« Powrót do

Panowie administratorzy ruszcie ...

Rzeczywiście wątek się zablokował [przynajmniej ja od wczoraj nie mogę nawet przeczytać ostatnich postów].Jak pisałem słabo się na tym znam ale nie wierzę że nie można powiększyć pojemności jednego wątku.Według mnie dzielenie forum na wątki nie ma sensu bo to forumowicze sami kierują dyskusję na temat który ich aktualnie interesuje ado każdego wcześniejszego tematu zawsze można wrócić.Co o tym myślicie?Taka zmiana dla administratora technicznie nie jest chyba żadnym problemem?
A ja wczoraj dowiedziałem się w jaki sposób Matoforowi czasami dublują się posty. Problemy w OSI Budowlanych są jak widać nie do rozwiązania. Trochę wstyd dla właściciela firmy prowadzącej OSI i jednocześnie sponsora Budowlanych.
Dzięki za zrozumienie.Ja też z tych ktorzy pamiętają ODRĘ.Jeden pokój na Politechnice zajmował komputer,drugi,, drukarka" i te zwoje taśm perforowanych.Ale z komputerem obcuję tak naprawdę to gdzieś od 5 lat.Niemal od zera,przez ciekawość,trochę z pomocą córki i młodszego brata,aby nie czuć się wykluczonym jak wielu rówieśników.Jak tekst się dublował myślałem że to oczywiście ja czegoś niedopatrzyłem.Szczególnie na starym laptopie.Ale na nowym,całkiem przyzwoitym sprzęcie problemy bywają dokładnie te same.Faan się też przekonał.Jari,czy tobie,wieloletniemu,cenionemu przeze mnie forumowiczowi też się zdarzają problemy z wejściem w wątek.?Czy to wg mojej teorii sprawa ,,pojemności"wątku?
Nie jesteśmy w stanie poprawić działania forum w trakcie sezonu. Wymaga to dużo głębszej przebudowy całego systemu zarządzania stroną, ewentualnie jego zmiany, bo rozwiązanie, które działa w klubie od 3 sezonów nie jest już przez nas rozwijane. To jest decyzja do podjęcia po zakończeniu sezonu, chyba, że do tego czasu spalę się ze wstydu
Tego nie wymagamy i nie życzymy. Dziękuję za informację. Wypada nam uzbroić się w cierpliwość i wytrwale mnożyć wątki.
Nie jesteśmy w stanie poprawić działania forum w trakcie sezonu. Wymaga to dużo głębszej przebudowy całego systemu zarządzania stroną, ewentualnie jego zmiany, bo rozwiązanie, które działa w klubie od 3 sezonów nie jest już przez nas rozwijane. To jest decyzja do podjęcia po zakończeniu sezonu, chyba, że do tego czasu spalę się ze wstydu
Zdecydowanie ostatni post "Anonima do usunięcia"