Artykuł

Piąty sezon Julii Twardowskiej w barwach Grot Budowlanych!
Piąty sezon Julii Twardowskiej w barwach Grot Budowlanych!

Grająca na pozycji przyjmującej, reprezentantka Polski, Julia Twardowska zdecydowała, że zostaje w Grot Budowlanych Łódź. To będzie piąty sezon Julii w niebiesko-biało-czerwonych barwach!

- Bardzo się cieszę, że przedłużyłam kontrakt z Budowlanymi. Będzie to już mój 5 sezon w tym klubie. Czuję się tu naprawdę dobrze, jak w domu. Jestem przekonana, że przyszły sezon da mi ogrom doświadczeń i że będziemy walczyć o najwyższe cele. Ponadto uwielbiam łódzkich kibiców, którzy stwarzają super klimat do grania! – powiedziała Julia Twardowska.

- Zależało nam by Julia została w naszym klubie. Jest to zawodniczka, która na przestrzeni lat rozwija się, nabiera doświadczenia. To co zrobiła w ostatnim sezonie, po ciężkiej kontuzji, której doznała w trakcie meczu, tytaniczną pracą, swoją walecznością i zaciętością wróciła na parkiet w najważniejszym momencie rozgrywek. Pokazała charakter, prawdziwa wojowniczka, która oddaje całe serce siatkówce. Cieszymy się, że zostaje z nami – dodaje Marcin Chudzik.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2019/2020:

Atakujące:

Rozgrywające:

Środkowe:

Przyjmujące: Julia Twardowska

Libero:

Komentarze artykułu

miiken
To znakomita wiadomość, cieszę się ogromnie. Julia - dziękuję.

Zamieszczone 15.05.19 11:02.

matofor
Na Julie zawsze można liczyć.Podobnie jak w ubiegłym sezonie pierwsza zadeklarowała chęć dalszej gry w Budowlanych.Teraz czekam na decyzje Agaty,Marysi,Małgosi.Ciekawe co będzie z Anią i Eweliną. A o Julii mogę tylko dobrze i wiem że nie tylko ja.

Zamieszczone 15.05.19 15:38.