Artykuł

Dziękujemy Jovanie Brakočević
Dziękujemy Jovanie Brakočević

Jovana Brakočević opuszcza zespół Grot Budowlanych Łódź.  Serbska atakująca spędziła w naszym klubie jeden sezon, sięgając po Superpuchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski. Jovana pobiła rekord zdobytych punktów w Lidze Siatkówki Kobiet należący do Rachel Rourke (577 pkt w sezonie 2012/13). Przez cały sezon punktowała aż 639 razy, co dało jej także zwycięstwo w klasyfikacji najlepszych atakujących. Oprócz tego wygrała ranking MVP. Jovana odebrała 9 statuetek dla najbardziej wartościowej zawodniczki meczu.

- Cieszę się, że mogłam występować w Grot Budowlanych. Może pewnego dnia jeszcze tu wrócę. Nowym kierunkiem będzie Novara. To wielki honor grać dla tak wspaniałej drużyny. Liga włoska jest trudna ale jestem gotowa na nowe wyzwania - powiedziała Jovana Brakočević.

- To był ogromny zaszczyt, że zawodniczka takiej klasy reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź. Współpraca z Jovaną była czystą przyjemnością. Jestem dumny z tego, co pokazała w LSK. Życzę jej powodzenia w lidze włoskiej. Zawsze będzie przyjmowana z otwartymi rękoma w naszym klubie - skomentował prezes klubu, Marcin Chudzik.

Dziękujemy Jovanie Brakočević za występy w niebiesko-biało-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w nowym klubie.

Komentarze artykułu

matofor
Jovanę będzie trudno zastąpić ale nie małbym nic przeciwko pozyskaniu np. Brittane Abercrombie.Szuka klubu.a w Radomiu prezentowała się znakomicie.Myślę że byłaby nie gorszym a może lepszym nabytkiem niż swego czasu Kaja Grobelna.

Zamieszczone 12.06.19 23:29.