« Powrót do Forum siatkarskie

przed nowym sezonem c.d. 2

Bad gateway. Znacie ? Mam to od kilku dni z coraz większym nasileniem. Jak jestem w "forum" to mogę tylko pomarzyć o zalogowaniu, a jak się zaloguję to nie ma mowy o wejściu na "forum". Ale we wszystkie inne kategorie - owszem. O tym problemie pisał Ozone po raz pierwszy w kwietniu. I jeszcze fakt ,że ostatnie 3 wątki na forum są dostępne tylko przez zakładkę "ostatnie posty" , bo nie ujawniają się na liście wątków. Halo !!! Panowie spod znaku Sportbase !!!
Ozone - też "wyszedłem" na C.D. Ribeirense poprzez agencje FG Sports (www.fygsports.com). W profilu Delfinki , oprócz portugalczyków ,wpisali jako ostatni klub , więc chyba sezon 2011/1,2 peruwiański USMP Lima. USMP to Club Deportivo Universidad de San Martin de Porres. Przeszedłem więc na strony peruwiańskie i znalazłem jeszcze w sezonie 2009/10 Club Deportivo Wanka. Nie zniechęcaj się, odpocznij i do roboty . Wikipedia czeka emoticon Okazuje się,że Delfinka grywa w ligach tyle, że zagranicznych.
Na stronach wenezuelskich znalazłem jeszcze rozgrywki Campeones Nacional de VF . Grają tu reprezentacje stanów i prowincji. Najpierw eliminacje w 3 grupach po 6 zespołów, następnie w 2 grupach po 3 , a potem półfinały i finały. Właśnie w tych dniach kończą rozgrywki. Przypuszczam, że to od tych rozgrywek wywodzi się ten zwyczaj wpisywania nazw stanów przy nazwiskach zawodniczek.
Ja na szczęście od jakiegoś czasu nie mam problemów z forum. Mnie również ostatnio założone tematy nie pojawiały się w zakładce forum tylko w ostatnich postach, ale ten o dziwo wyświetla się wszędzie. Dobrze by było, żeby sportbase naprawił te błędy, bo na forum robi się spory bajzel i ciężko cokolwiek później znaleźć.

jarl jak możesz to powklejaj tu linki do tych stron z klubami Luz, bo nie chce mi się znowu szukać po omacku. Zajrzałem na FG Sports, ale nad profilami siatkarek jest napisane Femenine Season 2012-2013?. O grze w Portugalii nic tam nie ma przynajmniej tutaj.. Swoją drogą to grafika tej strony pamięta chyba początki WWW emoticon Poczekam jak Luz przyjedzie do Łodzi i liczę na wnikliwość oraz kreatywność osób, które zapewne będą z nią przeprowadzały jakieś wywiady.
Mini terminarz Budowlanych w najbliższych tygodniach. Poprawcie jeśli coś pomylę:

Pierwszy kontakt - 8 września - Jarmark wojewódzki (tym razem nie na Piotrkowskiej lecz w okolicach Hali Sportowej na Skorupki). W tejże hali rozegramy wtedy mecz, z tym, że nie wiadomo z kim. Ciekawe czy jest przewidziana jakaś prezentacja drużyny - na kształt tej sprzed roku na Pietrynie.

Następnie - 16-17 września - turniej w Legionowie. Przeciwniczki: miejscowa Legionovia, Pałac Bydgoszcz, PTPS Piła.

Pierwszy mecz ligowy, na wyjeździe - 6 października (sobota) z Tauronem w Dąbrowie Górniczej.

Pierwszy mecz ligowy u siebie - 12 października (piątek) o godz. 18:00 z BKS Bielsko-Biała. Prawdopodobnie w Atlas Arenie.

Myślę, że przede wszystkim interesująca dla kibiców będzie możliwość zobaczenia naszej drużyny w nowym składzie. Wydaje się, że szansę taką da tylko wspomniany jarmark. Żadnej innej możliwości chyba nie przewidziano. Szkoda, ja bardzo dobrze wspominam turniej Organika Cup sprzed 2 lat, m.in. z udziałem drużyny z Finlandii.
No i trochę niepokoi brak jakiegokolwiek sparringu z jakąś mocniejszą drużyną. Z całym szacunkiem dla przeciwniczek z Legionowa, to nie są tuzy.
Z tego co się orientuję to prezentacja zespołu ma być na tym jarmarku i póżniej mecz ( przeciwnik nieznany )
Zulia - oto szczyt kreatywności i wnikliwości emoticon Klub USMP przy zdjęciu Delfinki na stronie FG Sports to raczej pomyłka.
Profil z klubem portugalskim - www.fygsports.com/rrhh/luzdelfines.doc
Klub Deportivo Wanka - www.vivevoley.blogspot.com/2009_06_01_archiv , lub tytuł artykułu : "y aparecio Luz en el Wanka'
- www.voleibol.pe/revista/content/view/1197/182/ ,lub tytuł "deportivo Wanka busca salir del fondo de la LNSVF"
Klub San Francisco Voley Cordoba - www.diariosports.com.ar/noticia/voley/24/12/2011/san-francisco-voley , lub tytuł ; " continuan los entrenamientos"
Rożne łódzkie gazety i portale siatkarskie od paru dni donoszą o wcześniejszym niż planowano przyjeździe do Łodzi Luz Delfines.
Jedynie oficjalna strona klubu milczy... Urlop? Luz blues?
Przegląd Sportowy podaje terminarz Budowlanych:

BUDOWLANI ŁÓDŹ
8.09 Mecz w Łodzi (rywal nieznany)
15-16.09 Turniej w Legionowie
22-23.09 Turniej w Pile
29-30.09 Dwumecz z Rote Raben Vilsbiburg

Jak wiadomo rywal z 8.09 jest znany: AZS Białystok, ale ostatni passus to nowość. Ciekawe gdzie będą mecze.
Turniej w Legionowie

14.09.2012 (piątek)
godz.11:00 Siódemka Legionovia Legionowo - Jedynka Aleksandrów Łódzki
przerwa
godz. 16:00 Budowlani Łódź - PTPS Piła
ok. godz. 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - Siódemka Legionovia Legionowo
ok. godz. 20.00 Jedynka Aleksandrów Łódzki - Budowlani Łódź

15.09.2012 (sobota)
godz. 10:00 Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz
ok. godz. 12:00 PTPS Piła - Jedynka Aleksandrów Łódzki
godz. 16:00 Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo
ok. godz. 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła

16.09.2012 (niedziela)
godz. 10:00 Jedynka Aleksandrów Łódzki - KS Pałac Bydgoszcz
ok. godz. 12:00 PTPS Piła - Siódemka Legionovia Legionowo
około godz. 14.00 po zakończeniu ostatniego meczu - Zakończenie Turnieju - wręczenie nagród
każdy kolejny mecz będzie się rozpoczynał 30 minut po zakończeniu poprzedniego

Wcześniej w Dzienniku pisano, że tą niemiecką drużyną będzie VfB Suhl, ale Vilsbiburg wydaje się być bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Ktoś wie czy Kasia Ciesielska, która trenuje z zespołem robi to rekreacyjnie, jest parą dla 11 zawodniczki czy jednak będzie zgłoszona do rozgrywek jako 13 siatkarka?
Na inaugurację sezonu najpewniej będzie organizowany wyjazd kibiców do Dąbrowy Górniczej. Potwierdzimy to na stronie i podamy szczegóły, ale można już sobie rezerwować dzień emoticon
No to mamy nową zagadkę.Kto zamiast Luz Delfines ?W minionym sezonie udała się ,,w trybie pilnym,,pozyskać doskonałą Mateę Ikić która teraz jest w 2-ligowej włoskiej IHF Volley Frosinone.O Luz było chyba mało wiadomo jaki poziom w stosunku europejek prezentuje.Za parę dni mamy dowiedzieć się kto ją zastąpi.Oby ten ostatni strzał udał się w dziesiątkę.
Nie oceniałem specjalnie transferu Wenezuelki, bo wcześniej jej gry nie widziałem na oczy. Siatkarka, jak tutaj pisano wcześniej dość egzotyczna. Prezes z trenerem mówili, że pozyskali dziewczyny, które chcieli. Chyba nie do końca. Oby udało się znaleźć dobrą zawodniczkę, która dysponuje pewnym atakiem, bo na razie siła naszych skrzydeł nie jest porażająca. Tuż przed sezonem może być ciężko zakontraktować wartościową siatkarkę, ale trzeba być dobrej myśli.

Pojawiły się wnioski akredytacyjne, ale o biletach cicho. Podczas meczu z Białymstokiem nasz wodzirej informował, że w ramach promocji do końca września można zakupić karnet bodajże za 99 zł. Szkoda, że nie ma o tym wzmianki na stronie, bo nie wszyscy musieli być na tym spotkaniu, a wielu chętnych mogłoby skorzystać z takiej promocji, gdyby o niej wiedzieli.

Do meczu z Bielskiem zostały jakieś trzy tygodnie i klub powinien zacząć informować o spotkaniu, tym bardziej że mecz ma odbyć się w Atlas Arenie i chyba lepiej, żeby hala nie świeciła pustkami. Zaczął się rok szkolny, a niebawem rozpocznie akademicki. Może warto pomyśleć o jakichś plakatach, które zostałyby rozwieszone w szkołach, liceach czy uczelniach. Im wcześniej taka powiedzmy "kampania" ruszy, tym większe szanse, że uda się zwerbować na mecze więcej kibiców. Można by też zastanowić się nad jakimiś konkursami na stronie czy na profilu klubowym na Facebooku, w których nagrodami byłyby np. bilety lub dla kilku osób nawet wspomniane wcześniej karnety. Nakręcenie filmiku z naszymi siatkarkami, które zapraszają wszystkich na mecze Budowlanych też byłoby fajnym przedsięwzięciem. Stali bywalcy i tak zapewne będą przychodzić na spotkania łodzianek, ale Pałac Sportu czy Atlas Arena to duże obiekty, a im więcej nas tym lepiej emoticon Pomysłów jest wiele, ale ważne by któreś z nich zrealizować, tym bardziej że kosztowne specjalnie nie są. W klubie chyba nie ma osoby odpowiedzialnej za promocję klubu i ta nie wygląda najlepiej.

Minął rok, a zakładka SKLEP jest pusta. Czy naprawdę klub nie dysponuje żadnymi gadżetami, które można by było zaoferować fanom? Choćby jakieś kubki, koszulki czy szaliki z barwami i herbem klubowym.

W zakładce drużyna też powinny się pojawić chociaż podstawowe informacje dotyczące siatkarek z przebiegiem kariery i osiągnięciami, jeśli takowe posiadają oraz przydałoby się dodać informacje o sztabie szkoleniowym.
Jeśli chodzi o tę promocyjną sprzedaż to chodzilo spikerowi zapewne o koszulki z logo BUDOWLANYCH firmy Adidas a nie o karnety.
Natomiast co do sklepu to popieram że nic się nie dzieje w tym kierunku żeby takowy sklep zaczął działać !!!!!
Podczas meczu z AZS w czasie jarmarku wojewódzkiego spiker wyrażnie mówił o promocyjnej cenie karnetów.Karnetów narazie nie ma,może będą po niedzieli-tak słyszałem.Sóżniają się,może chodzi o dodanie gdzieś logo nowego sponsora?
Wczoraj przy okazji podpisania umowy z nowym sponsorem Prezes wspominał o cenie karnetów 99,00, a bilety tak jak były 15,00 i 10,00 ulgowe. Nie jestem pewien czy wspominał coś o terminie kiedy będą karnety.
Poniedziałek, 8 października godz. 18:00 Tauron MKS Dąbrowa vs Budowlani Łódź ! Dlaaczegoo Ponieedziaałek ??? !!! ; - ((((((( wiec chyba już po wyjedzie do Dąbrowy !
Mecz ma być transmitowany przez Polsat Sport.Może chodzi o możliwości wozu transmisyjnego?Szkoda bo terminy były znane od kilkunastu tygodni.
O której godzinie w Piątek i Sobotę odbędą się te sparingi w AA ??
MECZ W DĄBROWIE W SOBOTE O 17 !!! BĘDZIE WYJAZD ORGANIZOWANY KOSZT 35 ZŁ !! WSZYSCY DO DĄBROWY !!