Artykuł

Jedziemy do Nysy!
Jedziemy do Nysy!

W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski, Grot Budowlane Łódź pokonały przed własną publicznością drużynę DPD Legionovia Legionowo 3:0, do 12, 22 i 17. Najwięcej punktów zdobyła nasza atakująca Jovana Brakocević-Canzian (19). Dzisiaj w barwach Grot Budowlanych zadebiutowała Magdalena Stysiak. 

STATYSTYKI

Turniej finałowy Pucharu Polski zostanie rozegrany w Nysie, w dniach 9-10 marca. W półfinale zmierzymy się z Chemikiem Police. 

Komentarze artykułu

matofor
Skład naszego zespołu jest bardzo obiecujący a potrójny blok-Jovana,Gabi i Magda wygląda imponująco.Na kwadrat też miło popatrzeć bo każda z tam czekających jest pewniakiem, ewentualną zmienniczką która wchodzi i dalej zdobywa punkty a przynajmniej ich nie traci .Femke ma spokojną głowę bo ma do kogo dograć będąc prawie pewna że atak tak z lewego jak i z prawego skrzydła jak również ze środka bądź 1 czy 6 strefy będzie skuteczny..Przeciwniczkom będzie teraz trudniej przewidywać z której strony będzie atak.Bez Magdy było bowiem prawie pewne że w przypadku problemów wybawieniem była Jovana. Można przypuszczać że dobrze prowadzona przez trenera drużyna jest w stanie powalczyć z sukcesem o Puchar i nie tylko.

Zamieszczone 31.01.19 22:05.