Wyświetlanie 1 - 20 z 51 rezultatów.
z 3
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/497604,trener-siatkarek-budowlanych-lodz-zwolniony,id,t.html
No właśnie, na stronie klubowej ani słowa! Może zarząd poinformowałby o tym także kibiców, a nie tylko dziennikarzy?

Ale co by tu o p. Massaccim nie mówić:
Mauro, grazie per tutto!

W końcu dobry chłop był ;) a że mu nie wyszło...
Ech, kolejny sezon z perypetiami trenerskimi...
A więc jednak wyleciał w styczniu - jak z Padovy. Proponowałem w maju zakłady...
Bardzo dobrze, że nowym trenerem bd akurat Kosmol. Może nareszcie zawodniczki zaczną mądrze zagrywać, bo niektóre mecze wyglądały jakby były trener nie zwracał uwagi na statystyki...
Tylko kto będzie prowadził statystyki nowemu trenerowi ? Masacci w przerwach statystyki czytał, a nawet przy czytaniu gestykulował , co wskazywałoby na fakt , że coś go w tych statystykach zainteresowało. Jako Włoch pewnie potrafił je interpretować - w końcu to włoski wynalazek. Ale czasami robił takie zmiany , że mnie biednego amatora ,zadziwiał. Od pierwszej informacji o jego przejściu do Budowlanych nie byłem jago fanem, ale całkowicie zniechęcił mnie do siebie tuż po meczu z Muszynianką , wykonując w stosunku do jednej z zawodniczek gest , na który nie powinien był sobie pozwolić nawet na treningu , a co dopiero w obecności kibiców.
Żegnam trenerze i nie dziękuję.
W łódzkiej prasie czytamy: "Jeśli awansujemy do fazy finałowej, to 14 lutego na pewno zagramy w Atlas Arenie. Tego dnia planujemy też zorganizować specjalną akcję dla kibiców „Walentynki z siatkówką" - mówi Chudzik."
Czegoś tu nie rozumiem. Jakim cudem pierwszy mecz w play-offach będzie rozgrywany w Łodzi? Przecież zgodnie z regulaminem rozgrywek gospodarzem pierwszych 2 meczów jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w tabeli. W przypadku Budowlanych będzie to któraś z drużyn z miejsc 1-4. Czy ktoś potrafi wyjaśnić słowa Prezesa?
Po pierwsze mecz będzie w Atlas arenie ponieważ w Hali Na skorupki będa w tym terminie targi.A bo drugie coś ci się pomyliło drużyna która jest niżej w tabeli gra pierwsze 2 mecze u siebie.Dziekuje emoticon
§ 16 Regulaminu rozgrywek

Zespoły, które zajęły w tabeli miejsca od 1 – 8, rozgrywają następnie fazę play-off, obejmującą trzy rundy. Gospodarzami pierwszych meczów są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli na koniec fazy zasadniczej.
Tak też było w ubiegłym sezonie, kiedy 2 pierwsze mecze odbyły się w Muszynie.
Najpierw sprawdź a potem pisz! Dziękuję
I runda Play-off (do 2 wygranych)
14.02.2012 8. miejsce - 1. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
17.02.2012 1. miejsce - 8. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
18.02.2012 1. miejsce - 8. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)

14.02.2012 7. miejsce - 2. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
17.02.2012 2. miejsce - 7. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
18.02.2012 2. miejsce - 7. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)

14.02.2012 6. miejsce - 3. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
17.02.2012 3. miejsce - 6. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
18.02.2012 3. miejsce - 6. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)

14.02.2012 5. miejsce - 4. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
17.02.2012 4. miejsce - 5. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
18.02.2012 4. miejsce - 5. miejsce 0:0 (-:-, -:-, -:-)
Regulamin na stronie PlusLigi jest chyba nieaktualny. W tym sezonie pierwsza runda play-off jest grana do 2 zwycięstw. W związku z czym pierwszy mecz u siebie gra drużyna która jest niżej w tabeli a następnie 1 lub 2 mecze na wyjeździe. W kolejnych rundach o miejsca 1-4 gra się do 3 zwycięstw a o miejsca 5-8 dalej do 2 zwycięstw.
Dzięki za wyjaśnienie. Strona PLK słynie z nieaktualnych zapisów. Nie śledziłem dokładnie tegorocznych zmian i sadziłem, ze w play-offach wszystko będzie po staremu, czyli zgodnie z regulaminem.
I co dalej...?
Jutro mecz o wszystko. Dobrze, że jest transmisja w tv.
Sytuacja robi się coraz trudniejsza. Gwardia wygrała z Tauronem...
Głowa do góry! I już jest dobrze! Budowlane to dziewczyny z charakterem! emoticon
Nie udaje mi się wejść w wątek karuzeli ale pytanie co dalej posuje do mojej wypowiedzi.Ostatni transfer Budowlanych 26 dni temu-Sylwia Pycia-mam nadzieję trafiony.W między czasie to co było na celowniku-odpływa.Kathlen Weiss-chyba we Włoszech,Smutna w AZS,Valentina Serena w Muszynie,Debby Stam i pewno też Saad w Azerbejdżanie.Nie każda rozmowa musi kończyć się kontraktem,ale warto chyba już powoli kompletować zespół.Trochę rozumiem prezesa Domyślam się że nie ma jeszcze budżetu i chce pokazać sponsorom niezłe zawodniczki.Pozycja Budowlanych na końcu tabeli i pewno finanse nie zachęcają utytułowanych zawodniczek a sponsorzy i kibice oczekują na zdecydowanie lepszy sezon.Jaki będzie nasz zespół ?Czy damy radę powalczyć z juniorkami z Bydgoszczy,beniaminkiem z Legionowa,Piłą ?Marta,Dominika ,Sylwia-i co dalej ?
Przepraszam,jeszcze Ewelina i Kasia oraz sztab.Nie wiemy co z Mateą Ikić.
8-10 czerwca w Łodzi Grand Prix.Może którejś spodoba się w naszym mieście ?
jarl odpiszę Ci w tym temacie, bo mnie karuzela się nie odwiesiła.
Azerrail według ostatnich wieści zakontraktował na pozycję libero Japonkę Akiko Ino, więc Saad raczej nie wyląduje w Azerbejdżanie. Podobno AZS prowadzi rozmowy z Magdą, gdyż odejście Durajczyk jest już przesądzone. Agata miała dwuletni kontrakt, ale w Białymstoku mają zaległości względem siatkarek, a to jest zawsze jeden z argumentów do rozwiązania umowy. Wrocław nie został bez libero. Miejsce Krzos zajmie młoda Medyńska, która już w zeszłym sezonie pokazała się z dobrej strony. Piła zakontraktowała Borek, ale o odejściu Wysockiej nic nie pisano, więc może PTPS będzie miał dwie zawodniczki na tej pozycji.
Co do Brazylijek to na I-V podano takie ciekawe propozycje: Joyce Silva i Fernanda Alves Berti i Ana Paula Fereira. Ta ostatnia chyba już kiedyś była wymieniana w kontekście gry w Łodzi. Joycinha jest w składzie Brazylii na WGP w Łodzi, więc prezes może zagadać emoticon Solange Soares też nie byłaby zła. Widziałem ją parę razy w Prostejovie czy reprezentacji Słowacji i momentami prezentowała się całkiem dobrze.
No tak , wszystko jasne . Informacja o Medyńskiej mi umknęła, a dzisiejsza notatka na sport.pl wiele wyjaśnia. Ale co z Wysocką ? Na I-V jest jeszcze niejaka Renata Colombo... , no to byłby prawdziwy postrach polskich boisk emoticon
A forum zrobiło się nagle dla mnie "przyjazne".
Wyświetlanie 1 - 20 z 51 rezultatów.
z 3