Zadanie matematyczne
Siatkarki Budowlanych Łódź zajęły w trzech sezonach pobytu w ekstraklasie kolejno miejsca 4, 6 i 8.
Podaj miejsce, które zajmą po sezonie 2012/2013.
DRUGIE
Co sezon spadają o 2 miejsca w dół. Niestety. Z tego wynika , że w kolejnym sezonie wypadniemy z Plus Ligi. Moim zdaniem aż tak źle nie będzie i tak jak napisał Sebol zajmiemy drugie miejsce. emoticon
Byle tylko udało się pozyskać sponsorów (co przy zajęciu 8 miejsca nie będzie łatwe), utrzymać zawodniczki i wzmocnić skład nowymi...
Też mam nadzieję, że uda się pozyskać sponsorów, a przynajmniej jednego, ale tytularnego co wyłoży więcej kasy. Nie udała się ta sztuka, kiedy zdobyliśmy puchar, zajęliśmy czwarte miejsce i wywalczyliśmy kwalifikację do Ligi Mistrzyń, więc można mieć obawy, że tym razem będzie podobnie. Życie bywa czasem przewrotne, do kolejnego sezonu sporo czasu i trzeba być dobrej myśli.
Wątek pt.:"skład na nowy sezon" rozpoczęliśmy w ubiegłym roku w maju. Teraz temat robi się aktualny 2 miesiące wcześniej. Prezes ma dużo czasu na szukanie sponsorów i zawodniczek. Oby w końcówce następnego sezonu nie musiał znowu przyznawać się do błędu.
Dzisiaj podczas meczu Atomu widzieliśmy na trybunach Luanę. Czyzby wielka wyprzedaż posezonowa się już zaczynała? Sale, sale, sale !!!
Też widziałam...no cóż Atom jest niewiarygodny jeśli chodzi o wypłąty,ale czytając sytuację Budowlanych jest podobnie, jak lodzianki nie znajdą sponsora, to posypie się kobieca siatkówka w Lodzi emoticon
RE: 4-6-8
Odpowiedź (Odznacz)
18.03.12 21:44 jako odpowiedź na pejsik1987.
Wiadomo coś na temat kontraktów zawodniczek? Ktore zostaje, ktore odchodzą. W mediach pojawila sie poki co informacja o tym, że Maciej Kosmol pozostanie na swoim stanowisku + na pewno zostana 3 zawodniczki, ktore maja ważny kontrakt z klubem. Ktos wie, ktore zawodniczki?
kayi sezon się zakończył dla Budowlanych, ale rozgrywki PlusLigi jeszcze trwają. Sądzę, że informacje o transferach czy przedłużaniu kontraktów zaczną się pojawiać po zakończeniu ligi.
Co do tych trzech zawodniczek to podejrzewam, że chodzi o Ciesielską, Brydę i Mikołajewską, ewentualnie de Paula lub Wojcik. Asia Mirek miała dwuletni kontrakt, który kończy się po tym sezonie. Reszta zawodniczek chyba miała roczne umowy, ale pewności nie mam.