Artykuł

Podziękowania za doping
Podziękowania za doping
Zawodniczki, sztab trenerski oraz zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować kibicom Organiki Budowlanych Łódź za fantastyczny doping w trakcie wczorajszego spotkania Ligi Mistrzyń.

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem Waszego wsparcia. Co warte podkreślenia było ono odczuwalne nie tylko w trakcie 3 zwycięskich setów, ale również podczas mniej udanych pierwszych dwóch setów rywalizacji.

To było nasze wspólne zwycięstwo w Lidze Mistrzyń!

Pragniemy również zaprosić Was wszystkich w sobotę na godzinę 17 na mecz Organika Budowlani Łódź vs. Stal Mielec. Mecz oczywiście w Hali Sportowej przy ul. Ks. Ignacego Skorupki 21. Liczymy na Wasze wsparcie!

 

Komentarze artykułu

bisku
Dziękujemy za zaproszenie ale jeszcze raz proszę o przekazanie prośby wielu kibiców dotyczącej intensywności nawiewów bądź co bądź chłodnego powietrza na trybuny. Kibice, rodzice i towarzyszące im pociechy są narażone na poważne zapalenie zatok lub uszu, a to niestety może wyeliminować ich z następnych spotkań. W hali jest zdecydowanie zimno, co podkreślali również wielokrotnie komentatorzy telewizyjni. Poza tym dziewczyny w klaskaczu chuchają w dłonie.
Mam nadzieję, że organizatorzy potraktują sprawę poważnie, bo obawiam się, że kolejne mecze będą rozgrywane przy pustych trybunach, na czym chyba nikomu nie zależy. W Atlas Arenie temperatura jest o wiele bardziej komfortowa.

Zamieszczone 15.12.10 15:32.

bosy-ikar
Dziękujemy.
Ale to my nadal dziękujemy WAM za ten mecz.
W sobotę życzę spokojniejszych emocji - może krótkie 3:0 ?

Zamieszczone 15.12.10 16:54.

matofor
Kapitalne widowisko! Marcie zdrowia,wszystkim gratulacje,ogromny szacunek dla Sylwii.Dzięki za zdjęcie tych osłon z sędziowskiej wieżyczki.Nareszcie wszystko widziałem.Fakt że siedziałem w kożuchu.

Zamieszczone 15.12.10 21:57.

pawel
Dziękujemy! Ja również przyłączam się do prośby odnośnie temperatury wewnątrz obiektu. Zdaje sobie sprawę, że ciężko będzie coś poprawić, ale może coś jednak się da. Trzeba przyznać, że w starej hali warunki były pod tym względem zdecydowanie lepsze, nawet w największe mrozy było cieplutko. Osobiście jakoś wytrzymam, ale dla rodzin z małymi dziećmi to może być kłopot, który już chyba daje się zauważyć. W Hali Parkowej (na oko) było dużo więcej rodzin z małymi dziećmi.

Zamieszczone 16.12.10 11:33.