Artykuł

Mamy brąz!
Mamy brąz!

2 maja odbyło się trzeci mecz pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a Developres SkyRes Rzeszów w ramach walki o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Zwycięstwo w tym decydującym pojedynku wywalczył nasz zespół.

 

Developres SkyRes Rzeszów vs Grot Budowlani Łódź 2:3 (26:28, 19:25, 26:24, 25:20, 11:15)

MVP po raz szósty w tym sezonie została wybrana nasza rozgrywająca, Pavla Vincourova

 

 

Mamy brąz!

 

 

 

 

Zdjęcie: LSK

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

Komentarze artykułu

matofor
Pełne uznanie dla całego zespołu :zawodniczek,szczególnie tych z podstawowej szóstki która grała praktycznie przez cały sezon,dla trenerów i fizjoterapeuty którzy przeprowadzili zespół bez poważniejszych kontuzji i w dobrej kondycji fizycznej,dla prezesów i wszystkich którzy sprawnie zajmowali się logistyką,dla sponsorów którzy uwierzyli w siłę drużyny.
Dwa ostatnie sezony należały niewątpliwie do najlepszych w historii klubu.Była pełnowartościowa atakująca i rozgrywające.Doskonałą w ubiegłym sezonie Heike zastąpiła w 100% Martyna,na stanowiącą o sile zespołu skrzydłową wybiła się Julia.Kapitalna libero Agata zastąpiła płynnie Paulinę no i oczywiście Agnieszka zastępując Sylwię tworzyły z Gabi na środku ścianę często nimożliwą do pokonania .
Laurka już była.Teraz warto pomyśleć o przyszłym sezonie.Karuzela transferowa już się kręci.Szukają klubu ciekawe zawodniczki jak Bociek,Wójcik czy doskonała środkowa Maja Savić.Jeżdżący po świecie wraz z reprezentacją nasz trener może wyszuka jakiś talent.Najważniejsze jednak aby udało się utrzymać jak najwięcej z obecnego,podstawowego składu i troskliwie opiekować się tymi które jak jeszcze niedawno Julia i Martyna stały głównie w kwadracie.
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich i uznanie dla tych którzy osobiście dopingowali zespół na meczach w najdalszych zakątkach kraju.

Zamieszczone 03.05.18 10:59.