Artykuł

Szybki powrót z Bielska-Białej
Nie udał się siatkarkom Organiki Budowlanych Łódź przedświąteczny wyjazd do Bielska-Białej. Aktualny Mistrz Polski - BKS Aluprof Bielsko-Biała ograł nasze siatkarki 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

MVP spotkania wybrana została Karolina Ciaszkiewicz. W naszej drużynie nieźle zagrała Katie Olsovsky (12 punktów przy skuteczności w ataku 44%). Słabą stroną naszej drużyny było na pewno przyjęcie, aż 7 punktów siatkarki z Bielska zdobyły bezpośrednio z zagrywki. 

Przed naszymi siatkarkami teraz krótka przerwa świąteczna, a już 29 grudnia o godzinie 20:30 w Hali Sportowej kolejny trudny mecz. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie lider tabeli, drużyna naszpikowana reprezentantkami Polski - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Bilety na to spotkanie można już nabywać za pośrednictwem serwisu ebilet.pl

 

Komentarze artykułu

pawel
Szybko poszło, teraz dziewczyny będą się mogły już spokojnie zając przygotowaniami do świąt ;) A poważnie to przed zarządem klubu (a raczej właścicielami spółki) czas podjęcia trudnych decyzji personalnych, nie ma już na co czekać.
Dla całej drużyny Organiki i wszystkich kibiców, najlepsze życzenia świąteczne.

Zamieszczone 22.12.10 19:46.

arnau
Z tych wszystkich relacji wynika, że dziewczyny są podłamane porażkami - jasne, to nie jest powód do dumy, ale nie można się załamywać. To dopiero początek sezonu więc głowa do góry. Drużyna jest w osłabieniu, ale ja wierze że będzie ok emoticon Hey Łódź.

Zamieszczone 22.12.10 19:47.

bisku
Ech! Szkoda tych punktów, ale wierzę, że po Nowym Roku będzie znacznie lepiej!
A tymczasem wyciągnąć wnioski, zapomnieć o porażkach i zrelaksować sięw najbliższych dniach w rodzinnym gronie! Życzę całemu zespołowi i kibicom spokojnych Świąt!

Zamieszczone 22.12.10 20:31 w odpowiedzi na arnau.

janusz-s
Pozdrowienia dla całej drużyny Organiki trenera sponsorów i wszystkich kibiców .

Zamieszczone 22.12.10 22:10 w odpowiedzi na bisku.

matofor
Cierpliwości i spokoju .Musimy razem,my kibice i drużyna przetrwać ten kryzys.Zdrowych i spokojnych Świąt wszystkim a szczególnie Marcie Wójcik.Myślę że my kibice nie zawiedziemy 29 na spotkaniu z Muszyną.Dziewczyny ! Głowa do góry.

Zamieszczone 22.12.10 22:40.

kaya
Pawle- a o jakich zmianach personalnych myślisz?Bo ja ,widzę przede wszystkim złe przyjęcie, ale obawiam się ,że ta zmiana personalna nigdy się nie dokona, Co za tym idzie, nie do końca obwiniałabym
trenera, on ma ruchy ograniczone.Ale przyglądając się statystykom to wbrew temu co jest powyżej napisane
atak też jest do bani, może Olsovsky nie zagrała źle ale już Kosek, Mirek bardzo żle.

Zamieszczone 23.12.10 17:13 w odpowiedzi na pawel.

sgt-garcia
No coz, szkoda, ale liga dopiero sie rozkreca. Wszystkiego naj ... z okazji Świąt i przede wszystkim zdrowia (Bouli emoticon) dla calej ekipy. Nowy 2012 musi byc lepszy emoticon

Zamieszczone 23.12.10 22:15.

matofor
''kaya'',przed Wigilią to wszystkim życzę dobrze.Wszystkie są doskonałymi sportsmenkami i napewno bardzo chcą prezentować się z najlepszej strony bo przecież pokazały to niejednokrotnie.Bo taki jest sport a szczególnie siatkówka.Nie da się zawsze zwyciężać, zawsze być na najwyższych obrotach.Po tym przestoju życzę NASZYM DZIEWCZYNOM dużo energii i woli walki i dokładności , mniej stresu ,więcej wiary w siebie i odwagi.

Zamieszczone 23.12.10 23:50 w odpowiedzi na kaya.

matofor
sgt-garcia ,fajnie że jesteś optymistą tak wogóle ale ja bym chciał żeby to już 2011 był lepszy . Pozdrawiam.

Zamieszczone 23.12.10 23:56 w odpowiedzi na sgt-garcia.

sgt-garcia
Matofor emoticon Wybacz literowka emoticon Mysle, ze juz koniec (29) grudnia 2010 będzie lepszy emoticon Jeszcze raz wszystkiego naj ... dla calej ekipy tzn. zawodniczek, zarzadu, sztabu szkoleniowego i najlepszych kibicow w Polsce emoticon