Wyświetlanie 1 - 20 z 23 rezultatów.
z 2
Ciekaw jestem która następna zawodniczka nie wytrzyma do końca rozgrywek. Albo zostaje sprzedana do innego klubu żeby ratować budżet, albo sama odchodzi bo uważa że w tym klubie nic już dobrego nie uświadczy. Odeszły w trakcie sezony dwie reprezentantki Polski i Belgi. Niedługo nie będzie kim grać. A która pozostanie na następny sezon jak kasa będzie pusta, chyba tylko te dziewczyny co piłki podają.
irek48 reszta zawodniczek wytrzymała do końca rozgrywek, bo właściwie ten sezon dla Budowlanych po dzisiejszej porażce z Piłą się zakończył. Meczów o miejsca 7-8 zwyczajowo się nie rozgrywa, choć według regulaminu PlusLigi powinny się odbyć. Łodzianki zostaną sklasyfikowane na 8. miejscu, gdyż bydgoszczanki, które przegrały rywalizację z Gwardią były po rundzie zasadniczej wyżej od Nas.
Rozgrywki dla Budowlanych skończyły się dzisiaj. Oznacza to co najmniej półroczną przerwę, w czasie której zapewne zajdą poważne zmiany w składzie, oczywiście pod warunkiem, że spółka nie sprzeda miejsca w lidze (wzorem Piły 2 sezony temu). Jak pamiętamy z przedsezonowych wypowiedzi ważnych osób miało być miejsce medalowe czyli pudło. Pudło ...
A ja mam pytanko , czy po zakończeniu sezonu odbędą się jeszcze jakieś saringi w Łodzi ? emoticon
Sparingi służą zespołowi do zgrywania się i przygotowywania do meczów o stawkę, czyli sezonu ligowego. Skoro dla Nas się on zakończył, to w jakim celu takie spotkania miałyby się odbyć?
irek48:
Ciekaw jestem która następna zawodniczka nie wytrzyma do końca rozgrywek

Ana i Luana: info
Zawsze w takich przypadkach zastanawiam się , dlaczego w OFICJALNYM SERWISIE INTERNETOWYM BUDOWLANYCH ŁÓDŹ nie znajdę informacji o zmianach w swojej ulubionej drużynie , tylko muszę ich szukać na innych stronach sportowych .
Też się nad tym zastanawiam. W ogóle to mam wrażenie, że odkąd przegraliśmy ostatni mecz w tym sezonie strona umarła (poza forum na szczęście)...
Jestem tego samego zdania.Nic się nie dzieje !!!!!!!!!!!!!!
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-03-27-duze-zmiany-w-budowlanych-beda-powroty
Prawda, że Ana nie zachwyciła swoją postawą, ale czy znajdziemy lepszą drugą rozgrywającą? Na polskim rynku prawdopodobnie oprócz Doroty Wilk nie będzie nikogo odpowiedniego. Smoku dołowała cały sezon, by uratować Tauron w ostatnich 2 meczach... Co do wielkich powrotów, to Szymańskiej dziękuję, ale Eli, Kosa oraz Kot byłyby miło widziane! Mamy MIrek i Kwiatkowską, obydwie dobre i niepewne atakujące, czy potrzebujemy następną niewiadomą(mówię o ewentualnym powrocie Smoka do Budowlanych). Bryda/Eli/Ikic/Kosa wygląda przyzwoicie. Co z resztą?
Problem chyba w tym, że mieliśmy dwie równorzędne rozgrywające . Grbac chyba nie pogodziłaby się z rolą drugiej rozgrywającej. A Szymańska ? Dlaczego nie ? Mielec pewnie jest do kupienia w całości. Szukamy też środkowej - może Pycia ? I ta węgierska przyjmująca Liliom. Helenka pewnie załatwia w klubie formalności . Nie wierzę , że Volero ją odpuści. Zapowiadała swój udział w tradycyjnej gali kończącej sezon.
A z I ligi spada zespól z Trzebnicy , w który grała środkowa Szafraniec .Kiedyś miała całkiem dobre mecze w Gwardii Wrocław.
co do środka, to nie głupi jest to pomysł z Pycią,a może Studzienna emoticon
To nie ładnie , ale napiszę: Golec 29 lat, Mróz 31, Studzienna 35 , Pycia też 31. Szukałbym na miejscu trenera raczej młodszej środkowej.
W obecnej sytuacji wymienianie nazwisk potencjalnych kandydatek do drużyny nie ma większego sensu. Jest to typowe kibicowskie "widzimisię".
Żaden kibic a nawet sztab na pół roku przed sezonem 11/12 nie przypuszczał, że będą grały np. Chorwatki czy Belgijka. Ustawianie drużyny już dzisiaj to sprytne tuszowanie kluczowego tematu
jakim jest sytuacja finansowa klubu i jakie są szanse na pozyskanie porządnego sponsora, bez którego to można myśleć jedynie o sprzedaży miejsca w ekstraklasie. Chętnie posłuchałbym Pana Prezesa co w tym temacie robi lub zamierza robić a nie o tym czy taka lub inna wersja powrotu jest prawdopodobna.
Zgadzam się, niestety realia są brutalne i bez kasy zwojować się za dużo nie da :/ Miejmy nadzieję, że prezesowi uda się pozyskać sponsorów i skompletować sensowny skład (co po zajęciu 8 miejsca nie będzie proste). Z jednej strony nie dziwię się, żę jest dość cicho w tym temacie i prezes niewiele mówi, ale z drugiej strony można odnieść wrażenie, że to dlatego, że po prostu niewiele się w tym temacie dzieje...
Prezes mówił, że potrzebne są zmiany, ale nie będzie to rewolucja. Trzeba jednak pamiętać, że to jego punkt widzenia. Może on wraz z trenerem Kosmolem widzą większość zawodniczek w składzie na kolejny sezon, ale czy te siatkarki widzą siebie w łódzkim klubie? Można mieć obawy, że np. Bouli, Kaczka czy Matea będą miały ciekawsze pod względem sportowym czy finansowym oferty z innych klubów i prezesowi nie uda się ich zatrzymać, jak choćby przed rokiem Julii.
Z finansami póki co jest tak sobie lub gorzej. Jeśli sytuacja się nie zmieni może trzeba będzie pójść śladem Bydgoszczy, bo opcji sprzedaży miejsca nawet nie rozważam. Osobiście chciałbym, żeby w Budowlanych zostały Marta Wójcik, Dominika Golec, Anita Kwiatkowska, Matea Ikić i powiedzmy Kasia Bryda. To według mnie taka "podstawa". Co prawda część z nich nie ma za sobą dobrego sezonu, ale od czegoś trzeba zacząć, a te siatkarki chyba rokują najlepiej. Powrót do Łodzi Heli czy Kosy wydaje się być abstrakcyjny. Rousseaux ma ważny kontrakt z Volero. Poza tym to, że Belgijka powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów, że chętnie wróciłaby nad Wisłę nie musi oznaczać, że akurat do Łodzi.
Biorąc pod uwagę 8. miejsce i sytuację finansową prezes z trenerem muszą szukać wzmocnień z zespołów takich jak Mielec, Białystok lub składać oferty niezłym siatkarkom, które nie znajdą uznania w czołówce ligi albo szukać młodych, perspektywicznych dziewczyn. Pozostaje jeszcze opcja zagraniczna, ale czy łódzki klub będzie atrakcyjny dla takich zawodniczek? Ana czy Helene przyznały, że ważną rolę w podjęciu decyzji o grze w Budowlanych odegrała osoba trenera Masacciego. Teraz nawet nie mamy takiego wabika.
''Amerykanek Alexis Crimes, Tamari Miyashiro i Cassidy Lichtman, a i Belgijka Liesbet Vindevoghel; Karoliną Ciaszkiewicz oraz Natalią Bamber-Laskowską;Klaudii Kaczorowskiej i Joanny Frąckowiak '' 8 zawodniczek z 12 do wymiany. BKS bez Bamber i Ciaszkiewicz?
Ja z tego wywnioskowałem tyle: Brać Alexis póki jeszcze wolna! Dynamika, motoryka fajna alternatywa na miejsce Kasi Mróz. Blokuje, atakuje, ciekawie serwuje, dla mnie środkowa kompletna. Ciaszkiewicz i Kaczi nie powalają, ale to są porządne siatkarki na 5,6miejsce. Kaczi zawsze była obiektem żartów w kontekście reprezentacji, ale jej przybycie do Budowlanych to nie byłby zły transfer.
''działacze Budowlanych są zainteresowani pozyskaniem aktualnej mistrzyni Polski Izabeli Bełcik'' kiedyś fantastyczna i profesjonalna, dziś wystawiaczka.
Może i jest to ''widzimisię'' kibiców, ale lubię sobie pospekulować.
Crimes, dobrze by było, ale chyba nierealne. Ciaszkiewicz może być zainteresowana Gwardia (powrót do korzeni). Kaczorowska, mogłaby być.
Kontrakty mają ważne Ciesielska, Bryda i Mikołajewska.
Też chętnie o tym poczytam , ale jak pokazuje doświadczenie w OFICJALNYM SERWISIE INTERNETOWYM BUDOWLANYCH ŁÓDŹ tego na pewno nie znajdziemy. Drugi raz napisałeś o ewentualnej sprzedaży miejsca w lidze. Wiesz coś wiecej, czy tylko "czarnowidzisz" ? Wypowiedź prezesa była raczej optymistyczna.
Wymienianie nazwisk zawodniczek , które chętnie zobaczylibyśmy w drużynie to tylko przyjemna zabawa i wiadomo że po poprzednim sezonie nie zaliczyliśmy zbyt wielu trafień.
Póki co wiadomo, że Kasia B. waha się ( siatka.org,) a my - kibice, ustawiliśmy średnią frekwencję na łódzkich meczach na 3 miejscu w LSK ( sport.pl). Ciekawe co na to władze klubu ? Będą podziękowania w OSIBŁ ?
Wyświetlanie 1 - 20 z 23 rezultatów.
z 2