Artykuł

Porażka po wyrównanym meczu
Po wyrównanym meczu siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy BPS Fakro Muszyniance 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 6:16)

Nasze siatkarki dobrze rozpoczęły to spotkanie wygrywając pierwszego seta, również w drugim i trzecim miały swoje szanse, ale zdarzały się okresy kiedy seriami traciły punkty. 4 set to popis Katarzyny Brydy, która świetną zagrywką wyciągnęła wynik od 16:19 do 24:19. Wkrótce dłuższa relacja z meczu.

Komentarze artykułu

bisku
Fajnie, że udało się urwać punkt i to nie byle komu! Na pocieszenie: Mistrz Polski dostał lepsze smary od Muszynek!

Zamieszczone 30.12.10 12:52.

arnau
Ale trzeba przyznać, że momentami Organika grała bardzo ładna. Jest nadzieja, że nasza "łódzka lokomotywa" się rozkręci i zacznie torować sobie drogę na górę tabeli. Zwłaszcza 4 set był świetny, aż miło się patrzyło. Chyba wejście Kasi Brydy dało drużynie takiego powera emoticon

Zamieszczone 30.12.10 18:22 w odpowiedzi na bisku.

sgt-garcia
Brydzia super, ale i reszta dziewczyn bardzo dobrze emoticon Obudziły się i dalej już będzie tylko lepiej emoticon Zdrowia i samych wygranych w Nowym Roku 2011 emoticon

Zamieszczone 30.12.10 20:17.

matofor
Kapitalne widowisko mimo że tylko za 1 punkt.Widać było pełne zaangażowanie skupienie i koncentrację . Bryda była rewelacyjna jak ,,zaskoczyła'' w 4 secie.Przyjemnie było patrzeć na autentyczną,ogromną radość Sylwii po każdym zdobytym punkcie.Podziw dla Marty !Ile piłek przeszło przez jej ręce.!Joanna się chyba,, odrodziła''.Julia jak zwykle niezawodna.Wreszcie karolina i Kaśka pokazały że nie zapomniały jak się graDziękuję Wszystkim dziewczynom za prawdziwą walkę.Brawo!!!

Zamieszczone 30.12.10 23:45.

zorro
Trudności hartują. Dziewczyny - a zwłaszcza Marti - szacunek!

Zamieszczone 31.12.10 09:35.

msulerz
No niezła lipa! A Ciesielska........milczenie.

Zamieszczone 01.01.11 17:24.

sgt-garcia
Nie zebym przepadal za Kasia Ciesielska, ale akurat ten mecz jej się udal. Proponuje uczcic minuta milczenia wypowiedz Msulerz emoticon

Zamieszczone 01.01.11 20:32 w odpowiedzi na msulerz.