«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi
Odpowiedź (Odznacz)
15.04.11 21:29 jako odpowiedź na dajers.
- odcień: granat

- podoba mi się wersja pleców, choć nie jest uniwersalna. W sensie, że nie będzie to zakup "na lata" - jeśli idzie o klub to oczywiście pozytyw, jeśli o kibiców to może niekoniecznie ;-) ale OK ;-) Właśnie fajne jest to, że został wymieniony cały zespół z danego sezonu…

- 1i2 mają mało czytelny napis Organika Budowlani . Drukowane litery są łatwiejsze do przeczytania (chociaż w pokazanej czcionce 3/4/5 szału nie ma), niż pisane (nawet emeryci w TV przeczytają :-P)

- koszulka nr. 6 w ogóle do mnie nie przemawia

- "superB" lepiej wygląda, kiedy ma białą obwódkę… por. logo z koszulki nr. 7. (chyba czerwienie 4/7 także różnią się między sobą odcieniami - wybrałabym odcień z koszulki 4).

------------------------------------
reasumując:

jak dla mnie: wersja nr. 4 – tyle, że w granacie, plus biała obwódka loga supermenowego i napis Organika Budowlani Łódź (po str. z 1i2) literami drukowanymi [nie taki powielany jak w 1i2].

Rzeczywiście na siedząco napis nie będzie dobrze widoczny, ale duże logo samo w sobie jest bardzo wymowne. Rozwiązaniem jest pomysł Michała, tylko wtedy odpada duże logo [bo napis miałby być wtedy w pionie bardziej do środka - o ile to sobie dobrze wyobrażam...], więc logo zostałoby takie małe jak w 1i2? W takiej sytuacji wolałabym większe logo, a nie większy napis…