Artykuł

Julia Twardowska zostaje z nami na kolejny sezon!
Julia Twardowska zostaje z nami na kolejny sezon!

Grająca na pozycji przyjmującej, reprezentantka Polski, Julia Twardowska zdecydowała, że zostaje w Grot Budowlanych Łódź na kolejny sezon!

Bardzo się cieszę, że będę reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź w przyszłym sezonie. Będzie to już mój czwarty sezon w tym klubie. Łódź stała się dla mnie drugim domem, bardzo dobrze się tutaj czuję. Zawsze jest stworzona fantastyczna atmosfera, mamy ogromne wsparcie Kibiców i z przyjemnością będę dalej broniła barw tego klubu - powiedziała Julia Twardowska.

Grot Budowlani Łódź w czwartek o godzinie 18:00 zmierzą się na wyjeździe z KS DevelopRes Rzeszów. Kolejny mecz odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, w sobotę (28 kwietnia) również o godzinie 18:00. Najbliższe mecze wyłonią zespół, który zajmie trzecie miejsce i zakończy zmagania z brązowym medal Ligi Siatkówki Kobiet. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań. Jeżeli dwa zaplanowane nie dadzą rozstrzygnięcia, wtedy odbędzie się trzeci mecze w Rzeszowie 2 maja. - W tym sezonie chcę wraz z naszym zespołem postawić przysłowiową kropkę nad „i" i wywalczyć kolejny medal dla Budowlanych - dodaje łódzka przyjmująca.

Komentarze artykułu

wika
Bardzo, bardzo się cieszę! Oczekuję następnych deklaracji o pozostaniu na nowy sezon.
A tak na marginesie: gdzie zniknęła H. Cutura? Czy oficjalna strona klubu nie uważa za stosowne chociaż pół zdaniem poinformować kibiców? To już druga tego typu sprawa po Z. Cz.

Zamieszczone 24.04.18 21:11.

matofor
Z przyjemnością patrzę na rozwój tej zawodniczki i to właśnie w Budowlanych.Od dłuższego czasu oceniam ją jako jedną z kilku najbardziej wartościowych zawodniczek w naszym klubie.Tak z uwagi na coraz większe umiejętności,pełne zaangażowanie jak i lojalność wobec drużyny i kibiców.Żeby tak jeszcze pociągnęła za sobą Martynę,Agatę,Kaję...Julia-dzięki.Czuję ogromną radość.

Zamieszczone 24.04.18 23:22.