Artykuł

Jesteśmy w komplecie! Femke Stoltenborg dołączyła do zespołu.
Jesteśmy w komplecie! Femke Stoltenborg dołączyła do zespołu.

W poniedziałek (24 września) do treningów Grot Budowlanych Łódź dołączyła holenderska rozgrywająca, Femke Stoltenborg. Siatkarka rozpoczęła przygotowania wraz z zespołem od treningu na siłowni Kuźnia Centrum Atletyki przy ulicy Gdańskiej 126/128 w Łodzi. Następnie po raz pierwszy pojawi się na zajęciach w hali Sport Arena.

- Grot Budowlani Łódź trenują już w komplecie. Jako ostatnia do zespołu dołączyła Femke Stoltenborg, ponieważ przebywała z reprezentacją Holandii na zgrupowaniu i przygotowywała się do Mistrzostw Świata. Nasza rozgrywająca do końca rywalizowała z Laurą Dijkema o bycie pierwszą rozgrywającą. Walka była bardzo zacięta i trwała do samego końca. Jednak ostatecznie nie została powołana przez trenera na ten turniej. Cieszę się, że mamy już wszystkie zawodniczki i w najbliższy weekend będziemy mogli w komplecie wystąpić w Międzynarodowym Turniej Piłki Siatkowej Amica Cup Szamotuły 2018 – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

- Pierwsze wrażenia są naprawdę bardzo dobre. Nie znam jeszcze dziewczyn, ale wszystkie są miłe i pomocne. Sztab trenerski, prezes wszyscy są przyjaźni, uśmiechnięci. Jestem im za to bardzo wdzięczna – powiedziała Femke Stoltenborg.

Komentarze artykułu

matofor
Wcześniejszy przyjazd rozgrywającej jest b. korzystna dla naszego zespołu.Zawodniczka nie przemęczona trudnymi meczami tuż przed rozpoczęciem naszej Ligi może być znacznie lepiej do niej przygotowana.Można podać wiele przykładów że gwiazdy dołączające do zespołu w ostatniej chwili lub czsem nawet w trakcie trwania rozgrywek nie spełniały przez kilka tygodni czy dłużej, oczekiwań w nich pokładanych.Teraz może spokojnie trenować dostosowując intensywność treningu do aktualnej wydolności organizmu.Nareszcie komplet.Super.

Zamieszczone 24.09.18 18:17.

wika
Powitać!
Miałem nadzieję zobaczyć medal MŚ na szyi Femke. Ale nic straconego. Medal Mistrzostw Polski też ładny.
Z tej wiadomości wynika, że niebawem zobaczymy wreszcie zmiany w zakładce Drużyna.

Zamieszczone 24.09.18 18:19.