Artykuł

Małgorzata Śmieszek zostaje na kolejny sezon
Małgorzata Śmieszek zostaje na kolejny sezon

Grająca na pozycji środkowej, Małgorzata Śmieszek przedłużyła kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź. To będzie drugi sezon Gosi w niebiesko-biało-czerwonych barwach.

- Zostaję w Grot Budowlanych, ponieważ czuję się w tym klubie bardzo dobrze. Chciałabym znowu powalczyć w finale w tych samych barwach. Podobają mi się treningi prowadzone przez trenera Błażeja Krzyształowicza i cieszę się, że będziemy mogli kontynuować naszą współpracę w nowym sezonie. Nawet jeśli chodzi o miasto, to muszę przyznać, że Łódź zaczyna mi się podobać - powiedziała środkowa, Małgorzata Śmieszek.

-Gosia jest młodą i perspektywiczną środkową, która wywalczyła sobie miejsce w podstawowym składzie. Cieszymy się, że zostaje z nami na kolejny sezon. Oprócz dobrej gry na siatce, jej atutem jest zagrywka. Liczymy na to, że jej poziom będzie nadal rósł - skomentował prezes klubu, Marcin Chudzik.


Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2019/2020:


Atakujące:

Rozgrywające:

Środkowe: Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Anna Bączyńska, Julia Twardowska

Libero: Maria Stenzel

Komentarze artykułu

matofor
Swoją postawą,zachowaniem zimnej krwi w kluczowych momentach a przede wszystkim miłą dla oka i skuteczną grą zdobyła sobie sympatię kibiców.Póki co to skład kompletuje się według mojej myśli.

Zamieszczone 23.05.19 13:32.