« Powrót do Forum siatkarskie

Koszulka - kibiców Organiki projekty, uwagi

Wyświetlanie 21 - 40 z 59 rezultatów.
z 3
Jestem za konkursem i już startuję...
Koszulka jednobarwna (niebieska) i trójkolorowa:

Konkurs na koszulkę, przed następnym sezonem , jak najbardziej wskazany. Choć pierwsza koszulka z propozycji Dajers jest naprawdę piękna. Rozmiary proponuję 2 , z tych większych, żeby zimą można je było założyć na koszulę lub sweterek. Z okrzyków dopingujących proponuję przejąć okrzyk znany mi z boiska rugby; ' Ka eS, Ka eS Be Budowlani ole !!" lub "Ka eS , Ka eS Be Organika ole !!"
A dlaczego tylko Lodz ? ;(
A juz miałem nadzieje że na najblizszy mecz pójdę w koszulce...emoticon
Fajnie by było by koszulki były tańsze,bo bym sobie kupił 2.
Jedni mówią - pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł. Drudzy kuj żelazo póki gorące. Moim zdaniem to koszulka Thomsona jest OK. Nie ma co robić konkursów bo w końcu nie starczy czasu by zrealizować ten pomysł przed następnym sezonem. Wyczytałem w onecie że bawełna podrożeje do 20% tak że cena samych koszulek znacznie się podniesie. Naprawdę koszulki zaczną kupować tylko nieliczni. Reasumując przód koszulki pozostawił bym. Na tyle dałbym nazwy podstawowych sponsorów gratis. Niech wiedzą że i my kibice jesteśmy z nimi. Będzie to miły gest. Pozdrawiam, oczekuję poparcia swoich propozycji.
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą...

Podobają mi się co prawda propozycje chłopaków (chociaż piłka z koszulki thomsona - choć fajnie wygląda - przypomina mi nowe koszulki Skry... przez co mi się źle kojarzy...), ale zorganizowanie konkursu to strzał w dziesiątkę. Będzie to wyjście do ludzi, zaprezentowanie się klubu - tego na pewno nam brakuje...

- także i ja nie ograniczałabym miejsca tylko do Łodzi. Ogłoszenie w prasie lokalnej i na stronie, ale dla wszystkich zainteresowanych. [W ramach "czynu społecznego" można będzie podrzucić pobrane w Klubie/MOSiRZE ulotki z konkursowymi info w miejscach przez nas uczęszczanych (ciągły problem nierozreklamowania klubu) - kłopot chyba nieduży. Kto zechciałby, mógłby pomóc...]
- kategoria open? Zaprosiłabym do konkursu nie tylko ludzi z ASP, na FTIMS-ie też jest mnóstwo uzdolnionych grafików, a i na UŁ, UM czy gdziekolwiek też się znajdzie ludzi z drygiem do takich rzeczy. I oczywiście - konkurs nie tylko dla studentów ;-)
- pomysł z aktywizacją uczniów jak najbardziej OK. Chyba bardziej jako zabawa (?) dla szkół i promocja Budowlanych niż de facto konkurs na koszulkę… Jest to dobra i naprawdę niedroga promocja klubu i wychowanie przyszłych kibiców (bezcenne) :-P
- projekt koszulki powinien obejmować przód i tył :-P

@koszulki
Nie mogą być dostępne tylko 2 rozmiary! OK., na początku nie warto wyprodukować dwustu sztuk w każdym rozmiarze, ale chociaż na zamówienie powinna być możliwość zrobienia co najmniej s,m,l dla kobiet i s [młodzieżowa],m,l,xl,xxl dla mężczyzn.
ha! a ja dalej sie zastanawiam gdzie jest sklep internetowy jak i stacjonarny z gadzetami klubowymi( t-shirt, dresy itp. itd) o którym byla mowa przed sezonem na portalu(m.in) reprezentacja.net(pozdrawiam przy okazji redakcje nieistniejącej jako tako stronki;)) no i tyle;]]]] Sie moze doczekam na nastepny sezon.
kasia:
chociaż piłka z koszulki thomsona - choć fajnie wygląda - przypomina mi nowe koszulki Skry... przez co mi się źle kojarzy...

Nie miałem tego na myśli (w ogóle to nawet nie bardzo wiem jak w szczegółach wygląda koszulka Skry), po prostu celowałem w motyw siatkówki emoticon
Myślę, że pomysł z konkursem nie jest zły. Mam wielu znajomych z grafiki komputerowej więc podrzucę im temat. Sam też jeszcze coś pokombinuję w tym temacie jak mi przyjdzie twórczy dzień (takie bywają ok 2 razy w roku emoticon ). BTW czy jest gdzieś dostępne wektorowe logo Budowlanych? Sportbase, możesz gdzies takie udostepnić albo wysłać mailem?
Masz rację... w sumie dla piłki siatkowej trudno o inny motyw niż piłka do siatki :-) Przapraszam, takie miałam po prostu pierwsze skojarzenie, ale może jest ono troszkę wypaczone... ;-)

Też mam znajomych po FTIMS-ie, którzy pracują aktualnie poza Łodzią, dlatego jestem za nieograniczaniem miejsca konkursu tylko do miasta Łodzi :-P
Przyłączam się do prośby o wektorowe logo :-P
Witam, jeśli kłopotliwym będzie znalezienie logo wektorowego, polecam wykonanie takiego w Corelu lub Illustratorze (obrys ze zwykłego zdjęcia) emoticon

Co do obecnych projektów, mnie również spodobała się propozycja Thomsona.

Swoje projekty przesłałem Sportbase dosyć wcześnie i są one robione 'na poczekaniu' aby zdążyć przed zbliżającym się meczem z Muszyną, ale widzę, że sprawa koszulek będzie aktualna dopiero na następny sezon, a szkoda. Mimo tego, załączam swoją wersję koszulki 'na teraz'.emoticon

Otwarty jestem na wszelkie przejawy krytyki, propozycje, sugestie itp.

Pozdrawiam. Michał,
Załączniki:
Dość aktywnie włączyliśmy się na forum w projektowanie koszulek i może żeśmy troszkę zakręcili całą sprawą...

Skoro padł już pomysł zorganizowania konkursu, który wstępnie został zaakceptowany, myślę, że większość osób może chcieć czekać na zakończenie konkursu i przyjdzie na najbliższy mecz w zwykłych niebieskich czy granatowych koszulkach. Chodzi mi o osoby, które mają ograniczony budżet - one chyba nie zainwestują w tym momencie w koszulkę na 4mecze. Twoja propozycja będzie niebawem nieaktualna, skład najprawdopodobniej bardzo się zmieni - więc ja np. na sam koniec sezonu nie chciałabym mieć koszulki z pełnym składem [który nie odniósł oszałamiającego wyniku] 2010/2011. Na początku sezonu to co innego. .. ;-) Może dać na plecy duże logo budowlanych lub coś neutralnego, łódkę, piłkę? To jest pierwsza uwaga. Choć na pewno znajdą się kibice-kolekcjonerzy dla których będzie to unikalna szansa na koszulkę ze składem z kończącego się sezonu... więc moje czarnowidztwo wcale nie musi się sprawdzić ;-)

Druga - wydaje mi się, że pusty w środku napis sam w sobie jest mało czytelny, a potrojony staje się jeszcze bardziej nieczytelny... Adres strony jest - w moim odczuciu - zbyt mały do całkiem sporego loga.

To tak na szybko :-)

Bardzo fajnie jest gdy koszulka powiela barwy klubowe (np. koszulki kibiców Gwardii) można było to zaobserwować wczoraj na meczu . Byli bardzo widoczni na trybunach. Jeśli jeszcze nie zapadły decyzje co do naszych koszulek...
I widzę że temat koszulek ucichł??.A fajnie by to wygłądało na meczu.
dario 77 : Dziś byłem w klubie i rozmawiałem i prezes nie podjął jeszcze decyzji co do replik koszulek meczowych (dopiero wrócił z urlopu )
Ja bym była za meczowymi emoticon
Prośba do zarządu,aby pomyślał o tych koszulkach meczowych dla ( kobiet i mężczyzn )
Fajnie by było mieć koszulki.Inne zespoły mają.Podejrzewam że koszta nie są aż takie duże.
Nie są, tym bardziej że raczej rozważany jest wariant sitodrukowy niż haftowany. Przy masowej produkcji to nie są duże pieniądze. Teraz tylko kwestia czy to ma być replika koszulki meczowej czy jakiś inny wzór.
Witam !!! Tak jak pisałem najlepszym wyjściem są koszulki meczowe inne nie wchodzą w grę.Jak się mamy upodabniać do zespołu to tylko takie w jakich gra drużyna.Pozdrawiam Wszystkich
Wyświetlanie 21 - 40 z 59 rezultatów.
z 3