Artykuł

Anna Bączyńska zostaje w Grot Budowlanych Łódź
Anna Bączyńska zostaje w Grot Budowlanych Łódź

Anna Bączyńska rozpoczynała sezon 2018/2019 w barwach klubu E.Leclerc Radomki Radom. Po kontuzji naszej przyjmującej, Julii Twardowskiej doszło do transferu i w listopadzie 2018 roku Ania dołączyła do Grot Budowlanych Łódź. Szybko zyskała zaufanie trenera i regularnie wybiegała w pierwszej szóstce na parkiet.

Bardzo chciałam zostać w Łodzi, ponieważ Grot Budowlani, to klub walczący o najwyższe cele w polskiej lidze jak i w Lidze Mistrzyń. Miałam możliwość grania z, oraz przeciwko bardzo doświadczonym zawodniczkom, dzięki czemu nauczyłam się bardzo wiele. Stawiam na rozwój i nabieranie nowych doświadczeń i wiem, ze Budowlani to klub, w którym mogę to wszystko osiągnąć – wyjaśnia Anna Bączyńska.

Nie chcemy mocno zmieniać składu naszego zespołu. Zależało nam na tym by Ania została i cieszę się, że tak się stało. Można powiedzieć, że o jej pojawieniu się w Grot Budowlanych zadecydował los ale wierzę, że to było przeznaczenie – stwierdza Marcin Chudzik.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2019/2020:

Atakujące:

Rozgrywające:

Środkowe: Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Anna Bączyńska, Julia Twardowska

 

Libero: Maria Stenzel

Komentarze artykułu

matofor
Początkiem udanej akcji jest dobre przyjęcie.Zespół jest kompletowany od przyjmujących.Mamy więc już dwie sprawdzone i ciągle robiące postępy-raczej ofensywne Anię i Julię oraz genialną, też rozwojową libero.Teraz zagadką jest środek i rozegranie.Ciekawe kto będzie w tym sezonie tą ,,wisienką na torcie" ?Ale na to będziemy musieli chyba jeszcze trochę poczekać.Aniu-to dobra decyzja.

Zamieszczone 20.05.19 13:28.