Artykuł

Kończymy przygodę z Ligą Mistrzyń
Kończymy przygodę z Ligą Mistrzyń

W ostatnim meczu 6.kolejki Ligi Mistrzyń, Grot Budowlani Łódź pokonali na wyjeździe Minczankę Mińsk 3:1 (25:19, 25:19, 18:25, 25:21). Podopieczne Błażeja Krzyształowicza zakończyły rywalizację w grupie C na drugim miejscu (11 pkt, 4 zwycięstwa i 2 porażki). Jednak to nie wystarczyło do historycznego awansu do ćwierćfinału LM.  Dziękujemy naszym siatkarkom za walkę do końca, a wszystkim Kibicom za wsparcie. 

Komentarze artykułu

wika
Cztery wygrane w grupie i wcześniejsze w eliminacjach to według mojej oceny plan wykonany z nadwyżką , szczególnie w świetle serii kontuzji. Osobiście serdecznie gratuluję. Drużyna obecnie nie jest jeszcze gotowa do walki o najwyższe cele w Europie w przeciwieństwie do najwyższych celów krajowych. I tu oczekuję prawdziwych sukcesów mimo problemów zdrowotnych. Jak nie teraz to kiedy?

Zamieszczone 27.02.19 20:21.

matofor
Oliwia Urban na początku sezonu była" skazana"na kwadrat.Wobec kontuzji Agaty i Julii a także braku możliwości gry Magdaleny przyszło tej młodej dziewczynie grać pełny,najważniejszy dla nas mecz w LM.Nie zawiodła ! B.dobre statystyki tak przyjęcia jak i ataku i cenne zdobycze punktowe.Mimo że niemal wszystkie zagrywki szły w jej stronę nie pękła.Można gdybać co by było gdyby grała Agata czy Julia ale to tylko przypuszczenia.Oliwia zagrała konkretnie.I chyba lepiej niż wielu tego oczekiwało.Miała od losu szansę i ją wykorzystała.A atmosfera w drużynie wygląda na bardzo dobrą.Dobry duch Jovany,energia Marysi ,zaangażowanie,umiejętności i chęć zwycięstwa wszystkich zawodniczek powinna doprowadzić do oczekiwanych jeszcze sukcesów.

Zamieszczone 27.02.19 22:42 w odpowiedzi na wika.