«Powrót

New Message

Nie dostępny


Odpowiadanie na:
RE: Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi
Odpowiedź (Odznacz)
15.04.11 20:30 jako odpowiedź na dajers.
Super B to tylko propozycja, koncepcja, moim zdaniem mogłoby to nas fajnie wyróżniać. Moglibyśmy takie coś powoli wdrażać w życie, bo to byłoby fajne, oczywiście w moim odczuciu.

Jeżeli chodzi o sponsorów -

Po pierwsze nie mają darmowej reklamy skoro muszą za nią zapłacić, bo jak rozumiem to oni mają dofinansować koszulki kibicom.
Poza tym sponsorzy i tak już dają pieniądze na zespół i ciężko jest przekonać ich aby dołożyli kolejne, tym bardziej, że to kwestie budżetów itd.
Kolejną sprawą jest to, że znam osoby, które wolałyby aby na takich koszulkach jednak nie było "choinki" logotypów. Tak czy inaczej osoby, które nie będą chciały kupić koszulki "klubowej" będą mogły przecież zaopatrzyć się po prostu w zwykłą niebieską koszulkę.

Kwestia biletów za 5 zł to temat na zupełnie inną dyskusję. Niestety nie jest to tak skuteczne jak mogłoby się wydawać. "Problem" z frekwencją nie jest w moim odczuciu związany z ceną biletów, a raczej z tym, że klub nie jest zbyt często widoczny w mieście, przez co osoby, które nie interesują się mocniej siatkówką mogą nawet nie wiedzieć o tym, że mecz się odbywa. Oczywiście są też inne sprawy, które na forum w różnych tematach zostały zdiagnozowane i nad którymi trzeba pracować.

Nie rzucajmy wszystkiego na barki sponsorów. Sponsorzy powinni dać więcej na lepsze zawodniczki, sponsorzy powinni dopłacić do koszulek. Oczywiście fajnie jak się tak dzieje, ale po naszej stronie też praca do wykonania emoticon