« Powrót do Forum siatkarskie

Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi

Wyświetlanie 41 - 59 z 59 rezultatów.
z 3
Ja napewno wzielabym 3-4 jak najwieksze koszulki (na w-f) i moze 2-3 takie normalne
Do czasu pierwszego meczu o pkt mamy jeszcze trochę czasu, ale chyba warto wrócić do tematu koszulek.
W związku z tym podstawowe pytanie: czy nasze forum opowiada się za stworzeniem własnych koszulek, wg któregoś z wcześniejszych wzorów czy będziemy ubierać koszulki klubowe (meczowe)?
Tak dawno zaczął się już temat strojów dla kibiców że nie pamiętam czy była w tej sprawie ankieta, jeżeli nie to może warto ją zrobić?

Myślę, że z braku decyzji już lepiej zaakceptować pomysł zakupu i noszenia koszulek meczowych niż znowu stracić miesiące na dyskusję bez efektów.
Koszulki meczowe to najlepszy pomysl. Na kolejny sparing , by juz pewnie byly.
Też czekam na jakieś propozycje co do koszulek.emoticon
Witam !!! Tak jak pisałem najlepszym wyjściem są koszulki meczowe inne nie wchodzą w grę.Jak się mamy upodabniać do zespołu to tylko takie w jakich gra drużyna.Pozdrawiam Wszystkich
sebol1970-jestem ZA.Ale czy cos sie ruszy???
Ok, czyli może zmobilizujmy się do kupienia i założenia koszulek meczowych emoticon
fajnie, chyba tak będzie najmniej problemu bo pewnie nie udałoby się ustalić jednego wzoru, który by zadowolił wszystkich.

czy taką koszulkę można kupić tylko przed meczem czy jest jeszcze inna możliwość?

co myślicie o tym, żeby wszyscy, którzy będą mieli takie koszulki usiedli w miarę w jednym sektorze boiska co zwiększy efekt - pewnie na początku będzie nas mało i osobno moglibyśmy zginąć w tłumie.
Jestem za tym i uważam że masz rację
Hej, po rewitalizacji strony na pewno damy też możliwość zakupu koszulki online emoticon
Super emoticon sklepik klubowy by się przydał, nawet jakiś w wersji mini, nawet online emoticon w takim razie cierpliwie czekamy emoticon
No to fajnie.Tylko pytanie-kiedy????emoticon
Witam, a ja pod koniec ubiegłego sezonu zrobiłem koszulkę z takim logo, duże na plecach i małe na sercu. emoticon
Załączniki:
Ładne, bardzo ładne emoticon

A czy poza zakupem przez internet będzie inna możliwość zakupu koszulki klubowej? przed meczami jakiś gość stoi z rzeczami klubowymi ale czy jest to właśnie nasz oficjalny "sklepik klubowy"?
Myślę, że łatwiej kupuje się takie rzeczy, jak np koszulki jeżeli można wcześniej je przymierzyć, zwłaszcza, że czasami stosowane są trochę inne rozmiarówki :/

Oczywiście jeżeli klub nie chce ryzykować, że naprodukuje koszulek i nikt ich nie kupi to może można zrobić wszystkie rozmiary w wersji męskiej i damskiej po 1-2 szt., dać info na stronę, że przez tydzień można składać zamówienia w klubie (przy okazji będzie można przymierzyć, wybrać rozmiar na miejscu), a później zamówić już określoną liczbę koszulek. Taką akcję można powtarzać co jakiś czas jeśli będą nowi chętni.

Chyba, że jest gdzieś klubowy sklepik, o którym nie wiem, to wtedy nie ma problemu.
Deja vu - ME 2009. Wolalabym abysmy pozostali w rodzimym "wzornictwie" Budowlanych.
P.S.
Przepraszam za brak polskich liter.
Witam. I co ustaliliśmy? Gdzie i i za ile można będzie kupić te koszulki?
A czy są już jakieś koszulki??.Bo ja nic na ten temat nie wiem...
Trochę odbiegłem od tematu, na myśli miałem spostrzeżenie, że jak sami sobie czegoś nie zrobimy, to pewnie się nie doczekamy, a sezon zaraz rusza...

A koszulkę zrobiłem dla siebie ot tak, by wyróżnić się z łódzkiego tłumu. emoticon
Byłem na kilku meczach ME 2009 i nie zapomnę wrażenia jakie to widowisko na mnie zrobiło.

Pozdrawiam forumowiczów.
No tak, czyli sami musimy zadbać i zrobić koszulki samodzielnie. Nic to, trudno. Ja robię całą niebieską z dużym logo:
Pamiętam konkurs na okrzyk kibiców na meczach piłkarskich ŁKS i okrzyk zwycięski "ŁKS cza-cza-cza"
Oby "Super B" nie podzielił jego losu.
Półtora miesiąca temu na forum pojawiła sie kwewstia sklepu internetowego, gadzetów kibica i była tez mowa koszulkach. Tam sportbase odłożył sprawy do nowego sezonu - bardzo rozsadnie.
Apelowałbym aby nie podejmować decyzji juz teraz "na nastepny mecz" a tym bardziej  zatwierdzać konkretny wzór koszulki.
Zostało jeszcze kilka meczów w tym sezonie. 
1. Może spiker podczas meczu KILKAKROTNIE zapraszał kibiców na nastepny mecz by ubrali niebieskie koszulki (takie jakie mają). 
2. Moze spiker podczas meczu KILKAKROTNIE wzywałby do skandowania SuperB zobaczmy jak się przyjmie
3. Prezentować projekty koszulek na forum
i dopiero podjąć decyzję.
Moje uwagi do zaprezentowanych projektów
a) Tył : numer i nazwisko konkretnej zawodniczki a nie skład całej drużyny
b) Przód : napis z boku koszulki będzie nieczytelny gdzy siedzimy na trybunach
Proponuję przód:
połączenie: (sam nie wiem jeszcze jak) logo Organiki, herbu Łodzi i flagi polski - tak!!! , na mecze w LM i napisu Ogranika Budowlani Łódź
A najbardziej odpowiadało by mi profesjonalne opracowanie TRÓJKOLOROWEGO  wzoru koszulki  i  poddanie go pod dyskusję, bo ta inicjatywa trochę pachnie mi prowizorką: Klub Kibica  - biało, inni kibice niebiesko, a moze za rok padnie propozycja na czerwono
Tyle na razie 
DaJers
Wyświetlanie 41 - 59 z 59 rezultatów.
z 3