Artykuł

Pani Kapitan - dziękujemy!
Pani Kapitan - dziękujemy!

Po pięciu sezonach, zespół Grot Budowlanych Łódź opuszcza Gabriela Polańska. Grająca na pozycji środkowej zawodniczka, pełniła funkcję kapitana drużyny przez dwa sezony.

Gabriela Polańska z Grot Budowlanymi Łódź wywalczyła dwa wicemistrzostwa kraju i brązowy medal mistrzostw Polski, a także sięgnęła po Puchar Polski i dwa Superpuchary Polski. Z zespołem również awansowała do ćwierćfinału CEV oraz była o krok od wyjścia z grupy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń.

Prezes podziękował siatkarce podczas uroczystości startu zegara odmierzającego zbliżające się Mistrzostwa Europy kobiet, które odbędą się w Łodzi.

- W życiu sportowca tak jest, że coś się zaczyna i coś się kończy. Gabi w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy innego klubu, ale nie jest powiedziane, że do Łodzi jeszcze nie wróci. Dziękujemy za te pięć lat - powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

- Te pięć lat minęło bardzo szybko i intensywnie. Grę w Łodzi mogę jednak wspominać tylko dobrze, bo mam mnóstwo dobrych wspomnień, emocji, przyjaciół. Wszystko to zabieram ze sobą w sercu i zawsze będę tu chętnie wracać - zapewniła Gabriela Polańska

Pani Kapitan - dziękujemy!

Komentarze artykułu

matofor
Dziękuję,ale trochę szkoda.Nie przypominam sobie żeby ktoś grał dłużej w Budowlanych.

Zamieszczone 17.05.19 12:56.

aga
Sylwia Pycia i Martyna Grajber grały u nas również 5 lat, a teraz 5 sezon będzie z nami Julia Twardowskaemoticon Także tej magicznej piątki chyba nikt jeszcze nie pobił.

Zamieszczone 18.05.19 00:15 w odpowiedzi na matofor.