Artykuł

Wygrana we Wrocławiu!
Wygrana we Wrocławiu!
Organika Budowlani Łódź pokonała Impel Gwardię Wrocław 3:1 (33:31, 10:25, 25:23, 25:23) w meczu drugiej kolejki PlusLigi rozegranym we wrocławskiej Orbicie.

Dobrą drużynę poznaje się po tym, że wygrywa również wtedy gdy gra się nie układa. Dziś był taki właśnie trudny mecz dla naszej drużyny. Wszystkie nasze siatkarki grały solidnie, ale nie był to jednak ich najwyższy poziom. Ostatecznie jednak dzięki olbrzymiemu wysiłkowi włożonemu w to spotkaniu udało się przywieźć z Wrocławia komplet punktów.

Bardzo dobrze zagrała dzisiaj Katie Olsovsky, która była pewna w ataku (zwłaszcza w 4 secie). Wyróżnić można również Sylwię Wojcieską oraz Joannę Mirek, które przez cały mecz trzymały wynik.

We wtorek dalszy ciąg siatkarskiego maratonu w wykonaniu naszych siatkarek - w Hali Sportowej w Łodzi o godzinie 20:30 mecz z VK Modranska Prostejov! Serdecznie zapraszamy!

Dzisiejsze spotkanie relacjonowaliśmy tak:

http://budowlanilodz.pl/226

Komentarze artykułu

pawel
Z tej mąki będzie chleb i to całkiem duży bochen! Właśnie takie mecze pokazują prawdziwą wartość zespołu. Nie sztuka, wygrywać, gdy zespół jest w formie i wszystko idzie jak z płatka. Trzeci mecz w ciągu tygodnia, po wielkim laniu dwa dni temu i kolejnym bardzo słabym, a mimo to udało się wygrać i to za trzy punkty. Wielkie brawa! Mnie osobiście najbardziej zaimponował trener Popik, który cały czas daje szansę zawodniczką, które nie są aktualnie w najwyższej formie, licząc na ich przełamanie, inny trener już dawno by je skreślił. Teraz rozumiem, dlaczego dziewczyny tak chętnie chcą współpracować z trenerem Popikiem. Posłodziłem, teraz łyżka dziegciu. Statystyki (zarówno z LM, jak i z dzisiejszego meczu) są zatrważające, i to w każdym elemencie, zarówno w ataku jak i w obronie. Trzeba szybko znaleźć odpowiedź na pytanie: z czego to wynika ? Wkrótce mecze z czołówką ligi i nie będzie już tak łatwo.

Zamieszczone 11.12.10 20:37.

matofor
Paweł,Twoje komentarze bardzo mi odpowiadają,są solidne ,rzetelne i bezstronne.Podzielam opinie .

Zamieszczone 12.12.10 00:06 w odpowiedzi na pawel.