przebiegała leniwie i nie było widać jej końca.

Rozumiem, że pozostajemy w konwencji proponowanej przez Klub z jakimiś małymi naszymi akcentami – OK. Jest na pewno jeszcze inny duży pozytyw z tej dyskusji, nie powtórzy się sytuacja z Jastrzębia :-D

Nie ma podanej tutaj rozmiarówki [obwód w klatce + długość koszulki], więc może dlatego większość osób nie wypowiedziała się na ten temat, bo byłoby to kupowanie kota w worku. Każda firma ma swoje rozmiary i S jednej firmy, nie jest takie samo jak S innej. Pozostaje kwestia czy koszulki kobiece, będą miały ten sam wzór, ale kobiecy krój, czy za kobiece uznamy po prostu rozmiary młodzieżowe, bowiem S męska wygląda na 90% kobiet jak worek... A to nie pozostaje bez znaczenia przy zakupie… Ja mam taki - może już niemodny - nawyk nie kupowania ubrań przez internet, ponieważ miałam okazję przekonać się, że wygląd w internecie i wygląd w realu to czasami dwie różne rzeczy.

Wydaje mi się, że można z góry uznać osoby wypowiadające się za zainteresowane, bowiem gdyby było inaczej, traciłyby tylko swój czas…:-)