« Powrót do Forum siatkarskie

ZAPISY NA SMYCZKI W SOBOTE !

Uwaga Jeżeli Ktoś By Był Chętnych Na Smyczke które robi Klubu Kibica Budowlani Łódź Młódzi fanatycy !! to pisac w komentarzach kto był by chętny !! Zapisy i kase 15zł przyjmuje w sobote przed meczem ! ZAPISY TYLKO W SOBOTE u klubu kibica przed meczem ! Bo w poniedzialek zamawiam !! Warto Mieć taką smyczkę emoticon
Smyczki bedą wyglądac tak http://s4.ifotos.pl/img/budlodzjp_rrpxwpr.jpg
Jakoś określenie "fanatycy" kojarzy mi się jednoznacznie z pseudokibicami piłki nożnej. Nie wiem czy kibice siatkówki chcą być kojarzeni z fanatyzmem więc obawiam się, że możesz mieć nie za wiele zgłoszeń. Ale to tylko moje zdanie
maska1908:
Jeżeli Ktoś By Był Chętnych Na Smyczke które robi Klubu Kibica Budowlani Łódź Młódzi fanatycy !! to pisac w komentarzach kto był by chętny !! Zapisy i kase 15zł przyjmuje w sobote przed meczem ! ZAPISY TYLKO W SOBOTE u klubu kibica przed meczem ! Bo w poniedzialek zamawiam !! Warto Mieć taką smyczkę emoticon

Całkowicie zgadzam się z thomsonem. Twój wpis odstrasza dojrzałych sympatyków Budowlanych z kilku powodów:
- jak już zauważył thompson, fanatycy kojarzą się większości jednoznacznie źle
- w języku polskim wielką literą zaczynami zdanie, a nie każdy wyraz
- Twój tekst zawiera mnóstwo błędów (różnego rodzaju), to odstrasza. Błąd może zdarzyć się każdemu - wiadomo - ale to nie jest ten przypadek.

Zastanów się przez chwilę, zanim wkleisz coś na forum. Pisząc w sposób tak niechlujny i nieskładny, obrażasz ludzi czytających Twoje posty.

Rozumiem, że Twoje intencje są jak najbardziej dobre, jednak forma przekazu jest kiepska. Podobnie jak posty innego członka Klubu Kibica zapraszające na mecz z Muszyną i proszące o wsparcie Klubu Kibica w dopingu. Wydaje mi się, że posty te skutecznie wybijają ludziom z głowy chęć wstąpienia do KK.