Artykuł

Sylwia Wojcieska: Jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem
Sylwia Wojcieska: Jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem
Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z ekipą Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyny 2:3, co pozwoliło im zdobyć kolejny niezwykle cenny punkt. Po tym spotkaniu udało nam się porozmawiać ze środkową łódzkiego zespołu – Sylwią Wojcieską

 Nie udało się wygrać tego spotkania, choć było bardzo blisko. Jeden cenny punkcik zdobyty. Czego zabrakło?

- Bardzo się cieszymy, że zdobyłyśmy ten jeden punkt. Jest on dla nas bardzo ważny. Przełamałyśmy złą passę, która nad nami ciążyła. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć dwóch punktów ale to jest teraz nie istotne, cieszymy się z tego jednego.

Jakie założenia na kolejne spotkania, bo wnioski na pewno zostaną wyciągnięte i porażka ta na coś się przysłuży. Gra naprawdę wyglądała bardzo dobrze ale mimo tego zabrakło czegoś w tych decydujących akcjach. Pech?

- Myślę, że każda z nas bardzo chciała wygrać ten mecz, bo wiadomo, że każde zwycięstwo podnosi morale zespołu. Czego brakowało? – Nie wiem. Usiądziemy, zobaczymy w statystykach nad czym trzeba popracować, co trzeba poprawić. A do kolejnego meczu przystąpimy tak samo zdeterminowane jak do tego, bo uważam, że jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem.

Przerwa świąteczna trwała zaledwie chwilę, ale czy mimo to udało się zregenerować siły i pofolgować sobie przy wigilijnym stole?

- To prawda, to były krótkie święta, ale myślę, że każda z nas odetchnęła, odpoczęła troszkę od siatkówki i od tego wszystkiego, dzięki czemu wróciłyśmy wypoczęte, zadowolone i przygotowane do ciężkiej pracy.

Wracając jeszcze myślami do świąt.. ulubiona potrawa wigilijna to..?

- Moja ulubiona potrawa to kapusta z grzybami (śmiech) ale lubię jeść wszystko.

Jak wygląda atmosfera w zespole? Marta Wójcik odpadła z rywalizacji w bardzo przykry sposób, kontuzja wykluczyła ją z dalszej gry. Jak trzymacie się wewnątrz?

- Wszystkie staramy się pomóc Marcie. Uważam, że Marta sobie świetnie radzi.

A problemy innych zawodniczek? Coś poważniejszego dzieje się w tym momencie?

- Wszystko jest w porządku.

A Pani zdrowie?

- Moje zdrowie też jest w porządku.

Dziękuję bardzo za rozmowę i życzę zwycięstw.

- Również dziękuję.

 

Rozmawiała Olga Kabała  

Komentarze artykułu

matofor
Wyrazy uznania i sympatii dla Sylwii.Najlepszego na Nowy Rok !

Zamieszczone 31.12.10 14:39.

janusz-s
Pozdrawia Sylwię cała Warszawa ELA JANUSZ MARCIN KONRAD i reszta która jej wiernie kibicuje.Dużo zdrowia w Nowym Roku 2011oraz więcej wystaw i spełnią się marzenia całego zespołu. Pozdrowienia dla całego zespołu oraz trenera.Widać coraz lepszą współpracę i zrozumienie.

Zamieszczone 31.12.10 23:58 w odpowiedzi na matofor.

sgt-garcia
Sylwio zdrowia i powodzenia w 2011 r. emoticon Pozdrawia Cie cala Kalifornia emoticon

Zamieszczone 01.01.11 20:24.

sgt-garcia
A przy okazji popatrzcie na blok na zdjeciu. Rozgrywajaca skacze wyzej niz srodkowa. Czy to normalne ?

Zamieszczone 02.01.11 20:26.

janusz-s
Normalne Sylwia przełożyła dłonie.Dziękuję za wywiad pani Oldze .Sylwia jest dużą psychiczną podporą zespołu i nigdy nie rezygnuje ze zwycięstwa.Ta lokomotywa dopiero się rozpędza i pokona niejedną przeszkodę.Powodzenia.

Zamieszczone 03.01.11 19:23 w odpowiedzi na sgt-garcia.

sgt-garcia
Janusz-s, powtarzam pytanie z watku z zyczeniami urodzinowymi, ktore zlozyles Olsovsky, cz Ty juz dojrzales po Sylwestrze ? Jak przelozenie dloni moze skutkowac taka roznica w wyskoku przy roznicy wzrostu o prawie 20 cm ? Moze Sylwia za wczesnie skoczyla do bloku (ale pilka przeciez jest nad nim ?) i juz opadala na parkiet ? A ta lokomotywa co sie rozpedza to oczywiscie Organika emoticon Powodzenia jutro emoticon

Zamieszczone 03.01.11 21:19 w odpowiedzi na janusz-s.

matofor
sgt-garcia , coś kombinujesz z tym wyskokiem.Zdjęcie przekłamuje.Musiałbyś obejrzeć film klatka po klatce i to kręcony z odpowiedniego miejsca.Organika się rozpędza również dlatego,że mamy bodaj najlepszą środkową w Polsce jaką jest Sylwia.Jasne że liczy się zespół ale Sylwia jest jego bardzo mocnym ogniwem.Nic nie umniejszam naszym filarom jak Karolina Kaśka czy Julia a także Aśka ale Sylwia zasługuje na ogromne uznanie.

Zamieszczone 04.01.11 00:04 w odpowiedzi na sgt-garcia.

sgt-garcia
Matafor emoticon Ludzie przeklamuja a nie zdjecia emoticon

Zamieszczone 04.01.11 21:13 w odpowiedzi na matofor.

sgt-garcia
oczywiscie Matofor emoticon

Zamieszczone 04.01.11 21:16 w odpowiedzi na sgt-garcia.

sgt-garcia
Oczywiscie Sylwia jest wspaniala, nikt tego nie neguje, Tylko ze siatkowka to gra zespolowa i mowmy o druzynie a nie o "elementach" druzyny. Najwazniejsze, zeby dziewczyny sie lubily i wspomagaly na boisku i poza nim emoticon

Zamieszczone 04.01.11 21:28.