« Powrót do

Do Klubu Kibica

Szanowny Klubie Kibica !
Od kilkunastu dni oficjalna strona internetowa Waszego klubu milczy bez podania jakichkolwiek przyczyn.
Na stronach innych klubów aż kipi od wiadomości, wywiadów, ciekawostek na tydzień przed startem ligi.
Weźcie więc te swoje znane z meczów bębny i przypomnijcie zarządowi klubu z Prezesem na czele, ze lekceważenie kibica na ogól się kiepsko kończy.
Kto się pod tym apelem podpisze?
Jak zwykle moderator strony nic nie działa , jak i pozostała cześć zarządu
Jak zwykle moderator strony nic nie działa , jak i pozostała cześć zarządu
Mnie zabrakło już zapału i chęci aby po raz kolejny dzwonić, pisać i pytać, w czym tak na prawdę tkwi problem, a strona, a co za tym idzie wizerunek naszego klubu, znacząco przez to traci na atrakcyjności i popularności. :-(
wywołany do tablicy

Przez 3 lata zajmowałem się serwisem internetowym klubu i starałem się organizować to na tyle na ile czas mi na to pozwalał. Nie miała to być sytuacja docelowa, po prostu pomagałem klubowi, który nigdy takiej osoby nie miał i tyle. Oczywiście w pierwszym roku na mój apel odpowiedziało kilka wspaniałych osób, które współtworzyły serwis. W zasadzie od samego początku była Olga i Michał (foto). Trochę później dołączyła Agnieszka, Justyna, Marcin, galerie robiła też Gosia. Co jakiś czas powtarzaliśmy apele o zaangażowanie się w prace na stronie internetowej, ale nowych osób już nie przybywało.

Zaliczyłem sporo wyjazdów, zdecydowaną większość meczów u siebie, z których zazwyczaj prowadziłem relację live, czasem przed meczami przychodziło zajmować się takimi rzeczami, że aż się można uśmiać, jednak wszystko ma swój koniec. Już w ubiegłym sezonie moje zaangażowanie było mniejsze, a w tym będzie ograniczało się do kwestii technicznych, czyli tego do czego się początkowo zobowiązałem (tak, rozwiążemy w końcu problem z forum emoticon )

To tak odnośnie wyjaśnień, których pewnie faktycznie zabrakło. Natomiast skoro domagasz się żeby Klub Kibica bębnami wymusił na Prezesie aktualizowanie strony, to może ja trochę odwrócę sytuację. Klubie Kibica, Kibice Budowlanych, Młode, Młodzi zainteresowani siatkówką. Gdzie są osoby, którymi my byliśmy parę lat temu, które się zaangażują w prace dla klubu, które wezmą prowadzenie strony internetowej na swoje barki ? Wytłumaczę jak co robić, poprowadzę szkolenie, poprawię na stronie co trzeba, ale już nie zrobię tego za Was. Tym razem ja chętnie pochodzę sobie po prostu pooglądać mecze.

Nic nie działający moderator strony.
Hura! Olga odżyła!
Gdyby tak jeszcze fotka Noris w DRUZYNIE szczęście byłoby prawie pełne
Ulala czyżbym komuś podpadła?
Hej Tomaszu, dzięki za wyjaśnienie sytuacji.
Z mojej strony powiem, że chętnie zająłbym się stroną klubu w sferze fotograficznej, szczerze jestem zainteresowany tym, aby w przyszłości całkowicie od początku do końca wzbogacać naszą stronę o kolejne, świeże fotografie, tym bardziej, że zainwestowałem w lepszy obiektyw. Liczę na pomoc w tej sprawie. emoticon
Olgo Szanowna !
Jeśliś komuś "podpadła" to na pewno nie mnie. Uważam Ciebie za podstawową redaktorkę na tej stronie i martwiła mnie po prostu Twoja długa nieobecność. Szczególnie deprymował mnie fakt milczenia oficjalnej strony klubu w czasie turnieju w Bobolicach, gdy jakichkolwiek wieści musiałem szukać na "wrogich" stronach. Na szczęscie, jak widzę, wszystko wraca do normy.
No i doczekałem się fotki Noris!
Teraz czekam i zdaje się nie tylko ja, na fotografię z prawdziwego zdarzenia całej, kompletnej wreszcie Drużyny. (miejsce na ścianie czeka) .
Może kolega Miiken w ramach złożonej dzisiaj oferty?
DARMOWY WYJAZD! WSZYSCY DO BIELSKA!! Panowie i Panie zapisy do wtorku do godziny 18:00! To już jest pewne do Bielska w Piątek wybiera się spora grupa kibiców z Łodzi pokażmy dziewczyną że to my jesteśmy najlepszymi kibicami!! emoticon JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ KSB GRA! AEO HEJ KSB! emoticon
Niestety nie zawsze moje obowiązki pozwalają na zajmowanie się stroną. Jeśli ktoś jest chętny do współpracy - zapraszamy.
Może i oficjalna strona nie funkcjonuje tak jak powinna ale za to Profil Na FB działa dobrze i to tam można znaleźć najświeższe informacje ;)
Zdjęcia i wywiady ;)
Niewiele więcej jest na FB. Jedno jest pewne - fotek więcej i w lepszej rozdzielczości. Poza tym są tacy, którzy się z wiadomych powodów do FB nie chcą zapisać.
Jeśli klub firmuje oficjalną stronę to tutaj powinno być najlepiej i najwięcej