Już jutro zaczyna się swoisty serial. Mam na myśli spotkania z Impelem Wrocław, od których to wyniku(ów) głównie zależeć będzie spełnienie marzeń naszych Pań o medalach PP czy MP. Tak wychodzi z prostej analizy sytuacji w tabeli, gdzie widać, że Impel będzie najprawdopodobniej naszym przeciwnikiem nie tylko w półfinale Pucharu ale także w półfinałowych potyczkach o Mistrzostwo. Razem szykuje się aż 5 meczów z tą drużyną Gdyby to był Impel z pierwszego spotkania w Łodzi spałbym spokojnie. Dzisiaj jak widać to już zupełnie inna drużyna ale o potencjale porównywalnym z Budowlanymi. Myślę, ze już od jutra - od pierwszego odcinka serialu - czekają nas nie lada wrocławsko-łódzkie emocje.
Pierwszy odcinek niezwykle udany! Gratulacje dla scenarzysty, reżysera i aktorek!
Odcinek drugi już bez większych dramatycznych zwrotów, co było raczej do przewidzenia. Teraz otwartym pozostaje jedno pytanie: gdzie będzie "kręcony" odcinek trzeci serialu, w Łodzi czy we Wrocławiu. Dzisiejsze realia, wykluczając kataklizmy, wskazują na Łódź, ale to jeszcze ponad miesiąc ...
Trzecia część serialu - rewelacja. Pod względem przygotowanej taktyki - ręce klaszczą same. Wielkie gratulacje dla sztabu, drużyny, kibiców.. Jestem pewien, że awans do finału zaowocuje złotem!
Czwarty, wieńczący dzieło odcinek mamy za sobą. Naprawdę wielkie podziękowania i gratulacje dla ekipy, która przecież nie była faworyzowana. Ale łódzkie Budowlane już tak mają, że przypomnę chociażby sukces w PP w 2010. Teraz w 2017 chciałbym jeszcze raz zobaczyć wysoko podniesione w górę ręce Prezesa. W środę 19 kwietnia niechaj będą podniesine jeszcze wyżej. Co to będzie oznaczać wszyscy wiedzą...