« Powrót do Forum siatkarskie

KOSA - Pożegnanie

Drodzy Kibice ,

wczoraj na łamach gazety wyborczej ( łódzka ) oraz stronach budowlanych , zamieściłam list w którym
chciałam wyjasnić zaistniałą sytuacje i podziękować za wspólne lata w Łodzi .
Niestety ani redakcja "gazety" ani portal "budowlanych " nie umieścił mojego tekstu ...
Tylko portal eurosport.pl zachował sie fair .

Pozdrawiam wszystkich kibiców "budowlanych " a naszej drużynie życze wielu sukcesów !

Karolina Kosek
kasiabasia11:
Drodzy Kibice ,

wczoraj na łamach gazety wyborczej ( łódzka ) oraz stronach budowlanych , zamieściłam list w którym
chciałam wyjasnić zaistniałą sytuacje i podziękować za wspólne lata w Łodzi .
Niestety ani redakcja "gazety" ani portal "budowlanych " nie umieścił mojego tekstu ...
Tylko portal eurosport.pl zachował sie fair .

Pozdrawiam wszystkich kibiców "budowlanych " a naszej drużynie życze wielu sukcesów !

Karolina Kosek

Witam serdecznie, niestety do nas nic takiego nie dotarło, więc żadna zła wola, po prostu nic nie wiemy o liście. Na eurosporcie widzę, że wypowiedzi powycinane, więc prosiłbym o podesłanie na adres budowlani@sportbase.pl z przyjemnością opublikuję pełną treść.
A ja dziękuje Kosie za te 2 lata spędzone w naszym zespole... Podjęła taką a nie inną decyzję, którą należy uszanować... Chce się jeszcze rozwijać i podnosić swoje umiejętności. Kto wie może kiedyś jak Budowlane będą grały w Pucharach to się spotkają z Kosą.. Nigdy nic nie wiadomo ;). A propo dziś jest chyba mecz ze Stalą Mielec w Pucharze Polski tak się doczytałem na stronie... ;P