Artykuł

Jesteśmy wicemistrzyniami Polski!
Jesteśmy wicemistrzyniami Polski!

W trzecim meczu derbowego pojedynku o złoty medal i tytuł mistrza Polski zespół Grot Budowlanych Łódź uległ drużynie ŁKS Commercecon Łódź po kolejnym, pięciosetowym pojedynku. Kończymy sezon z tytułem wicemistrza Polski!

 

ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:10, 16:25, 25:22, 23:25, 15:9)

MVP Klaudia Alagierska

Komentarze artykułu

qbiack
Gratulacje dla dziewczyn. Srebro to mimo wszystko spory sukces. Szkoda że te 5 sety nie wychodziły im jak należy. Udanych wakacji życzę!

Zamieszczone 30.04.19 21:26.

matofor
Chciałbym żeby udało się zatrzymać na przyszły sezon przynajmniej 50% składu. Zbudowanemu z wielkim trudem zespołowi który potrafił rozegrać kapitalne mecze brakuje brakuje tylko niewielkiej koreky .Praktyka pokazuje jednak że jest to trudna sztuka i co sezon wszystko zaczyna się praktycznie od początku.

Zamieszczone 30.04.19 22:55.

wika
Zdaje mi się, że przed sezonem kupowałbym srebro w ciemno nawet w świetle głośnych transferów. Dzisiaj składam całemu zespołowi serdeczne gratulacje i podziękowania za trzeci kolejny medalowy sezon i zdobycie praw do kolejnego udziału w pucharach europejskich. To już jest bez wątpienia siatkarska marka. Czekam z niecierpliwością na kształt drużyny następnego sezonu.
KSB!!!

Zamieszczone 02.05.19 15:25.