Artykuł

Terminarz LSK na sezon 2018/19
Terminarz LSK na sezon 2018/19

Znany jest terminarz Ligi Siatkówki Kobiet na sezon 2018/19. Inauguracyjny mecz zagramy na wyjeździe 3-go listopada z zespołem Enea PTPS Piła. W nowej hali obok Atlas Areny zmierzymy się w drugiej kolejce z Developresem SkyRes Rzeszów prawdopodobnie 10-go listopada. Mecze derbowe zaplanowano na 9. i 20. kolejkę LSK. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w kalendarzu. Kilka tygodni przed startem ligi poznamy również plan transmisji.

 

Kolejka nr 1 –  03.11.2018

Chemik Police - Legionovia Legionowo

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC

Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

E.Leclerc Radomka Radom - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 2 - 10.11.2018

Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC - E.Leclerc Radomka Radom

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police

 

Kolejka nr 3 - 14.11.2018

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo

E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz

Enea PTPS Piła - Impel Wrocław

Trefl Proxima Kraków - KSZO OSTROWIEC

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 4 - 17.11.2018

Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź

KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz Enea - PTPS Piła

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom

 

Kolejka nr 5 - 24.11.2018

E.Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo

Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź

Enea PTPS Piła - Chemik Police

Trefl Proxima Kraków - KS PAŁAC Bydgoszcz

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław

Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 6 -  28.11.2018

Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC

Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Chemik Police - Trefl Proxima Kraków

ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła

E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 7 - 01.12.2018

Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police

Grot Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - E. Leclerc Radomka Radom

Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 8 - 08.12.2018

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław

KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

E.Leclerc Radomka Radom - Trefl Proxima Kraków

Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła

 

Kolejka nr 9 - 12.12.2018

Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo

Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom

GROT Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź

KSZO OSTROWIEC - Chemik Police

Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

Kolejka nr 10 - 15.12.2018

Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz

Chemik Police - Impel Wrocław

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC

E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków

 

Kolejka nr 11 - 22.12.2018

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków

KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom

Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 12 - 29.12.2018

Legionovia Legionowo - Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź

Impel Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom

KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła

 

Kolejka nr 13 - 12.01.2019

Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo

Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź

E.Leclerc Radomka Radom - KSZO OSTROWIEC

ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław

Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

Kolejka nr 14 - 16.01.2019

Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź

Chemik Police E.Leclerc Radomka Radom

KS PAŁAC Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów

Impel Wrocław Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC Trefl Proxima Kraków

Grot Budowlani Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

 

Kolejka nr 15 - 19.01.2019

Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO OSTROWIEC

Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police

E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź

Kolejka nr 16 - 26.01.2019

Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom

ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police - Enea PTPS Piła

KS PAŁAC Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 17 - 02.02.2019

KSZO OSTROWIEC - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom

Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 18 - 09.02.2019

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów

E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła

Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź

Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 19 -  16.02.2019

Impel Wrocław - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź

KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - E.Leclerc Radomka Radom

Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 20 - 23.02.2019

Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków

Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła

E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław

Chemik Police - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 21 - 02.03.2019

KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo

Impel Wrocław - Chemik Police

KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź

Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom

Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 22 - 16.03.2019

Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC

E.Leclerc Radomka Radom - KS PAŁAC Bydgoszcz

ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police

Komentarze artykułu

matofor
Terminarz jest tylko kto będzie grał w Budowlanych?Poza środkiem i rozegraniem ciągle nic nie wiadomo..A konkurencja nie śpi.

Zamieszczone 29.06.18 11:35.