« Powrót do Forum siatkarskie

Nowa świecka tradycja?

Wyświetlanie 1 - 20 z 21 rezultatów.
z 2
Brak zapowiedzi, relacji na żywo i recenzji z meczu z Piłą? emoticon
Ja napiszę krótko: kto nie był, niech żałuje!
Mecz bardzo fajny 3:0 dla nas.
Strona oficjalna - niestety - powoli schodzi na psy. Rozumiem, że nie ma kasy w klubie...
Masz rację od jakiegoś czasu pojawia się na stronie video-relacja i filmikowy mini wywiad po każdym meczu... Rzeczywiście żenada... A na poważnie, mimo pewych niedociągnięć jestem głęboko przekonana, że Twoja opinia jest MOCNO PRZESADZONA.
Spokojnie :-) cierpliwości, niebawem będą kolejne niespodzianki emoticon
a mnie video-relacja i mini wywiady się podobają!!!! i to bardzo, kiedys polsat pokazywał wywiady po meczach i to było fajne...
Dlaczego żenada. Mnie filmiki bardzo się podobają, a ten z Eweliną najbardziej - to dziewczęce lekkie zawstydzenie i rumieniec. Pomeczowych artykułów jednak brakuje , ponieważ prowokowały nas, forumowiczów do reakcji. Najbardziej brak jednak Pawła , który podrzucał tematy do dyskusji. Paweeeeł , gdzie jesteś ?

P.S. Nie wczytałem się dokładnie , ta "żenada" była ironiczna. O.K.
Dziennik Łódzki: "Nieźle prezentuje się także witryna siatkarek Organiki Budowlanych Łódź, dostępna pod adresem budowlanilodz.pl. Tu także można obejrzeć filmy z meczów oraz rozmowy z siatkarkami łódzkiego klubu, choć ich jakość nie zachwyca. Dobrze byłoby, gdyby klub zainwestował w nową kamerę, choć wiadomo, że prezes Marcin Chudzik ma wiele innych wydatków. Strona jest bardzo często uaktualniana, co dobrze świadczy o jej administratorze. I jest przejrzysta, co jest chyba w tym wszystkim najważniejsze. "

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/485045,wybieramy-najlepsza-klubowa-oficjalna-strone-internetowa,id,t.html

Oczywiście kamera nie należy do klubu, ale zawsze ktoś może zasponsorować nową emoticon
A ja chciałbym jeszcze zwrócić uwagę władz klubu i forumowiczów na artykuł zamieszczony na stronie PTPS Piła, o kampanii wizerunkowej - zdjęcia zawodniczek na banerach , autobusach itd. Wiosną w dyskusji na forum też sugerowaliśmy podobne przedsięwzięcia.
Witam, w ogóle wiele pozostaje do życzenia, banery ze zdjęciami siatkarek, wszelkie gadżety, czy chociażby zwyczajne malowanie twarzy najmłodszych widzów.
Co do środków transportu, to o ile mi wiadomo, po wrocławskich szynach nadal mkną 2 tramwaje z reklamą Gwardzistek, jak szaleć, to z rozmachem emoticon
Przydałoby się również uzupełnić profile zawodniczek. Od jakiegoś czasu są raptem 3 bądź 4, a gdzie reszta?
Strona jako całość jest fajna, choć przyznaję, że mam problemy z czytelnością i znalezieniem poszczególnych elementów, ale to być może sprawa mojej percepcji. Filmiki video, wywiady - tak, to może się podobać, ale dzień, dwa PO meczu, gdy jest spokojny czas na odświeżanie pomeczowych wrażeń.
Natomiast bardzo brakuje mi regularnego serwisu przed- i meczowego. Zapowiedzi, relacji, szybkiego podsumowania. Czasem jest, czasem nie ma (w przypadku meczu u nas to chyba naprawdę zła wola, przecież nigdzie nie trzeba jechać...). Mam wrażenie, że w ubiegłym sezonie było to bardzo regularne, stąd uwaga o schodzeniu na psy.

I jeszcze jedna uwaga, do odpowiadających. Zarówno ja, jak i, mam nadzieję, pozostali krytycy, nie robimy tego z czystej złośliwości, ot tak, żeby wylać sobie trochę żółci. Naprawdę, za stary na to jestem i nie jestem tzw. dziecięciem internetu, które uważa dzień za stracony jeśli w sieci komuś nie przy... no wiecie o czym mówię. Pełno tego, nie trzeba specjalnie szukać. Jeśli krytykuję, to tylko po to, aby było lepiej.
Pozdrawiam emoticon
zorro:
[...]
Natomiast bardzo brakuje mi regularnego serwisu przed- i meczowego. Zapowiedzi, relacji, szybkiego podsumowania. Czasem jest, czasem nie ma (w przypadku meczu u nas to chyba naprawdę zła wola, przecież nigdzie nie trzeba jechać...). Mam wrażenie, że w ubiegłym sezonie było to bardzo regularne, stąd uwaga o schodzeniu na psy.

I jeszcze jedna uwaga, do odpowiadających. Zarówno ja, jak i, mam nadzieję, pozostali krytycy, nie robimy tego z czystej złośliwości, ot tak, żeby wylać sobie trochę żółci. Naprawdę, za stary na to jestem i nie jestem tzw. dziecięciem internetu, które uważa dzień za stracony jeśli w sieci komuś nie przy... no wiecie o czym mówię. Pełno tego, nie trzeba specjalnie szukać. Jeśli krytykuję, to tylko po to, aby było lepiej.
Pozdrawiam emoticon

Spod klawiatury mi to szanowny Don Diego wyjąłeś. Dlatego właśnie rozpocząłem ten wątek, że ok. 1,5 godziny po meczu wrócilem do domu i chciałem na gorąco podzielić się radosnymi wrażeniami, a tu nie bylo gdzie... -ani widu ani słychu o meczu, chyba nawet wyniku nie bylo. Musiałem więc zainicjować dyskusję pod takim może trochę uszczypliwym hasłem. Ale cieszę się, że strona jest i możemy rozmawiać we wlasnym gronie sympatyków naszego zespołu. Domyślam się, że opóźnienie w ukazaniu się informacji o meczu z Pilą bylo spowodowane ważnymi przyczynami. Pozdrawiam Redakcję emoticon
zorro:
Strona jako całość jest fajna, choć przyznaję, że mam problemy z czytelnością i znalezieniem poszczególnych elementów, ale to być może sprawa mojej percepcji. Filmiki video, wywiady - tak, to może się podobać, ale dzień, dwa PO meczu, gdy jest spokojny czas na odświeżanie pomeczowych wrażeń.

Pozdrawiam emoticon

pierwszy raz od 2 sezonów oglądałem mecz z trybun i od razu zła wola. To trochę mój błąd, przez ten cały czas po prostu sam ogarniałem kwestię wrzucania treści na stronę itd. Więc pomimo tego, że z redakcji zawsze na meczu jest parę osób to i tak musiało to przechodzić przeze mnie. Po prostu tak wyszło i funkcjonowało dobrze dopóki miałem mnóstwo czasu aby się tym zajmować. Niestety ostatnio mam go mniej. Plan naprawczy jest już zaplanowany, redakcja przejmie rowniez te kwestie zarzadzania serwisem i pewnie będzie lepiej, bo mają mnóstwo pomysłów które chcą zrealizować, ale potrzebujemy jeszcze chwili aby to zorganizować. Natomiast nie są dla mnie ok opinie jak Twoja, że pogorszenie funkcjonowania strony jest związane z brakiem kasy w klubie, bo gdybym tak podchodził do sprawy to tej strony by nie było mniej więcej od listopada ale ubiegłego roku emoticon
sportbase:
pierwszy raz od 2 sezonów oglądałem mecz z trybun i od razu zła wola. To trochę mój błąd, przez ten cały czas po prostu sam ogarniałem kwestię wrzucania treści na stronę itd. Więc pomimo tego, że z redakcji zawsze na meczu jest parę osób to i tak musiało to przechodzić przeze mnie. Po prostu tak wyszło i funkcjonowało dobrze dopóki miałem mnóstwo czasu aby się tym zajmować. Niestety ostatnio mam go mniej. Plan naprawczy jest już zaplanowany, redakcja przejmie rowniez te kwestie zarzadzania serwisem i pewnie będzie lepiej, bo mają mnóstwo pomysłów które chcą zrealizować, ale potrzebujemy jeszcze chwili aby to zorganizować. Natomiast nie są dla mnie ok opinie jak Twoja, że pogorszenie funkcjonowania strony jest związane z brakiem kasy w klubie, bo gdybym tak podchodził do sprawy to tej strony by nie było mniej więcej od listopada ale ubiegłego roku emoticon

Sorry, nie wiem jak wygląda sprawa robienia stronki firmowej od strony organizacyjno-finansowej. Jest jednak strona OFICJALNA klubu, więc powinna być robiona przez zawodowców i za pieniądze. I przede wszystkim powinna być ROBIONA. To nie strona społecznościowa FB, gdzie mogę coś napisać albo i nie, wstawić zdjęcia, gdy je sam zrobię itd. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach niezrobienie czegoś na czas na oficjalnej stronie internetowej jakiegokolwiek aktywnego przedsięwzięcia jest brakiem profesjonalizmu. Chyba nikt nie wyobraża sobie meczu bez muzyki, spikera, czy konferencji pomeczowej w odrapanej piwnicy, bez mikrofonu, przy jednej żarówce. Chyba jednak wciąż nie docenia się roli internetu jako takiego samego medium jak telewizja czy prasa. Sam znam całkiem duże instytucje, które mają strony aktualizowane raz na miesiąc. A to błąd.

Sportbase, chcę to bardzo mocno podkreślić, absolutnie nie mam pretensji do Ciebie osobiście, mam uwagi do kogoś w klubie, kto za stronę oficjalną odpowiada. Powinien zadbać o to równie jak o spikera, prąd i ochronę. Czyli zlecić zawodowcom, zapłacić itd. No, chyba, że to Ty, wtedy jednak pretensje mam emoticon

Oczywiście nikt się tymi uwagami nie musi przejmować, w końcu jesteśmy tylko mrówkami kręcącymi się dookoła wielkiego interesu jakim jest pierwszoligowy klub, ale ponarzekać możemy emoticon
kayi:
Przydałoby się również uzupełnić profile zawodniczek. Od jakiegoś czasu są raptem 3 bądź 4, a gdzie reszta?

Problemy z liczeniem? emoticon jest 7 uzupełnionych prezentacji.
Biorąc pod uwagę nagłe odejście Kosy pewnie trzeba będzie za resztą poczekać. Porozmawiać z Mateą no i zrobić jej odpowiednie zdjęcie...
olga:
Spokojnie :-) cierpliwości, niebawem będą kolejne niespodzianki emoticon

dokładnie emoticon
zorro:

Sorry, nie wiem jak wygląda sprawa robienia stronki firmowej od strony organizacyjno-finansowej. Jest jednak strona OFICJALNA klubu, więc powinna być robiona przez zawodowców i za pieniądze. I przede wszystkim powinna być ROBIONA. To nie strona społecznościowa FB, gdzie mogę coś napisać albo i nie, wstawić zdjęcia, gdy je sam zrobię itd. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach niezrobienie czegoś na czas na oficjalnej stronie internetowej jakiegokolwiek aktywnego przedsięwzięcia jest brakiem profesjonalizmu. Chyba nikt nie wyobraża sobie meczu bez muzyki, spikera, czy konferencji pomeczowej w odrapanej piwnicy, bez mikrofonu, przy jednej żarówce. Chyba jednak wciąż nie docenia się roli internetu jako takiego samego medium jak telewizja czy prasa. Sam znam całkiem duże instytucje, które mają strony aktualizowane raz na miesiąc. A to błąd.
Sportbase, chcę to bardzo mocno podkreślić, absolutnie nie mam pretensji do Ciebie osobiście, mam uwagi do kogoś w klubie, kto za stronę oficjalną odpowiada. Powinien zadbać o to równie jak o spikera, prąd i ochronę. Czyli zlecić zawodowcom, zapłacić itd. No, chyba, że to Ty, wtedy jednak pretensje mam emoticon

A ja myślę, że mimo wszystko przesadzasz. porównujesz sytuację z instytucjami gdzie strona jest aktualizowana raz na miesiąc, a dyskusja zaczęła się od tego, że relacja z meczu z Piłą pojawiła się 3 godziny po zakończeniu meczu.
Przejrzałem strony PlusLigi Kobiet:

- http://www.atomtrefl.pl/ - atrakcyjna wizualnie, artykułów mniej niż u nas, wywiady z serwisów zewnętrznych lub wypowiedzi po meczowe, których my nie dajemy, bo konferencje wyglądają zawsze tak samo - gratuluję zwycięzcom, walczyłyśmy vs. dziękuję za gratulację to był trudny mecz.
- http://www.azsbialystok.com.pl/index2.htm - też dość ładna, treściowo - artykuły mają maksymalnie dwa zdania, tabela z plusliga-kobiet.pl, nieaktualna
- http://www.mksmuszynianka.com/index.html - chyba najfajniejsza wizualnie, jest sklepik, sekcja wideo, treściowo ? artykuły myślę, że na podobnym poziomie jak u nas, wywiady po meczach, krótkie relacje, galerii w tym sezonie było do tej pory 6, u nas około 15, tabela aktualizowana z różną częstotliwością, brak wyników innych drużyn
- http://siatkowka.bks.bielsko.pl/pl/ - dziwne wrażenie, że skopiowany pomysł z poprzedniej wersji naszego serwisu budowlanilodz.pl emoticon pewnie, niech się wzorują na najlepszych emoticon strona estetyczna, sporo materiałów, komentarze coś nie działają, fajnie rozwiązane materiały video, musimy to podpatrzyć i zrealizować emoticon Myślę, że to bardzo dobry serwis klubowy, być może treściowo najlepszy, choć prezentacja drużyny średnia i znalazłbym elementy w których jesteśmy lepsi - cała część społecznościowa i Wy na forum emoticon
- http://www.gwardia.pl/ - bez rewelacji jeśli chodzi o wygląd, treść też bez rewelacji, jest jakiś bałagan w aktualnościach i ciężko połapać się z datami
- http://www.stalmielec.info.pl/ - wizualnie bez rewelacji, treściowo bez rewelacj
- http://www.kspalac.bydgoszcz.pl/ - wizualnie bez rewelacji, treściowo na pewno lepiej niż wizualnie, brakuje jednak wywiadów,
- http://www.ptps.pila.pl/ - wizualnie bez rewelacji, treściowo też słabo.
- http://www.mks.dabrowa.pl/ - wizualnie ok, treściowo całkiem dobrze, fajne relacje live, sklep nie działa jak i u nas, artykuły na podobnym poziomie co u nas, część społecznościowa nie funkcjonuje chyba, bo nie widzę komentarzy użytkowników.

Myślę, że możemy też bez kompleksów spoglądać na serwisy Plusligi mężczyzn zarówno pod względem wizualnym jak i treściowym i wciąż będziemy w czołówce.

Podsumowując - Rozumiem, że Twoje uwagi mają na celu to, żeby było lepiej. Pewnie wcześniejsze uwagi Dajersa też w pewien sposób miały to na celu, jednak moim zdaniem nie są uprawnione teksty typu strona schodzi na psy, bo (to oczywiście moja subiektywna ocena) w klasyfikacji stron klubowych w PlusLidze Kobiet zajmuje wyższe miejsce niż obecnie siatkarki w tabeli i spokojnie może rywalizować z serwisami Bielska, Dąbrowy, Muszyny emoticon Moim zdaniem konstruktywne uwagi można przekazać w sposób bardziej pozytywny, nie dramatyzując jak to jest źle, bo nie jest. Tym bardziej, że później wchodzi taki dziennikarz Dziennika Łódzkiego na stronę podczas pisania tekstu o stronach klubów sportowych z regionu, a na forum widzi wpis "Strona oficjalna schodzi na psy"

Oczywiście wszystko powyższe to moja subiektywna ocena
OK, częściowo wycofuję krytykę, bo widzę, że Twoje odpowiedzi są coraz dłuższe. A na pewno nie chodzi mi o żadne przepychanki, kto ma rację itp. Ale może jakiś pożytek z tej dyskusji będzie - zrobiłeś solidną analizę komparatystyczną strony. Wybacz, jeśli wcześniej za mocno napisałem. Wracam na swoją stałą pozycję sympatyka siatkówki i wikipedysty. Chyba nie bardzo nadaję się na polemistę.

Na koniec powtórzę tylko jedno z moich pierwszych zdań - strona (być może tylko dla mnie) jest trochę nieczytelna. Dopiero po którejś z Twoich wypowiedzi poświęciłem się, przestukałem wszystkie linki i dostrzegłem gdzie np. na głównej stronie widać aktualności. Poprzednio męczyło mnie wypatrywanie, gdzie wśród tych flashy i kolorów jest najaktualniejsza wiadomość - np o bieżącym meczu. Teraz już wiem, ale jak dla mnie, nie jest to domyślne. Bardzo możliwe, że kilka poprzednich razy myślałem, ze tych informacji po prostu nie ma, a one były, ale np. wycieniowane. I druga uwaga techniczna - uważam, że strona jest za ciemna. Sam trochę się tym bawię i z racji zawodowych śledzę trendy i z tego co wiem odchodzi się od ciemnych kolorów, bo się po prostu źle czytają. Ale to wszystko rzecz gustu.

Pozdrawiam
Wyświetlanie 1 - 20 z 21 rezultatów.
z 2