Artykuł

Pewne zwycięstwo nad drużyną z Polic!
Pewne zwycięstwo nad drużyną z Polic!

20 listopada w Sport Arenie zmierzyliśmy się z zespołem Grupa Azoty Chemik Police. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem łodzianek. Jest to siódmy, z rzędu, wygrany mecz podopiecznych Błażeja Krzyształowicza.

 

Grot Budowlani Łódź vs Grupa Azoty Chemik Police 3:1 (18:25, 25:21, 25:13, 25:23)

MVP Veronica Jones-Perry

Komentarze artykułu

matofor
Zespół zbudowany o nową koncepcję niż ostatnimi laty.Mierzony nie na centymetry wzrostu ani na utytuowane i tzw doświadczone gwiazdy bądż zaskakujące wynalazki tylko o młode,zdolne ,dobrze wyszkolone,wybrane z zaplecza,niedocenione w innych klubach bądz własne wychowanki ale bardzo ambitne i wręcz rwące się do gry.Efekt znakomity,cudownie się ogląda.Brawo dla trenera i prezesa za dobre wyczucie i rozeznanie.

Zamieszczone 24.11.20 17:23.

wika
Się dopisuję!

Zamieszczone 26.11.20 20:05 w odpowiedzi na matofor.

matofor
Wika,ciesze się że się odezwałeś.Jesteśmy chyba ostatnimi (czasem dołącza Miken) wiernymi komentatorami naszej strony.Na facebooku racaej króciutkie zachwyty bądż informacje.Ja wolę coś od siebie,wymienić jakieś spostrzeżenia zauważone przez wiernego kibica.Pozdrawiam.

Zamieszczone 02.12.20 10:26 w odpowiedzi na wika.

wika
Pozdrawiam również serdecznie. Zaryzykuję twierdzenie, że ta strona dzięki Tobie jeszcze jakoś egzystuje. Zapewne się ożywi tuż przed i zaraz po.zdobyciu mistrzostwa!

Zamieszczone 07.12.20 06:34 w odpowiedzi na matofor.