Wyświetlanie 41 - 51 z 51 rezultatów.
z 3
No to od dzisiaj też już znasz nazwisko trzeciej środkowej emoticon
Witam. Jak już tak sobie piszemy o tych 'zjawiskowych' sportsmenkach, to moja propozycja dla klubu byłaby taka: Rositsa Yaneva (wysoka i sprawdziłaby się w ataku) lub 'ostatecznie' Carmen Turlea (bardziej doświadczona i znana z siatkarskich boisk, ostatnio zawodniczka włoskiej ligi), ale to tylko moja ocena. Pozdrawiam.
Prezes i trener i tak nas zaskoczą.
Carmen Turlea wcale nie tak "ostatecznie", ale Piacenza, mimo zaawansowanego wieku, widzi ją w podstawowej 6 na przyszły sezon, więc niestety.....
Słuchajcie, na stronie głównej tak pięknie przedstawiane są nam nowe zawodniczki, jakie one mają wspaniałe wyniki ... na papierze. Nie przeczę, że na boisku jest inaczej (trudno mi teraz ocenić grę zwłaszcza zawodniczek zza granicy), mam tylko nadzieję i szczerze życzę klubowi, kibicom, forumowiczom i sobie, aby te statystyki miały swoje odwzorowanie przez cały nadchodzący sezon w grze i tego się 'trzymajmy' emoticon, pozdrawiam.
Jestem dobrej myśli i pełen nadziei jak chyba większość z nas.Jasne że swoiste CV zawodniczki to już historia.Mówi o tym co było.Co będzie jest w dużym stopniu zagadką,zależy od wielu czynników,czasem szczęścia,zdarzeń losowych,samopoczucia-także w grupie,indywidualnego podejścia trenera,zdrowia,spraw osobistych,ambicji itp,itd.Prezes i trener przed podjęciem decyzji obserwowali na bieżąco,na żywo wybrane zawodniczki.My mamy do dyspozycji statystyki,własne doświadczenie/pilnie przecież śledziliśmy Ligę/.Na temat aktualnej formy Tompson troszkę dowiedzieliśmy się oglądając mecze USA w WGP.Co roku jesteśmy świadkami rozkwitu nowych talentów i rozczarowań w odniesieniu do głośnych nazwisk.Dobry sztab szkoleniowy,atmosfera w zespole +umiejętności i ambicje zawodniczek,zgranie i solidna praca mają szansę stworzyć nową jakość w Budowlanych.
Jestem dobrej myśli i pełen nadziei jak chyba większość z nas.Jasne że swoiste CV zawodniczki to już historia.Mówi o tym co było.Co będzie jest w dużym stopniu zagadką,zależy od wielu czynników,czasem szczęścia,zdarzeń losowych,samopoczucia-także w grupie,indywidualnego podejścia trenera,zdrowia,spraw osobistych,ambicji itp,itd.Prezes i trener przed podjęciem decyzji obserwowali na bieżąco,na żywo wybrane zawodniczki.My mamy do dyspozycji statystyki,własne doświadczenie/pilnie przecież śledziliśmy Ligę/.Na temat aktualnej formy Tompson troszkę dowiedzieliśmy się oglądając mecze USA w WGP.Co roku jesteśmy świadkami rozkwitu nowych talentów i rozczarowań w odniesieniu do głośnych nazwisk.Dobry sztab szkoleniowy,atmosfera w zespole +umiejętności i ambicje zawodniczek,zgranie i solidna praca mają szansę stworzyć nową jakość w Budowlanych.
Gdy inni się przechwalają swoimi supertransferami, jedynie tylko kibice Budowlanych mają okazję oglądać swoją zawodniczkę podczas finału World Grand Prix
Jeśli Courtney będzie tak grała w Budowlanych jak dzisiaj grała z Chinami (obrony!, rozegranie serwis) to bez wątpienia zostanę jej fanem!
Dodam do tego serwis.Oglądałem wszystkie mecze Amerykanek,dopatrzyłem się jednej zepsutej zagrywki.W blokach raczej nie ma czego szukać. Ale rozegranie,szybkie wystawy z dużej czy małej odległości tuż pod rękę czy to Heter Bown,Barbozy,Scot-Arudy,Richards,Melcapf,Park czy rewelacyjnej,szybkiej i skutecznej,podziwianej nie tylko przeze mnie Christy Harmotto zasługują na uznanie.A wspomniane obrony czy asekuracje ,szczególnie w końcówce meczu z Chinkami można śmiało porównać do występów Tajlandek.Też chyba będę jej fanem.emoticon
Dodam do tego serwis.Oglądałem wszystkie mecze Amerykanek,dopatrzyłem się jednej zepsutej zagrywki.W blokach raczej nie ma czego szukać. Ale rozegranie,szybkie wystawy z dużej czy małej odległości tuż pod rękę czy to Heter Bown,Barbozy,Scot-Arudy,Richards,Melcapf,Park czy rewelacyjnej,szybkiej i skutecznej,podziwianej nie tylko przeze mnie Christy Harmotto zasługują na uznanie.A wspomniane obrony czy asekuracje ,szczególnie w końcówce meczu z Chinkami można śmiało porównać do występów Tajlandek.Też chyba będę jej fanem.emoticon
Wyświetlanie 41 - 51 z 51 rezultatów.
z 3