Artykuł

Komplet na środku!
Komplet na środku!

Małgorzata Śmieszek - młodzieżowa reprezentantka Polski, zagra na pozycji środkowej w Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2018/19. To obok Gabrieli Polańskiej i Jaroslavy Pencovej trzecia środkowa, która podpisała kontrakt z klubem. 

Małgorzata Śmieszek w poprzednim sezonie występowała w zespole Polski Cukier Muszynianka Muszyna. W reprezentacji kadetek zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy oraz brąz na Mistrzostwach Europy Wschodniej EEVZA. Małgosia jest także wicemistrzynią Polski Juniorek. Na swoim koncie ma również tytuł najlepszej środkowej turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek (2015).

- Jestem bardzo zadowolony, że Małgosia dołączyła do naszego zespołu. Myślę, że wraz z Gabrielą Polańską i Jaroslavą Pencovą stworzą na środku siatki prawdziwy mur i kolejny rok z rzędu, blok będzie znakiem rozpoznawczym Budowlanych - powiedział Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych Łódź.

 

Grafika: Katarzyna Kozłowska

Komentarze artykułu

matofor
B.dobry wybór.Może po deklaracjach sponsorów doczekam się wreszcie kontraktów z atakującą i libero.Po odejściu Martyny boje się o przyjęcie bo oprócz kapitalnej Julii,gotowej do gry o najwyższe trofea i Kolety/ciągle jeszcze niewiadomej/ posiadającej ogromny potencjał i doświadczenie oraz chyba jeszcze nie gotowej do szóstki Adrianny,brakuje mi tej czwartej,stabilnej i pewnej na tej pozycji.Limit zagranicznych wyczerpany/zakładam że Boskowić będzie nasza/ a na krajowym rynku już cieniutko.

Zamieszczone 23.06.18 10:46.